رنگ اتاق خواب عروس ، این رنگ ها شخصیت شما را فاش می کند!

تاریخ بروزرسانی : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: رنگ ها می توانند معانی پنهانی داشته باشند. بعنوان مثال قرمز اغلب برای برانگیختن گرسنگی استفاده می شود، آبی آرامش بخش است و زرد باعث احساس شادمانی بیشتر می شود. اولویت ما در انتخاب رنگ می تواند مسایل زیادی را درباره شخصیت مان فاش کند مخصوصا زمانیکه از آنها برای رنگ دیوارها در اتاق خواب مان استفاده می کنیم. رنگی که به عنوان رنگ اتاق خواب عروس انتخاب می کنید همچنین سایه ها، روشنی و شفافیت آن می تواند مسائل زیادی از اینکه شما چه کسی هستید را فاش کند. در ادامه با ihome.ir همراه باشید و نکات و توضیحات مختلف در مورد رنگ اتاق خواب عروس را مطالعه کنید.

رنگ اتاق خواب عروس

زرد

اگر انتخاب شما برای رنگ اتاق خواب عروس زرد است باید بگوییم ، زرد رنگی درخشان و گرم است و افرادی هستند که این رنگ برای آنها اولویت دارد و آن را ترجیح می دهند. گفته می شوند این افراد عاشق خلاقیت و اصالت هستند.

رنگ اتاق خواب عروس

بنفش کمرنگ

سایه های رنگ بنفش را اغلب افرادی ترجیح می دهند که رگه ای بسیار خلاق دارند. عاشقان بنفش کمرنگ به منحصر به فرد بودن اشتیاق دارند و بر بخش نرم تر و لطیف تر رنگ بنفش تکیه می کنند.

آبی نفتی

دوستداران آبی کاملا وقف رنگ شده اند. اگر آبی های سیرتر مورد علاقه شما باشد، سایه هایی را دوست دارید که شبیه به لحظه های گرگ و میش آسمان هستند، آرام، ملایم و متفکر.

رنگ اتاق خواب عروس

آبی روشن

یکی از رنگ های پر طرفدار برای رنگ اتاق خواب عروس ، آبی روشن است.آبی روشن همیشه با آب و آسمان همراه است، تمیزی، شفافیت، آزاد بودن و گسترده بودن آن می تواند آنچه شما دوست دارید در اطرافتان حس کنید را توصیف می کند.

سبز آبی

سبز آبی بدلیل عمقی که دارد کمی دلفریب تر است. فردی که این رنگ را ترجیح می دهد، پیچیدگی آن را دوست دارد، زیرا عناصر شخصیتی که ویژگی های سبز و آبی را ترکیب می کنند را نشان می دهد.

رنگ اتاق خواب عروس

قرمز

رنگ قرمز و دوستداران رنگ قرمز خواستار توجه هستند. این رنگ پویا، غیرقابل نادیده گرفته شدن، بی پروا و دارای جنبه های برونگرایی است که می تواند به خوبی کسی را که مجذوب این سایه قوی و پرشور شده را توصیف کند.

رنگ اتاق خواب عروس

صورتی

اگر شما هم مانند اکثر زوج های جوان رنگ صورتی را برای رنگ اتاق خواب عروس انتخاب کردیه اید باید بدانید ، گرچه صورتی از رنگ مادر قرمز بدست می آید، اما به گرمی و جلب توجه کنندگی قرمز نیست و بیشتر تمایل به عشق و مهربانی دارد که توضیح کاملی از شخصیت یک فرد عاشق صورتی است.

رنگ اتاق خواب عروس

سبز

مردم سبز، حاضر ترین سایه طبیعت را دوست دارند. این رنگ هماهنگ کننده ای عالی بین رنگ های گرم و سرد است که در حضور رنگ سبز ، تعادلی که همیشه برای آن تلاش می کنند را پیدا می کنند.

رنگ اتاق خواب عروس

خاکستری

فردی که خاکستری را ترجیح می دهد با انتخاب این رنگ بعنوان خنثی ترین رنگ بین تمام رنگ ها به دنبال ایمنی و امنیت است. خاکستری یا درخواستی ندارد یا همیشه به وعده ای هیجان انگیز نیاز دارد، اما دلسوز و با ثبات است.

رنگ اتاق خواب عروس

نارنجی

عاشقان نارنجی سخت کار می کنند و پرماجرا و مشتاق هستند. به رغم انرژی ذاتی در رنگ نارنجی، افرادی که این سایه دلپذیر را دوست دارند، بیشتر از آنکه تهاجمی و پرخاشگر باشند نجیب و دوست داشتنی هستند.

رنگ اتاق خواب عروس

بژ

در روشن ترین نسخه قهوه ای، بژ، مفهوم مشخصی از دوام و پایداری نفوذ کرده است. دوستداران بژ از لطافت رنگ قدردانی می کنند و از گرمای ملایمی که به ارمغان می آورد لذت می برند و این رنگ امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین گزینه ها برای رنگ اتاق خواب عروس محسوب می شود.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

منبع: housebeautiful | مترجم: حدیث حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *