دیوار آجری سفید، رو کدوم دیوار جلوه بهتری داره؟

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

استفاده دیوار آجری سفید امروزه برای دکوراسیون داخلی خانه های مدرن بسیار محبوب است و به دلیل رنگ روشنی که دارد می تواند فضای دکوراسیون شما را بزرگ تر جلوه دهد.

پرسش و پاسخامروزه استفاده از دیوار آجری در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه ها بسیار پرطرفدار شده است. در این میان انتخاب رنگ دیوار آجری برای هماهنگی با سایر مبلمان منزل بسیار حائز اهمیت است، نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که از دیوارهای آجری در چه فضاهایی می توانید استفاده نمایید تا جلوه ی بهتری به فضای دکوراسیون داخلی شما ببخشد؛  به همین منظور در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد دیوار آجری سفید آشنا کنیم ، پس با ما همراه باشید.

دیوار آجری سفید رنگ

سوال: من در حال بازسازی و تغییر دکوراسیون نشیمن منزلم هستم، قصد دارم بخشی از دیوار داخلی منزلم را دیوار آجری سفید رنگ کار کنم، می خواستم بدونم پیشنهاد شما کدام دیوار فضای خانه است که جلوه ی بهتری داشته باشد؟

پاسخ: امروزه استفاده از  دیوار آجری سفید برای دکوراسیون داخلی خانه های مدرن بسیار محبوب است. قبل از هر چیز نکته ای که در این میان باید به آن توجه داشته باشید این است که در هنگام رنگ زدن سطح دیوار آجری بافت آن را حفظ کنید، برای این منظور می توانید از یک نقاش حرفه ای کمک بگیرید تا دیوار آجری سفید و یک دستی را به شما تحویل دهد.

دیوار آجری سفید رنگ

بهترین دیوار برای تبدیل کردن به دیوار آجری سفید رنگ در خانه های امروزی، دیوار پشت تلویزیون است، چرا که این دیوار به عنوان نقطه ی کانونی دکوراسیون خانه های امروزی محسوب می شود، اما گزینه های دیگری مانند دیوار فضای غذاخوری و یا دیوار پشت شومینه هم می تواند برای تبدیل شدن به دیوار آجری سفید رنگ مناسب باشد.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *