دکوراسیون ناهار خوری مدرن ، 8 مدل خاص با رنگ سیاه!

تاریخ بروزرسانی : ۷ مهر ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: فضای داخلی تاریک، انتخاب قابل توجهی است. دیوارهای سیاه ، مبلمان تیره ، تضاد زیاد، همه این موارد فضای شیکی را به خانه می آورند. رنگ مشکی رنگی غالب در این دکوراسیون ناهار خوری مدرن است. صندلی های قهوه ای حصیری شکل و اکسسوری های برنجی برجسته ای در آن بکار رفته که پالت رنگی سیاه و سفید را در این فضای داخلی تیره تفکیک می کنند. در ادامه همراه با ihome.ir باشید.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن مشکی با لوستر تیره

از کاغذ دیواری می توان برای ایجاد فضای داخلی تیره استفاده کرد. یک کاغذ دیواری جذاب و زیبا ، می تواند المانی تاکیدی در یک اتاق غذاخوری بزرگ باشد. برای استفاده کردن از سبک گوتیک، یک لوستر بزرگ سیاه بالای میز ناهار خوری آویزان کنید. عناصر نقره ای و شیشه ای نیز انتخاب های عالی برای این دکوراسیون ناهار خوری مدرن هستند.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن با دیوار عکس

تیره کردن به زمین به همراه دیوارها یک راه عالی برای تیره کردن کل اتاق است. ما عاشق ترکیبی از عناصر سیاه و خاکستری در اتاق غذاخوری هستیم. کارهای هنری به رنگ های سیاه و سفیدی بر روی دیوار تیره اضافه کنید. با افزودن فرش خاکستری، فضا شیک و بسیار جذاب تر می شود.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن با رنگ مشکی و طلایی

شما می توانید از طیف وسیعی رنگ سیاه در دکوراسیون ناهار خوری مدرن استفاده کنید. دیوارهای موجود در فضا اولین لایه عمیق و تیره هستند. همچنین می توانید در اتاق غذاخوری با رنگ های تیره از نورپردازی استفاده کنید. در نهایت، صندلی و میز غذاخوری لایه آخر رنگ سیاه را به فضا اضافه می کنند.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن با چوب طبیعی

الهام گرفتن در طراحی می تواند از هرجایی بدست آید، حتی رستوران ها. رنگ کردن درهای چوبی به رنگ سیاه یک راه عالی برای آوردن این رنگ جسورانه به خانه است. برای داشتن لایه ای بیشتر از رنگ مشکی در اتاق غذاخوری ، وسایل نوری در بالای میز اثری مدرن اضافه می کنند.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن به سبک صنعتی

⁣ترکیب رنگ سیاه و طلایی یکی از ترکیب های رنگی خیره کننده است که می توانید در دکوراسیون ناهار خوری مدرن و لوکس خود از آن استفاده کنید!

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن با زمینه خنثی

یک اتاق غذاخوری سیاه به سبک روستیک- صنعتی با رنگ های تیره بسیار شیک و مجلل است. می توان رنگ های تیره را در آجرهای رنگ شده، لامپ های سقفی و صندلی های فلزی لایه بندی کرد.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن

دکوراسیون ناهار خوری مدرن با چراغ های خوشه ای

آجرهای سیاه دردکوراسیون ناهار خوری مدرن می تواند یک عنصر قابل نمایش بزرگ باشد. می توان در اتاق غذاخوری با دیوارهای سیاه رنگ و مبلمان چوبی حکاکی شده نمایش جذابی ارائه داد.

*در مطالب بعدی شما را با ایده های بیشتری برای دکوراسیون ناهار خوری مدرن آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: thespruce| مترجم: حدیث حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

۴ دیدگاه در “دکوراسیون ناهار خوری مدرن ، 8 مدل خاص با رنگ سیاه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *