رسوب زدایی قهوه ساز، با پاک کننده های طبیعی معجزه کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۱۰ دی ۱۳۹۷

رسوب زدایی اسپرسو ساز یکی از کارهایی است که به بهتر شدن عطر و طعم قهوه ی شما کمک بسیاری خواهد کرد، بنابراین در این امر نباید کوتاهی کنید. در این مطلب راه حل ساده ای برای تمیز کردن و رسوب زدایی دستگاه قهوه ساز برای شما ارائه داده ایم.

نکات خانه داری: برای داشتن قهوه با طعم عالی و همین طور افزایش طول عمر دستگاه قهوه ساز خود باید حداقل ماهی یک بار آن را تمیز کنید . برای این مهم ، نیازی به استفاده از مواد شیمیایی یا روش هایی که به دستگاهتان آسیب می زنند ، ندارید . در این مطلب از ihome شما را با روشی ساده و ارزان ، برای تمیزکردن قهوه ساز و رسوب زدایی دستگاه اسپرسو آشنا می کنیم.

تمیز کردن قهوه ساز

مراحل شستشوی دستگاه اسپرسو با سرکه

برای شست و شوی دستگاه خود به وسیله مواد طبیعی مراحل زیر را دنبال کنید :

سرکه سفید و آب را به میزان مساوی با هم ترکیب کرده و داخل دستگاه خود بریزید . توجه داشته باشید که مقدار آب بیش تر از حد مجاز دستگاه نباشد .

این محلول را در صافی دستگاه که از قبل تمیز کرده اید بریزید و سپس دستگاه را روشن کنید. اواسط کار دستگاه را خاموش کرده و اجازه دهید مدت 30 دقیقه در آن حالت بماند.

تمیز کردن قهوه ساز

در این مرحله از رسوب زدایی قهوه ساز ، دستگاه را روشن کرده و تا اتمام کار آن منتظر بمانید.

برای از بین بردن بو و اثر سرکه ، چند مرتبه آب داخل دستگاه بریزید . اگر بعد از این باز هم اثری از سرکه مشاهده کردید ، یک پارچ دیگر آب تمیز داخل دستگاه بریزید.

در مطالب بعدی شما را با نکات بیشتر خانه داری آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده ها و نکات خانه داری چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: ehow | مترجم:‌‌ مهزاد پوررکنی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *