دکوراسیون سال 2018 ، با برترین ترندهای این سال خداحافظی کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۴ دی ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی:  در این روزهایی که به سال جدید میلادی نزدیک می شویم، بد نیست ترندهای دکوراسیون سال 2018 را بشناسید که در حال پایان یافتن هستند. برای همه افراد جالب است بدانند که سال 2019 چه ایده های را برای دنیای طراحی به همراه دارد، ولی ihome.ir در این مطلب قصد دارد به سالی که گذشت نگاهی بیاندازد و طراحی های پرطرفدار دکوراسیونی را یادآوری کند:

دکوراسیون سال 2018

ماکسیمالیسم، حداکثرگرایی !

خطوط صاف، پالت رنگی خنثی و هندسه قوی را می شناسید؟ این ترندها مربوط به سال 2017 بود. در سال 2018، برجسته بودن رنگ و طرح و نقش به افراط دیده می شود. ماکسیمالیسم یا حداکثرگرایی راه خود به همه گوشه های خانه از کاغذ دیواری طرحدار گرفته تا صندلی های دارای طرح و نقش برجسته پیدا کرده است.

دکوراسیون سال 2018

الهام از حیوانات در دکوراسیون سال 2018

در سال گذشته وسایل دکوری الهام گرفته از حیوانات در هر نقطه از خانه ظاهر شدند. در حالی که اغلب اتاق نوزاد و کودک فضاهای رایج برای استفاده از طرح های حیوانات هستند، می توان در فضاهای دیگر مانند اتاق نشیمن هم از آن استفاده کرد.

دکوراسیون سال 2018

نقش صورت در دکوراسیون 2018

در رابطه با استفاده از هنر در دکوراسیون سال 2018، شرکت های بزرگ محبوبیت بیشتری در مورد تابلوهای پرتره را اعلام کرده اند. در این زمینه در مورد نقاشی های رنسانس قدیمی صحبت نمی کنیم، منظور آبستره یا همان انتزاع است.

بیشتر بخوانید :

دکوراسیون سال 2018

استفاده از موزاییک

متریال جالب ترند شده در امسال موزاییک است که فقط هم به عنوان کفپوش استفاده نمی شود. می توانید موزاییک را در همه قسمت ها از رویه کابینت گرفته تا دیوار و وسایل تزیینی مانند گلدان پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون سال 2018، از مد امسال با خبر شوید!

دکوراسیون سال 2018

اهمیت به سلامتی

بله درست خواندید، سلامتی! اگرچه سلامتی به طور معمول با شیوه زندگی نسبت بیشتری دارد تا با طراحی، اما در واقع این روند طراحی و دکوراسیون سال 2018 با طراحان و برندهای مطرح به گونه ای ترند شد که فضا و محصولاتی به وجود آورد تا سلامتی را بهبود بخشد.

دکوراسیون سال 2018

استفاده از گیاهان در دکوراسیون 2018

بسیاری افراد برای تزیین و حتی داشتن حس بهتر در خانه از ساکولنت ها استفاده می کنند. گیاهان هم در سال 2018 ترند دکوراسیونی بودند و فقط هم افراد به دنبال گیاهان کوچک با نگهداری راحت نبودند. گیاهان بزرگ با برگهای پر و حجیم و همچنین گلدانهای آویز هم طرفداران خود را دارد.

دکوراسیون سال 2018

استفاده از حصیر در دکوراسیون سال 2018

بافت حصیری شکل هم یکی دیگر از متریالی است که در سال 2018 ظاهر متفاوتی به دکوراسیون داخلی بخشیده است. زیبایی یک وسیله حصیری دست بافت برای اهلی منزل جذابیت زیادی دارد. به دنبال وسایل طراحی شده با حصیر به طور کامل باشید تا ویژگی های خود را بیشتر بیان کند.

دکوراسیون سال 2018

سبک چینی برای دکوراسیون 2018

شاید این دکوراسیون به نظر قدیمی برسد ولی در سال 2018، مجدد سبک چینی ترند سال بوده است. این سبک از کاغذ دیواری براق ابریشمی گرفته تا فرش های طرح گل دیده می شود.

به ما بگویید:

اگر شما هم از ترندهای سال 2018 برای فضای داخلی منزل تان استفاده کرده اید و یا ایده ی خاصی برای استفاده از آن دارید، پس حتما تجربیات خود را از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب با ما و سایر مخاطبان ihome در میان بگذارید.

*در مطالب بعدی شما را با ترندهای بیشتری در سال 2019 آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: hunker | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *