دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه ، 9 ترند برتر دنیا در خانه شما !

تاریخ بروزرسانی : ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی:  همه افراد دوست دارند که دکوراسیون منزل خود را به شکل بی نظیری چیدمان کنند. این روزها دستیابی به ایده های متنوع در فضای مجازی کار بسیار ساده ای است و می توان از طریق تصاویر متفاوت الهام بخش به سراغ جدیدترین نوع چیدمان منزل دست یافت. دکوراسیون آشپزخانه به عنوان یکی از مهم ترین بخش های خانه نیازمند دقت بیشتری است تا بتوان به بهترین و درست ترین انتخاب ها دست یافت. به همین دلیل هم شما می توانید با بررسی ایده های مختلف انتخاب ساده تری در این زمینه داشته باشید.

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون آشپزخانه هستند که تقریبا می توان آنها را بخش جدایی ناپذیر این بخش از خانه دانست. به همین دلیل نیز در این مطلب از ihome.ir تصمیم داریم به شراغ 6 ایده در دکوراسیون آشپزخانه برویم تا شما را با انواع استفاده از کاشی بین کابینتی آشنا کنیم. پس اگر شما هم به دنبال داشتن بهترین چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه هستید این مطلب را از دست ندهید.

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه را تا سقف ادامه دهید!

فضای بین سقف تا کانتر آشپزخانه بهترین و درست ترین بخش برای استفاده از دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه است. شما می توانید با انتخاب کاشی های مناسب برای این فضا، دکوراسیون آشپزخانه خود را به شکلی متفاوت طراحی نمایید. زیبایی این فضا زمانی تامین می شود که شما به سراغ هر متریال و طرحی از کاشی های مورد نظر خود بروید و طرحی فوق العاده بر روی دیوار آشپزخانه تان ایجاد نمایید.

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه

شبیه نصفه کاره ها طراحی کنید!

اگر به دنبال این هستید که دکوراسیون آشپزخانه خود را به شکل متفاوت تری چیدمان و طراحی کنید می توانید به سراغ کاشی های بین کابینتی تان بروید و مانند این تصویر آن را به شکلی نیمه کاره رها کنید. این کار به نوعی شیطنت در چیدمان کاشی ها بر روی دیوار است و می تواند منظره فوق العاده ای از خود به جای بگذارد.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره انتخاب کابینت آشپزخانه ، حالا راحت تر شدم!

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه

به دنبال سادگی باشید!

در بسیاری از مواقع داشتن دکوراسیون آشپزخانه ساده، بهترین انتخاب است. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه خود را به این شکل نیز طراحی و چیدمان نمایید. این نوع از چیدمان کاشی ها می تواند خانه های مزرعه ای را به یاد شما بیندازد، این چیزی است تصویر رو به روی شما الهام می بخشد.

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه

برای دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه از مرمر استفاده کنید!

گاهی اوقات هیچ چیز مانند سنگ مرمر نمی تواند جلوه و شکوه داشته باشد، به خصوص در زمانی که بخواهید بخشی از دیوار را به آن اختصاص دهید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید با استفاده از سنگ مرمر برای دیوار بین کابینتی تان طراحی منحصر به فردی را برای دکوراسیون آشپزخانه خود انجام دهید. نتیجه آن نیز چیزی شبیه این تصویر است که فقط در رویاها می توان آن را تصور کرد!

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه

به سراغ فلزات بروید!

فلزاتی مانند استیل ضد زنگ، مس، آلومینیوم، طلا، روی و… هر چند هم که فانتزی به نظر برسند می توانند برای کاشی بین کابینتی انتخاب خوبی به شمار آیند. شاید به نظر برسد که این کار کمی از ظرافت دکوراسیون آشپزخانه شما می کاهد، اما در مقابل می تواند درخشش موجود در فضا را افزایش داده و آن را خیره کننده تر جلوه دهد. چیزی که در این تصویر مشاهده می کنید نیز نتیجه همین موضوع است که قطعا طراحی منحصر به فردی را در دکوراسیون آشپزخانه از خود به جای گذاشته است.

بیشتر بخوانید: مدل کاشی بین کابینتی ، آشپزخونه فقط کابینت نیست!

دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه

با کمک یک شلف آن را قاب بندی کنید!

با دقت به این تصویر نگاه کنید. شلف و طبقه ای که در بالای دیوار پوش بین کابینت آشپزخانه مشاهده می کنید شبیه یک قاب عمل کرده و ظاهر زیبا و منظمی را از خود به جای گذاشته است. این کار علاوه بر این که طراحی شما را خراب نمی کند، می تواند به شما این فرصت را بدهد که از فضای موجود در شلف استفاده کرده و وسایل مورد علاقه تان را بر روی آن چیدمان کنید. این کار قطعا می تواند دکوراسیون آشپزخانه تان را خیره کننده تر جلوه دهد.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

منبع: hunker | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *