دکوراسیون گل گلی ، نوروز امسال بهار را به خانه بیاورید!

تاریخ بروزرسانی : ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

دکوراسیون گل گلی تنها مربوط به دکوراسیون اتاق خواب نیست، بلکه می توان به شکل هوشمندانه این طرح را در فضاهای مختلف خانه به کار برد و به فضای خانه جلوه ی بهتری بخشید. 

دکوراسیون داخلی: طرح و نقش گلدار تنها مربوط به دکوراسیون اتاق خواب نیست، بلکه می توان به شکل هوشمندانه این طرح را در فضاهای مختلف خانه به کار برد. در ادامه این مطلب از کمپین روزشمار تا نوروز iHome خانه ای را می بینید که در تک تک فضاهای آن طرح گلدار به سبکی معاصر به کار برده شده و متوجه می شوید که تضاد و پیوستگی خوبی در این دکوراسیون دیده می شود. نکات بیشتری از این سبک دکوراسیون را بخوانید و در خانه ی خودبه کار بگیرید.

دکوراسیون گل گلی

دکوراسیون گل گلی نشیمن

در فضای نشیمن پر نوری که در تصویر مشاهده می کنید کاغذ دیواری با طرح گلدار، نشانی از فصل بهار را به همراه دارد. صندلی با پارچه پشمی و کاناپه مخمل نیز در این فضا با کاغذ دیواری هماهنگی دارند. این فضای دلنشین برای آرامش شبانه، بازی کودکان و گپ و گفت های صمیمی بسیار مناسب هستند.

دکوراسیون گل گلی

گوشه اتاق نشیمن با طرح گل گلی

باز هم کاغذ دیواری طرح گلدار! بر روی میز گرد با رومیزی بلندی که در گوشه فضای نشیمن قرار گرفته است، آباژوری قرار دارد که با بدنه خاص به رنگ آبی تیره، هماهنگ با رنگ کتابخانه اتاق کناری است. تابلوی هنری کنار آباژور هم با ترکیب رنگی فضا همخوانی خوبی دارد.

دکوراسیون گل گلی

دکوراسیون گل گلی ناهارخوری

در فضای اتاق ناهارخوری خانه، لوستر به شکل فانوس به رنگ قرمز و طلایی برای نورپردازی به میز غذاخوری در نظر گرفته شده است. پارچه صندلی ها دارای طرح های درشت گل هستند که در کنار پارچه چرم آبی رنگ قسمت نشیمن گاه، با ترکیب رنگی کاغذ دیواری هماهنگند.

دکوراسیون گل گلی

دکوراسیون گل گلی فضای پذیرایی

در این فضا کاغذ دیواری های کنفی حس و حالی غیر رسمی را به دکوراسیون پذیرایی وارد کرده اند.  صندلی میز تحریر و کوسن روی مبل ارتباط و هماهنگی دکوراسیون را حفظ کرده اند. کوسن روی مبل با طرح و نقش گیاهان و گلها، پیوستگی رنگ اتاق را دنبال می کنند.

دکوراسیون گل گلی

دکوراسیون اتاق خواب گل گلی

اتاق خواب مستری که در تصویر مشاهده می کنید، با داشتن کاغذ دیواری طرح گل و گیاه به اندازه کافی تم بهاری را حفظ کرده است. سرویس خواب سفید در کنار آباژور و گل های طبیعی به رنگ آبی-بنفش تکمیل کننده ترکیب رنگی این فضا هستند.

دکوراسیون گل گلی

دکوراسیون گل گلی سرویس بهداشتی

طراحی سرویس بهداشتی این خانه به رنگ تیره انجام شده است. دیوارپوش با داشتن طرح و نقش شاخه و گیاه به رنگ سفید بر روی زمینه تیره، جلوه خاصی به فضا بخشیده اند.

* برای همراهی با کمپین روز شمار تا نوروز و شرکت در آن کافی است از حال و هوای نوروز در منزلتان مثل خانه تکانی،، چیدمان سفره هفت سین، مراسم و آداب خاص تان در عید نوروز و یا هر آنچه که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و عکس خود را در صفحه اینستاگرام خود با  هشتگ #روزشمارتانوروز منتشر کنید و با ذکر نام و نام خانوادگی تان به صفحه اینستاگرام وبسایت ihome از طریق دایرکت ارسال کنید و ما را در لحظات خاطره انگیز خود همراه کنید.

در این روزهای پایان سال کانال تلگرام آی هوم  را فراموش نکنید!

 

منبع: housebeautiful | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *