دیوار آجری ، با این 10 ایده دکوراسیون جذاب تری دارید!

تاریخ بروزرسانی : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: بسیاری از افراد نمی دانند با خانه هایی که دیوار آجری دارند چه کار کنند. برای آنها دیوار آجری مثل یک تابلو قرار دارد که فقط می توان از دیدنش لذت برد، همین! ولی حالا ihome.ir می خواهد به شما بگوید که با این 10 کار و با کمترین هزینه می توانید بهترین استفاده را از دیوار آجری تان ببرید.

دیوار آجری

ایده های کلاسیک هیچوقت اشتباه نیست!

خیلی از افراد سعی می کنند به گونه ای دیوار آجری خودشان را بپوشانند ولی پیشنهاد ما این است که دقیقا برعکس آن عمل کنید. شما می توانید مانند این تصویر، حرکت کلاسیکی انجام دهید آن هم به گونه ای که دیوار آجری را تبدیل به یک نقطه کانونی نمایید.

دیوار آجری

از دیوار آجری مشکی نترسید.

باید این را دانست که فضاهایی که رنگ تیره دارند لزوما نشان دهنده تاریکی و افسردگی نیستند! همانطور که در این تصویر می بینید یک دیوار مشکی آجری توانسته فضای مدرنی را به این حمام ببخشد.

دیوار آجری

 

نقاشی های دیواری را بر روی دیوار آجری تان امتحان کنید.

خلاق باشید و مثل این تصویر با کشیدن یک نقاشی ساده بر روی دیوارتان ، آن فضا را چشمگیر کنید. دقیقا مثل همین عکس!

دیوار آجری

رنگ های جالب را برای دیوار آجری فراموش نکنید.

شما می توانید دیوار آجر پوش خود را به رنگ های مختلف و جالبی رنگ آمیزی کنید. برای مثال در این تصویر دیوار آجری آشپزخانه ای را می بینم که به رنگ صورتی هزاره در آمده است و چه خوب ایده ای است!

دیوار آجری

از آجرهای تا به تا استفاده کنید.

این عکس گویای همه چیز هست! کمی هم سبک روستیک را پیش بگیرید. از این ایده می توانید برای طراحی بخش از فضای خانه مثل غذاخوری و یا نشیمن هم استفاده کنید و جلوه خاصی به آن ببخشید.

دیوار آجری

دیوار آجری تمام سفید را دست کم نگیرید.

اگر می خواهید با دیوار آجری خود جادو کنید باید به سراغ رنگ سفید بروید. همانطور که در این تصویر می بینید سفید کردن سرتاسری دیوار تان می تواند آرامش فوق العاده ای را در خانه حکم فرما کند.

در ihome بیشتر بخوانید: دیوار آجری سفید، رو کدوم دیوار جلوه بهتری داره؟

دیوار آجری

خودتان را به یک رنگ محدود نکنید.

شما باید این را بدانید که مجبور نیستید که فقط یک رنگ برای دیوار آجری تان انتخاب کنید. به این عکس نگاه کنید. بخشی از دیوار این آشپزخانه قرمز و بخشی دیگر از آن سفید شده اند. بد هم نیست نه؟
این کار می تواند به تعریف فضاها و بخش های مختلف اتاق نیز به شما کمک کند.

دیوار آجری

دیوار آجری فضای بیرونی را جدی بگیرید.

برای فضاهای بیرونی خانه دیوار آجر پوش با سطوح نامنظم می توانند ایده فوق العاده ای باشند. این عکس هم همین را می گوید!

دیوار آجری

ترکیب دیوار آجری و فلزات را انتخاب کنید.

تصور ترکیب دیوار آجر پوش شده با فلزاتی مثل نقره و طلا هم وسوسه کننده است. این خانه می توانند شبیه یک موزه ی خارق العاده باشد. این عکس هم دقیقا همین را می گوید.

دیوار آجری

کمی هم شببه آلمانی ها باشید!

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید می توانید مانند سبک آلمانی پیش بروید. با کشیدن سیمان بر روی آجرها به شکل نامنظم می توانید به این هدف برسید. مثل همین عکس!

*در مطالب بعدی شما را با ترفندهای بیشتری از دکوراسیون خانه های کوچک آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از ه روز ترین ایده های دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: hunker | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *