دکوراسیون سال 2018، خانه تان را به سبک پاریسی ها بچینید!

تاریخ بروزرسانی : ۷ بهمن ۱۳۹۶

دکوراسیون سال 2018 در پاریس شما را با موارد غیر منتظره و متفاوتی مواجه می ‌کند . از کاربرد بتن در طراحی داخلی گرفته تا استفاده از نقاشی با گل های بسیار بزرگ. در ادامه این مطلب شما را با جزییات بیشتری از این دکوراسیون آشنا کرده‌ایم.

دکوراسیون داخلی: با بررسی ترفندهای دکوراسیون  داخلی سال 2018 در پاریس ، با موارد غیر منتظره و متفاوتی مواجه می شویم . از کاربرد بتن در طراحی داخلی گرفته تا استفاده از نقاشی با گل های بسیار بزرگ . به طور کلی در این بررسی ها معلوم می شود طراحان پاریسی در سال 2018 به استفاده از رنگ های تیره ، متریال بتن و طرح های راه راه روی آورده اند . با ihome همراه باشید تا به بررسی این ترفندها بپردازیم .

یک دکوراسیون مدرن با استفاده از فلز

در سال 2018 برای تغییر سبک های سنتی به مدرن از متریال فلز استفاده کرده اند . همان طور که در نمونه آورده شده مشاهده می کنید ، افزودن طرح های مشبک به همراه نورپردازی و استفاده از مجسمه به شکل ماسک ، روشی جدید برای پیوند یافتن با ماهیت بومی است.

مبلمان قرمز تیره در دکوراسیون سال 2018

قرمز تیره از آن جمله رنگ هایی است که صفاتی مثل شادابی ، جذابیت ، خیره کنندگی و سرزندگی را به محیط اطراف خود می بخشد . در واقع استفاده از این رنگ علاوه بر به روز و مدرن کردن دکوراسیون ، به فضای اتاق شور و حال خاصی می دهد .

نورپردازی متفاوت در دکوراسیون سال 2018

برای داشتن یک فضای خاص و متفاوت ، چراغ‌های قدیمی و تکراری خود را کنار بگذارید . استفاده از چنین طرح های متفاوتی به عنوان چراغ ، هم نورپردازی متفاوتی در فضا ایجاد می کنند و هم این که خودشان به عنوان یک عنصر هنری دارای ارزش هستند.

استفاده از رنگ های سرد در دکوراسیون سال 2018

استفاده از رنگ های سرد همیشه نوعی احساس راحتی و آرامش به فضای اطراف خود تزریق می کنند . به همین دلیل در طراحی داخلی خود ، از رنگ های سرد هم استفاده کنید .

 

کاربرد رنگ زرد تیره در دکوراسیون سال 2018

این گونه رنگ ها را با عنوان رنگ های بازاری می شناسند . اما استفاده از آن ها فضا را سرزنده و شاداب می کند و از یکنواختی فضا جلوگیری می کند .

بتن و کاربردهایش در دکوراسیون سال 2018

استفاده از متریال های ساختمانی در دکوراسیون داخلی از جمله رویکردهای جدید در طراحی های امسال است . با وجود غیر معمول بودن این کار ، استفاده از این متریال به فضا انرژی خاصی می دهد و آن را تبدیل به یک طراحی به روز و متفاوت می کند .

استفاده از تابلوهای نقاشی بزرگ

وقتی از نقاشی ای  استفاده می کنید که گل ها و گیاهان کشیده شده در آن ، بزرگ مقیاس باشند ، در ذهن افراد حاضر در اتاق، باغهای رویایی تداعی خواهد شد. علاوه بر این، به عنوان المانی خیره کننده در اتاق شناخته می شود.

در کانال تلگرام آی هوم شما را با ترفندهای بیشتری برای طراحی دکوراسیون داخلی آشنا کرده ایم، پس همین حالا در تلگرام به ما بپیوندید و از به روز ترین ایده ها و ترفندهای دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

 

منبع:‌‌ elledecor | مترجم: مهزاد پوررکنی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *