دکوراسیون کریسمس2020 ، یک دکوراسیون بیست برای امسال!

تاریخ بروزرسانی : ۷ دی ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: همراهان مسیحی عزیز و دوست داشتنی ihome.ir، کریسمس مبارک! امروز با من همراه شوید تا به شما ایده هایی ناب و منحصر به فرد برای دیزاین کریسمسی محیط زندگی تان در اختیارتان قرار دهم! ایام کریسمس همیشه شور و حال خاصی با خود همراه دارد که سبب می شود افراد غیر مسیحی نیز تمایل به دیزاین خانه و یا محیط کار خود بر اساس این تم داشته باشند. ایده هایی که در ادامه با شما به اشتراک گذاشته ایم شوق و ذوق شما را برای دست به کار شدن طراحی دکوراسیون کریسمس2020 دو چندان خواهد کرد! باور نمی کنید؟ با ما در ادامه همراه شوید!

دکوراسیون کریسمس2020

مرکز توجه کجاست؟

شاید پرسش بالا کمی شما را گیج کرده باشد! پس بگذارید این گونه سوال کنم: کدام بخش از خانه بیش از بقیه بخش ها در مرکز توجه قرار دارد؟ بله، فضای نشیمن! بنابراین شما باید بیش تر توجه خود را بر دیزاین این بخش از خانه بگذارید. اگر نشیمن شما دارای شومینه است که چه بهتر! این گونه می توانید با سنت آویزان کردن جوراب ها از شومینه و تزیین آن و دور هم جمع شدن در کنار آتش گرما بخش، یک کریسمس تمام عیار برای خود و عزیزانتان رقم بزنید!

دکوراسیون کریسمس2020

دکوراسیون کریسمس2020 ،کمی شادتر و رنگی تر!

اگر از آن دسته از افرادی بودید که هرساله یک دیزاین تکراری و سنتی را برای کریسمس انجام می دادید، می توانید دکوراسیون کریسمس2020 را با ایده گرفتن از تصویر بالا کمی متفاوت تر کار کنید! به جای استفاده از تزیینات تکراری به سراغ دکوری های خاص تر بگردید. برای مثال به درخت های کوچک کاجی که در رنگ های مختلف در بالای شوینه قرار داده شده اند، بنگرید؛ دوست داشتنی نیستند؟!

دیزاین سنتی دکوراسیون کریسمس2020 !

اگر بخواهم با شما روراست باشم باید بگویم که سبک های سنتی هیچ گاه از مد نخواهند افتاد مخصوصا اگر در مورد چنین تم هایی باشند! بنابراین اگر برای اولین بار است که می خواهید خانه خود را برای کریسمس آماده سازید، به سراغ دیزاین های سنتی بروید. نمونه آورده شده در بالا یک مثال بی نظیر در این زمینه است. به خوبی به آن بنگرید و از آن ایده بگیرید!

دکوراسیون کریسمس2020

برای دکوراسیون کریسمس2020 از فانوس ها کمک بگیرید!

من شخصا عاشق ایده ی استفاده از فانوس در دکوراسیون هستم! به عبارتی چه ایام کریمس باشد چه صرفا یک دیزاین رمانتیک برای شامی دو نفره، قرار دادن چند فانوس می تواند جادو کند. به یاد داشته باشید فانوس ها می توانند با لامپ یا شمع روشن شوند یا از LED های ریز پر شوند. انتخاب با شماست!

دکوراسیون کریسمس2020

خودتان دست به کار شوید!

برای دکوراسیون کریسمس2020 نمی خواهید به سراغ خرید تزیینات آماده بروید؟ چه بهتر! خودتان دست به کار شوید. این کار را صرفا به دلیل صرفه جویی در هزینه ها ستایش نمی کنیم! بلکه کاری که خودتان با گذاشتن وقت و عشق و علاقه انجام دهید ارزشی دو چندان دارد! می توانید همانند نمونه آورده شده در بالا یک جمله زیبا، عاشقانه و یا تنها کریسمس مبارک با کاغذهای رنگی بسازید! کافی است جمله را با خطی زیبا و یا فانتزی بر روی کاغذ مورد نظر درآورده و با قیچی و کاتر آن را به درستی جدا سازید! هم چنین درخت کاجی که در تصویر می بینید، با نخ های کاموا درست شده و توانسته است خود در نقش یک عنصر دکوری فضا را زیباتر نماید!

دکوراسیون کریسمس2020

دیزاین درخت، اصلی ترین مرحله!

همان طور که خودتان می دانید، اصلی ترین و مهم ترین بخش در دکوراسیون کریسمس2020 ، تزیین درخت است. امروزه هزاران ایده در خصوص تزیین درخت وجود دارد که با کمی جستجو در اینترنت به وسیله آن ها بمباران خواهید شد! اما نکته مهم در این زمینه انتخاب درخت مناسب است. درخت طبیعی استفاده خواهید کرد و یا مصنوعی؟ به دنبال ایده های جدید با شاخه های خشک هستید یا همان کاج های همیشه سبز را ترجیح می دهید؟ تزیینات معمول درخت کریسمس را استفاده خواهید کرد و یا به دنبال نمونه های دست ساز و خاص تر هستید؟ چه تم رنگی را برای درخت خود در نظر گرفته اید؟ تمامی این پرسش ها را با توجه به سلیقه و بودجه خود پاسخ دهید!

دکوراسیون کریسمس2020

حال و هوای کریسمس را در همه جای خانه پخش کنید!

دکوراسیون کریسمس2020 محدود به اتاق نشیمن و شومینه نمی شود! باید تمامی فضای خانه را با آن درگیر کنید! می پرسید چگونه؟ برگ های کاج را در بخش هایی از منزل با دکوری های دیگر قرار دهید تا دیزاینی تمام عیار داشته باشید. می توانید برگه را بر روی کنسول ها، نرده ها، میزها و هر سطحی که به نظر مناسب است قرار دهید. در کنار آن شمع، مجسمه گوزن، بابانوئل و … را از یاد نبرید! برای زیبایی بیش تر می توانید از نوارهای LED استفاده نمایید. تنها نکته در این زمینه توجه به دو رنگ سبز و قرمز است!

جوراب ها را از یاد نبرید!

مطمئنا در مورد جوراب هایی که در این ایام آویزان می کنند شنیده اید نه؟ به طور معمول این جوراب ها که معمولا به رنگ قرمز و یا هماهنگ با تم کریسمس است را به شومینه آویزان می کنند. اما اگر شومینه ندارید جای هیچ نگرانی نیست! تصویر بالا می تواند به عنوان یک نمونه راهگشا به شما کمک نماید!

دکوراسیون کریسمس2020

بخش هیجان انگیز دکوراسیون کریسمس2020 !

حدس می زنید منظورم چیست؟ بله، کادوها! توجه داشته باشید که کادوهایی که در زیر درخت قرار می دهید را با سلیقه و هماهنگ با تم در نظر گرفته شده برای خانه کادو نمایید! کاغذ کادوی نامناسب می تواند زحماتتان را بر باد دهد! با یک کادوپیچی زیبا، ارزش هدیه خود را بالا ببرید!

بیشتر بخوانید: بسته بندی کادو با روبان ، به عیدی ها فکر کردید؟!

اگر بیش تر می خواهید!

اگر می خواهید دیزاینی بیش از یک درخت و کمی برگ های طبیعی در دیگر جاهای خانه داشته باشید، به تغییر کوسن های خود فکر کنید! کوسن های جدیدتان با داشتن تم دکوراسیون کریسمس2020 می توانند حال و هوای خانه تان را بیش تر به این ایام نزدیک کنند. در کنار آن از دکوری های دیگر در منزل که از این روز نشات می گیرند استفاده کنید!

دکوراسیون کریسمس2020

میز شام را فراموش نکنید!

چه مهمان داشته باشید چه تنها یک دورهمی خانوادگی باشد، صرف غذایی خوشمزه بر روی میزی زیبا و دلفریب، دل چسب تر خواهد بود. با تنها قرار دادن چند شمع یا نوارهای LED و برگ ها درختان می توانید دیزاینی ساده اما رویایی خلق نمایید.

دکوراسیون کریسمس2020

برای دکوراسیون کریسمس2020 خلاق باشید!

ریسه هایی از ذرت بو داده چطور است؟ هم خوشمزه، هم کم هزینه و هم خاص! این روزها بسیاری از افراد از این ریسه های خودنی به جای نوارهای رنگی استفاده می کنند. با دخیل کردن فرزندانتان در این کار می توانید علاقه آن ها را به کریسمس بیش تر کنید!

دکوراسیون کریسمس2020

حلقه ها گل را فراموش نکنید!

از دیگر سنت های این مراسم، قرار دادن حلقه هایی از گیاهان همیشه سبز بر در ورودی و یا بالای شومینه است! زیبایی این حلقه ها بر کسی پوشیده نیست. شما می توانید با استفاده از ایده های مجود مثل استفاده از عروسک های کوچک، ربان های قرمز، گل ها و یا ریسه های LED، زیبایی آن ها را بیش تر نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت حلقه آویز در ،خوش‌آمد‌گویی به سبکی جدید !

دکوراسیون کریسمس2020

دکوراسیون کریسمس2020

دکوراسیون کریسمس2020

اگر می خواهید خاص باشید!

در ادامه طراحی دکوراسیون کریسمس2020 ، ایده هایی را با شما به اشتراک گذاشته ایم که کاملا منحصر به فرد و ویژه می باشند. هم چنین بسیاری از آن ها بسیار ارزان قیمت و به صرفه تر از اجرای روش های سنتی می باشند. به خوبی به آن ها نگاه کرده و از آن ها الهام بگیرید.

به ما بگویید:

اگر شما هم از ایده های منحصر به فردی برای دکوراسیون کریسمس در فضای داخلی منزل تان استفاده کرده اید و یا ایده ی خاصی برای استفاده از آن دارید، پس حتما تجربیات خود را از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب با ما و سایر مخاطبان ihome در میان بگذارید.

*در مطالب بعدی شما را با ترندهای بیشتری در سال 2020 آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *