دیزاین خانه، بهار را به دکوراسیون منزل تان دعوت کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۶ اسفند ۱۳۹۶

دیزاین خانه در بهار باید حال و هوای دیگری داشته باشد. با توجه به حال و هوای عید و نزدیکی فصل بهار ، این بهترین فرصت برای پیاده کردن ایده های بهاره تان ، برای جانی دوباره بخشیدن به خانه تان است . 

دکوراسیون داخلی: امروز به سراغ دکوراسیون های بهاری رفتیم . با توجه به حال و هوای عید و نزدیکی فصل بهار ، این بهترین فرصت برای پیاده کردن ایده های بهاره تان ، برای جانی دوباره بخشیدن به خانه تان است . با این ترفندهای ساده ، حال و هوای بهاری را به منزل خود دعوت کرده و لحظات خود را مملو از حس نشاط و سرزندگی کنید . با ihome همراه باشید تا این ترفندهای ساده و ارزان قیمت را به شما معرفی کنیم.

دیزاین خانه بهاری

استفاده از رنگ سبز روشن در دکوراسیون بهاری

جهت تزریق حال و هوای فصل بهار به منزلتان ، ساده ترین راه استفاده از رنگ های بهاری در دکوراسیون و چیدمان فضا است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید ، به دلیل استفاده از رنگ سبز برای کاغذ دیواری و فرش و نیز مبلمان و آباژورها ، فضا به خوبی خلق و خوی بهاری گرفته است . جهت جلوگیری از یکنواختی ، رو تختی ای انتخاب کنید که ترکیبی از رنگ های مکمل بوده و به فضا نشاط لازم را اهدا کند.

دیزاین خانه بهاری

دکوراسیون بهاری با تشک های صورتی تند

ترکیب رنگ سفید با یک رنگ تند ، یک ترفند ساده برای ایجاد سرزندگی در فضاست . همان طور که در نمونه آورده شده مشاهده می کنید ، فضای خنثی اطراف ، به وسیله ی کوسن های صورتی رنگ ، نشاط و شادابی از دست رفته خود را باز یافته است.

دیزاین خانه بهاری

استفاده از دستمال سفره درمیز شام های بهاری

دستمال سفره از جمله مواردی است که کمتر در فرهنگ ایرانی جا باز نکرده است ، اما به کارگیری آن در میز شام ، علاوه بر جلوه ای مجلل دادن به میز ، می تواند تاثیر مثبتی در چیدمان فضایی شما خلق کند .

دیزاین خانه بهاری

انتخاب تابلوهای بهاری مناسب دکوراسیون

نصب چند تابلو با مضمون بهار ، تاثیر شگرفی در سرزندگی محیط و همگامی با فصل بهار دارد . لازم به ذکر است نیازی به هزینه زیاد در خرید تابلوهای نقاشی ندارید بلکه با انتخاب چند تصویر زیبا و قاب گرفتن آن ها می توانید به مقصودتان برسید.

دکوراسیون بهاری

انتخاب رنگ آبی آسمانی برای دکوراسیون بهاری

جهت تزریق احساس آرامش به فضا، رنگ آبی گزینه ی بسیار خوبی است . از طرفی استفاده از این رنگ برای سقف ، تداعی کننده ی آسمان آبی است و ترکیبش با گیاهان سبز آپارتمانی کنایه ای از طبیعت پیرامون می باشد .

دیزاین خانه بهاری

کابینت های پسته ای رنگ برای آشپزخانه بهاری

رنگ پسته ای از آن جمله رنگ های آرام و هم چنین بهاری است که می توانید با آن حال و هوای آشپزخانه تان را تغییر دهید . هم چنین این رنگ همراه با گیاهان سبز تاثیر چشم گیری در افزایش احساس سرزندگی دارد.

دیزاین خانه بهاری

استفاده از کاشی های بزرگ در کوراسیون خانه

انتخاب کاشی های بزرگ با رنگ های بهاری ، علاوه بر جلوگیری از اغتشاش بصری ، فضایی ملایم و مملو از احساس شادابی را خلق خواهد کرد .

دیزاین خانه بهاری

استفاده از گل های طبیعی در دکوراسیون بهاری

زینت دادن میزها با گل های طبیعی به جای مصنوعی ، همیشه تاثیر بهتری در زنده کردن فضا دارند.

دکوراسیون بهاری

طرح های گل دار در دکوراسیون بهاری

استفاده از طرح های گل دار در مبلمان یا رومیزی ، در بهاری تر کردن فضا کمک شایانی خواهند کرد.

دیزاین خانه بهاری

انتخاب متریال طبیعی در دکوراسیون بهاری

بهره گیری از متریال های طبیعی مانند چوب ، در طبیعی و ملموس جلوه دادن محیط نقش به سزایی دارند . در نمونه آورده شده ، با انتخاب چوب به عنوان متریال میز ناهارخوری ، در ترکیبی با رنگ های سبز و زرد ، محیطی سرشار از انرژی مثبت با حال و هوای بهاری خلق کرده است.

* برای همراهی با کمپین روز شمار تا نوروز و شرکت در آن کافی است از حال و هوای نوروز در منزلتان مثل خانه تکانی،، چیدمان سفره هفت سین، مراسم و آداب خاص تان در عید نوروز و یا هر آنچه که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و عکس خود را در صفحه اینستاگرام خود با  هشتگ #روزشمارتانوروز منتشر کنید و با ذکر نام و نام خانوادگی تان به صفحه اینستاگرام وبسایت ihome از طریق دایرکت ارسال کنید و ما را در لحظات خاطره انگیز خود همراه کنید.

در این روزهای پایان سال کانال تلگرام آی هوم  را فراموش نکنید!

 

نویسنده:‌‌ مهزاد پور رکنی| تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *