دکوراسیون سال 2018، معرفی شش مد برتر که امسال روی بورس است!

تاریخ بروزرسانی : ۳ دی ۱۳۹۶

در دکوراسیون سال 2018 استفاده از نقاشی های دیواری، کاشی کاری های خاص و انتخاب گل و گیاه برای دیزایین منزل بسیار پرطرفدار شده اند که در این مطلب شما را با شش نمونه از آن ها آشنا خواهیم کرد. 

دکوراسیون داخلی: افراد زیادی روزانه وقتشان را برای چک کردن جدیدترین مدها برای دکورراسیون خانه صرف می کنند. با توجه به نزدیکی به روزهای آغازین سال 2018در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با برترین مدهای دیزایین خانه در سال 2018 آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

دکوراسیون سال 2018

استفاده از نقاشی دیواری در دکوراسیون 2018

دیوار های ساده و خالی از تزئین عملا بدون استفاده در تزئینات منزل هستند. در سال جاری استفاده از نقاشی دیواری به میزان 63 درصد افزایش یافته است.ما به شما در دکوراسیون سال 2018 استفاده از نقاشی دیواری و یا استیکرهای دیواری خاص را پیشنهاد می کنیم.

دکوراسیون سال 2018

استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون 2018

وجود گیاهان در اتاق خواب باعث می شود تا شما خواب راحت تری داشته باشید. داشتن شاخ و برگ های زیبا و جذاب گیاهان می تواند شما را شاداب و در راه رسیدن به اهدافتان مصمم تر نگاه دارد. در سال جاری استفاده از گیاهان در طراحی  منازل بسیار افزایش یافته است.

دکوراسیون سال 2018

دکوراسیون 2018 با استفاده از فلزات ترکیبی

استفاده از فلزات ترکیبی به خصوص در استفاده از وسایل آشپزخانه در سال گذشته مانند فلزهایی به رنگ رز گلد که ترکیبی است افزایش زیادی در حدود 42 درصد داشته است. پس استفاده از این نوع وسایل را فراموش نکنید.

*در ihome  بیشتر بخوانید:

دکوراسیون سال 2018

دکوراسیون 2018 با کفپوش و دیوارپوش های ترازو

هر روزه کف پوش های زیادی وارد بازار می شوند ولی استفاده از برخی از آن ها هیچ گاه قدیمی نمی شود که یکی از این کف پوش ها کف پوش موزائیکی شبه مرمر است که با نام ترازو (terrazzo) شناخته می شوند و در دکوراسیون 2018 جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

دکوراسیون سال 2018

دکوراسیون 2018 با طراحی سقف

شما ممکن است استفاده از کاغذ دیواری، نقاشی، گچ بری و یا هر بافت دیگری را برای طراحی سقف منزل خود انتخاب کنید. بهتر است بدانید توجه به طراحی سقف در سال جاری 31 در صد افزایش یافته است. پس توجه به این اصل مهم را در دکوراسیون 2018 فراموش نکنید.

دکوراسیون سال 2018

دکوراسیون 2018 با حمام های الهام گرفته از طبیعت

بیشتر افراد رویای داشتن مبلمان چوبی دست ساز  و یا حمامی رویایی که از چشمه های آب گرم در طراحی ان الهام گرفته شده است را دارند. توجه به این المان در سال جاری 26 در صد افزایش داشته است. پس خلاقیت در طراحی دکوراسیون حمام تان را برای دکوراسیون 2018 فراموش نکنید.

 برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: elledecor | مترجم: معصومه دیانی| تحریریه وبسایت ihome.ir

[scrolling_box title=”بیشتر بخوانید ” display=”category” category=”91″ count=”10″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *