دکوراسیون پذیرایی ایرانی ، خانه خود را ژورنالی بچینید!

تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

داشتن دکوراسیون پذیرایی ایرانی خواسته ی بیشتر خانواده های ایرانی است. به همین منظور در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را با دکوراسیون نشیمن های مختلف در فصل بهار و دیزاین های بهاری منزل آشنا کنیم.

دکوراسیون داخلی: در دوازدهمین روز از کمپین  روزشمار تا نوروز ihome به معرفی بهترین ایده های بهاری، جهت تزریق حس و حال خوب به اتاق پذیرایی پرداختیم. بهار یادآور تولدی دوباره ، فرصتی جهت شکوفا شدن و بهترین زمان برای تغییر دکوراسیون خانه تان است. با خواندن این مطلب از ihome ، با ساده ترین ترفندها ، بهار را به خانه بیاورید.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب رنگ های روشن دردکوراسیون پذیرایی ایرانی

رنگ های روشن و سبک علاوه بر بزرگ تر نشان دادن فضا ، هماهنگی بی نظیری با حال و هوای عید و فصل بهار دارد. هم چنین هیچ گاه خسته کننده نخواهند بود.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

استفاده از کوسن های گلدار در دکوراسیون پذیرایی ایرانی

از ساده ترین راه های بهاری کردن فضا می توان به استفاده از کوسن های گلدار اشاره کرد. این کار علاوه بر زینت دادن به فضای پذیرایی ، آن را با حس و حال خوب همراه خواهد کرد.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب رنگ های بهاری برای مبلمان پذیرایی ایرانی

انتخاب رنگ های بهاری برای مبلمان کمک شایانی به تزریق انرژی مثبت در فضایتان خواهد کرد. در انتخاب رنگ های شاد و روشن دست و دلباز باشید.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب فرشی متناسب با فصل ، از دیگر موارد هم گام سازی محیط با فصل بهار است. همین طور که در تصویر مشاهده می کنید طرح گل دار فرش، حس و حال طبیعت را به محیط تزریق کرده است. توجه داشته باشید که فرش هایی با جنس های پشمی یا طرح پوست برای دکوراسیون بهاری مناسب نیست.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

ست کردن مبل، پرده و فرش در دکوراسیون پذیرایی ایرانی

توجه به رنگ و طرح پرده می تواند در ارتقای کیفیت بصری محیط تاثیر به سزایی گذارد. لازم به ذکر است از شلوغ کردن و ایجاد اغتشاش بصری دوری کنید، مطلب ست کردن پرده و مبل، برای نوروز 98 آماده شود! در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی خواهد کرد.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

استفاده از کاغذ دیواری هایی با طرح بهار

انتخاب کاغذ دیواری با مضمون بهار از دیگر راه های شاداب کردن فضا و هماهنگی با فصل است، برای این منظور توجه داشته باشید که تنها بخشی از دیوار منزلتان را به این کاغذ دیواری اختصاص دهید، دیوار پشت تلویزیون و یا دیوار پشت مبل بهترین فضا برای نصب کاغذ دیواری است.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب رنگ سبز برای دکوراسیون پذیرایی ایرانی

بهره گیری بیش تر از رنگ سبز در فضای نشیمن ، مستقیم ترین راه جهت بهاری کردن محیط است، این رنگ به عنوان یکی از ترندهای دکوراسیون سال 2018 هم شناخته می شود. اگر دست دارید با مد های برتر سال 2018 بیشتر آشنا شوید کافی است به مطلب دکوراسیون سال 2018، نوروز امسال را روی مد باشید! رجوع کنید.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

استفاده از گل های طبیعی در فضای دکوراسیون ایرانی

هیچ چیز به اندازه ی گل های طبیعی، حس و حال فضا را خوب نخواهد کرد. علاوه بر زیبایی، شمیم و عطر آن ها روح انسان را تازه می کند، پس از استفاده ی آنها در فضای دکوراسیون داخلی تان غافل نشوید.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب تابلوهایی با طرح بهار در دکوراسیون پذیرایی ایرانی

نصب تصاویر بهاری بر روی دیوار یا طرح های با رنگ های روشن و بهاری در همه ی فصول باعث شادابی و نشاط خانه تان خواهد شد و علاوه بر آن حس و حال تازه ای به دکوراسیون داخلی تان خواهد بخشید.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی

انتخاب گیاهان همیشه سبز برای دکوراسیون پذیرایی ایرانی

گیاهان همیشه سبز آپارتمانی بهترین گزینه برای سرزنده کردن محیط هستند. بهتر است قبل از انتخاب نوع گیاه در مورد آن به خوبی تحقیق کنید، مطلب گیاهان آپارتمانی گلدار، نوروز امسالتان را گلباران کنید! در این باره به شما کمک شایانی خواهد کرد.

* برای همراهی با کمپین روز شمار تا نوروز و شرکت در آن کافی است از حال و هوای نوروز در منزلتان مثل خانه تکانی،، چیدمان سفره هفت سین، مراسم و آداب خاص تان در عید نوروز و یا هر آنچه که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و عکس خود را در صفحه اینستاگرام خود با  هشتگ #روزشمارتانوروز منتشر کنید و با ذکر نام و نام خانوادگی تان به صفحه اینستاگرام وبسایت ihome از طریق دایرکت ارسال کنید و ما را در لحظات خاطره انگیز خود همراه کنید.

در این روزهای پایان سال کانال تلگرام آی هوم  را فراموش نکنید!

 

نویسنده:‌‌ مهزاد پور رکنی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *