رنگ‌های مد دکوراسیون در سال 2017 کدامند؟

تاریخ بروزرسانی : ۱ آذر ۱۳۹۵

کم کم به روزهای پایانی سال 2016 میلادی نزدیک می‌شویم و این یعنی اینکه الان وقت صحبت کردن درباره مد جدید دکوراسیون در سال آینده است.

به گزارش ihome.ir جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، کمپانی Behr که جدیدترین پیش‌بینی‌های خود از رنگهای مد سال 2017 میلادی را منتشر کرده است، پیش بینی می‌کند که طیف‌های رنگی غیر طبیعی، سال آینده در کانون توجهات قرار داشته باشند. این کمپانی در همین راستا، انتخاب خود را در سه پالت رنگی مختلف مطمئن، آرام و راحت تقسیم بندی کرده است. بنابراین، به نظر می‌رسد در سال جدید میلادی، رنگ دکوراسیون از شخصیت درونی ما الهام خواهد گرفت.

بدین ترتیب، افراد خلاق و اجتماعی، جذب پالت رنگی مطمئن خواهند شد که در این پالت رنگ‌های طیف آبی تیره، قرمز تند و سبز لیمویی به چشم می‌خورند. این پالت رنگی برای جلب توجه شما طراحی شده است.

اما در پالت رنگی آرام، رنگ‌های سبز زمینی و خاکستری‌های مایل به قهوه‌ای افراد سنت گرا را به خود جذب کرده و فضای معاصری را در دکوراسیون ایجاد می‌کنند.

در پالت رنگی راحت، همه چیز به رنگ‌های پاستلی کم رنگ ختم می‌شود که این رنگها از صورتی کمرنگ، طیف‌های آبی و طیف‌های زرد منشا می‌گیرند. همچنین، سایه‌های کمرنگ زرد برای افراد درونگرایی که می‌خواهند اولین پاتک را به رنگ‌های شدید بزنند، مناسب است.

ما هم‌اکنون برای سال جاری شاهد استفاده از برخی سایه‌های رنگی فوق هستیم اما اگر می‌خواهید به صورت عینی مشاهده کنید که این طیف‌های رنگی چه تاثیری در محیط خانه دارند، می‌توانید گالری زیر را که از این طیف‌های رنگی تشکیل شده مشاهده کنید. حالا به راحتی متوجه می‌شوید که چرا تا در سال 2017 میلادی تا این اندازه غرق این رنگها خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *