دیزاین پذیرایی منزل ، این 10 دکوراسیون بی نظیر است!

تاریخ بروزرسانی : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

در دیزاین پذیرایی منزل الزاما نباید از مبلمان و اکسسوری های گران قیمت استفاده شود. گاهی با کمی حوصله و دانستن برخی نکات می توانید پذیرایی تان را با کمترین هزینه خاص و چشمگیر کنید.

دکوراسیون داخلی: دکوراسیون نشیمن اغلب فضایی است که افراد ترجیح می دهند تا در این قسمت دور هم جمع شده و به گفتگو بپردازند. دکوراسیون این فضا معمولا ساده انتخاب می شود تا بتوان روی ملاقات های خانوادگی تمرکز کاملی داشت. ihome 10 نشیمن را معرفی کرده و شما را متقاعد می کند که سادگی و سبک مینیمال بهترین انتخاب برای دیزاین پذیرایی منزل است.

دیزاین پذیرایی منزل دیزاین پذیرایی منزل دنج و مینیمال

در این خانه می بینید که فضای نشستن در بخش مطالعه و کتابخانه، دارای منظره زیبای پارکی در فضای بیرون است. به مبل تک نفره با آن پایه های خاص و فرش کف خوب توجه کنید.

دیزاین پذیرایی منزل

دیزاین پذیرایی منزل با کاناپه مینیمال 

این کاناپه تخت خواب شو توسط یک هنرمند محلی ساخته شده و به همراه میز جلو مبلی زیبای چوبی آن، فضای خوبی برای استراحت و لم دادن در این خانه روستایی فراهم کرده است.

دیزاین پذیرایی منزل

ایجاد نشیمن درونی- بیرونی در دیزاین پذیرایی

این خانه معاصر در یک مزرعه در وسط شهر لس آنجلس با سبکی کمی روستایی و البته بیشتر مدرن به چشم می خورد. در این فضای نشیمن مبلمان ساخته شده از بتن با تشک هایی پوشیده شده اند که به سبک سال 1990 بر می گردد. میز جلو مبلی با پایه های قطور نیز در سال 1953 توسط فردی به نام پل فرانک ساخته شده است. دیوارهای این فضا با تخته چوب های باقی مانده از مزرعه پوشانده شده است.

دیزاین پذیرایی منزل

دیزاین خانه به رنگ تیره

دکوراسیون براق این آپارتمان که در دهکده غربی واقع شده، دارای مبلمان ساخته شده به سبک دهه 1960 است که توسط هاروی پرابر طراحی شده و با مخمل ابریشمی پوشانده شده است. میز جلو مبلی فرانسوی نیز به سال 1970 بر می گردد که توسط میشل بویر طراحی شده است. میزهای شبکه ای شکل بر پایه طراحی پل خارلهلم ساخته شده است. تابلوی هنری اثری از مریلین مینتر است.

دیزاین پذیرایی منزل

دیزاین پذیرایی لوکس

دکوراسیون داخلی این آپارتمان به سبک کلاسیک طراحی شده و جادویی به نظر می رسد. فضای نشیمن ظاهری لوکس با دکوراسیون لطیف و ترکیب رنگی خنثی دارد. کاناپه تکنفره از مخمل زیبایی ساخته شده که در کنار اثر هنری آساف شهام زیبایی فضا را دوچندان می کند.

دیزاین پذیرایی منزل

دیزاین پذیرایی منزل رنگی 

خانه ای که مشاهده می کنید در نیویورک واقع شده و دکوراسیون داخلی نشیمن آن با وجود رنگ های متنوع و غیر منتظره، فضا را زنده و روح بخش کرده است. میز جلو مبلی متفاوت آن را ببینید که چه جلوه خاصی به فضا داده است. پارچه بنفش رنگ صندلی ها نیز از دیگر رنگ های برجسته فضا هستند.

دیزاین پذیرایی منزل

دیزاین خانه به سبک ساحلی

در دکوراسیون نشیمن خانه ساحلی که در تصویر دیده می شود، کاناپه دارای پارچه رومبلی کتان چندساله است، صندلی ها پارچه بروشور داشته، میز جلو مبلی از چوب گردو ساخته شده و صندلی چوبی مکعبی نیز سفارشی است. فرش به سبک وینتیج در کف مشاهده می شود. بر روی سقف نوارهای چوبی کاج دوگلاس استفاده شده است. رنگ دیوار اتاق نیز سفید ممتاز بنجامین مور است.

دیزاین پذیرایی منزل

ایجاد نشیمن باز در دیزاین پذیرایی

این خانه مکزیکی به سبک خانه درختی است و در فضای خانوادگی، کاناپه و صندلی عثمانی توسط لین روزت، میز کنار مبل توسط نول و صندلی ها توسط هانز وگنر طراحی شده است. آباژور پایه بلند فلزی، کوسن ها، فرش کف و تاپستری سنتی از دیگر عناصر برجسته و متفاوت در این فضا هستند.

دیزاین پذیرایی منزل

دیزاین پذیرایی به سبک صنعتی

این فضا در شهر سانفرانسیسکو واقع شده و کتابخانه ای که در فضای نشیمن آن وجود دارد، سفارشی و البته خاص است. صندلی، میزها و کفپوش بتنی از عناصر برجسته فضا هستند. مجسمه ای که بر روی سطح زمین قرار گرفته، از آثار منوئل نری است.

دیزاین پذیرایی منزل

استفاده از بافت های مختلف در دیزاین پذیرایی

در این خانه آرام، طراح از انواع بافت در دکوراسیون به سبک مینیمال استفاده کرده است. کاناپه چرم، صندلی چوبی، میز جلو مبلی از متریال و بافت های متنوع این فضا هستند. دیوارپوش این نشیمن با غلاف های نی پاریس تزیین شده است. فرشی که در کف اتاق می بینید نیز دارای موهای بلند بوده و می توان با عنوان فرش خزدار آن را نام برد.

 برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نوشته شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *