رنگ آشپزخانه شیک ، 15 ایده برای دکوراسیون یک خانه رویایی!

تاریخ بروزرسانی : ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

آشپزخانه: انتخاب بهترین رنگ ها برای استفاده در آشپزخانه می تواند گیج کننده باشد. برخی از متخصصان می گویند وقتی صحبت از ارزش خانه می شود، باید از رنگ های خنثی استفاده بکنید. در حالی که دیگران می گویند اگر می خواهید به فضای خود شخصیت بدهید ، رنگ های شاد را انتخاب کنید. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم حرف دلتان را دنبال کنید زیرا این آشپزخانه شماست. در ادامه ihome.ir  بهترین رنگ ها و ایده ها را برای کمک به شما در انتخاب رنگ آشپزخانه شیک آورده است. همراه ما باشید.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه های صورتی

شما چه رنگ صورتی را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، صورتی یکی از رنگ های محبوب برای رنگ آشپزخانه شیک است. البته آشپزخانه صورتی نیاز به احیا شدن دارد. اما ما در مورد فضاهایی که با این رنگ پر شده اند صحبت نمی کنیم. این آشپزخانه یک دیوار صورتی رنگ دارد و درب پنجره سبز یک کنتراست رنگی با آن ایجاد می کند.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه تک رنگ

این آشپزخانه تک رنگ کوچک به احساس خوبی می دهد. ترکیب سایه های پرانرژی قرمز با کابینت ساده تخت، آشپزخانه ای پر جنب و جوش و کاملاً مدرن ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید: رنگ دیوار آشپزخانه ، 14 ترکیب شگفت انگیز برای تمام فصول!

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه کلاسیک سفید

اگر شما علاقه مند به سبک ماندگاری هستید ، آشپزخانه سفید کلاسیک بهترین انتخاب است. برای تنوع دادن ، چند عنصر طبیعی به آن اضافه کنید که فضای شما را گرم می کند. در این آشپزخانه سفید و مدرن ، قفسه های چوبی و پنجره خیزران جذابیت بصری به وجود آورده است و جزیره خاکستری کمی عمق ایجاد می کند.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه سبز

برخی از رنگ های روشن آشپزخانه به دلیل تقاضای زیاد همیشگی هستند. یکی از این رنگ های محبوب  قدیمی برای رنگ آشپزخانه شیک ، سبز است همانطور که در این آشپزخانه نشان داده شده است. این رنگ حس بهار می دهد و زیبایی کفپوش چوبی دیده می شود.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه زرد

هیچ رنگی شادتر از رنگ زرد نیست. در اینجا از یک رنگ زرد برای روشن کردن کابینت های آشپزخانه استفاده شده است. پوشاندن دیوار و کف با چوب کم رنگ ، رنگ ها را متعادل می کند.

رنگ آشپزخانه شیک

کابینت آبی لاجوردی

کابینت آبی لاجوردی در این آشپزخانه به آن انرژی می دهد حتی یخچال باعث افزایش رنگ شده است. یادتان نرود آبی لاجوردی به عنوان بهترین رنگ آشپزخانه شیک شناخته می شود.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه سبز ارتشی

این آشپزخانه زیبا با رنگ سبز ارتشی توجه را به خود جلب می کند. ترکیب این رنگ با وسایل طلایی و دیوارپوش سفید باعث ایجاد فضایی ماهرانه می شود که هم گرم و هم جذاب است.

رنگ آشپزخانه شیک

جزیره آشپزخانه رنگ شده

جزیره آشپزخانه رنگ شده، به آشپزخانه سفید انرژی می دهد. این جزیره رنگی به زیبایی با دیوارپوش هندسی مطابقت دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین رنگ کابینت آشپزخانه ، به سفید نه بگویید!

آشپزخانه مدرن اسکاندیناوی

در این آشپزخانه از سایه روشن رنگ آبی متوسط برای زیبا کردن کابینت های آشپزخانه استفاده شده است و برای ایجاد کمی تضاد، دستگیره های کابینت به رنگ خاکستری ذغالی انتخاب شده اند.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه الهام گرفته از موندریان

آشپزخانه خود را با این ایده الهام گرفته شده از موندریان یک سطح بالا ببرید و رنگ آشپزخانه شیک خود را نشان دهید. در اینجا از رنگ های مختلفی برای رنگ کردن کابینت های قدیمی استفاده شده است و آن را بسیار جذاب کرده اند.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه سبز و آبی

رنگ سبز در همه جا است. از گیاهان گرفته تا رنگ اصلی پنتون در سال 2017. رنگ سبز هم همیشگی است و هم و پرانرژی که می تواند هر فضایی در محل زندگی شما را جذاب تر کند. در این آشپزخانه جذاب، یک رنگ سبز خاکی با آبی فولادی ترکیب شده است، شما هم می توانید از این تناژ رنگی برای رنگ آشپزخانه شیک خود استفاده کنید.

نقاطی به رنگ صورتی

نقاط کوچک رنگی می توانند تغییرات زیادی ایجاد کنند. در این آشپزخانه، وسایل صورتی رنگ آشپزخانه سفید را شخصی می کنند.

رنگ آشپزخانه شیک

کابینت آبی ملایم

همه ما آشپزخانه های با کابینت آبی دریایی را دیده ایم. اما مطمئن هستم که رنگ آبی ملایم به عنوان رنگ آشپزخانه شیک ، به زودی همه گیر خواهند شد.

آشپزخانه زرد خردلی

اگر می خواهید آشپزخانه تان را رنگ کنید ، این آشپزخانه زرد خردلی را ببینید. رنگ کردن جزیره آشپزخانه به رنگ آبی ملایم کم رنگ آشپزخانه را جذاب و ایمن می کند.

رنگ آشپزخانه شیک

آشپزخانه سبز نعنایی

کانتر چوبی و گرم در این فضا به زیبایی با کابینت هایی به رنگ سبز نعنایی ترکیب شده اند و بهترین ترکیب رنگ آشپزخانه شیک را برای شما فراهم کرده است.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:thespruce | مترجم: حدیث حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *