دکوراسیون سال 2018، با این 15 مورد خانه خود را نونوار کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷

دکوراسیون سال 2018 چیدمان متفاوت و مبلمان منحصر به فرد خود را دارد که در این روز های پیشین سال نو میلادی قصد داریم 15 مد پرطرفدار که توسط طراحان داخلی مطرح شده است را به شما معرفی کنیم.

دکوراسیون داخلی: با آمدن سال جدید همه چیز نو می شود و دکوراسیون خانه هم جای خود دارد. سال نوی میلادی دکوراسیون و چیدمان متفاوتی را به همراه دارد که مختص به همان سال است و در مورد انتخاب رنگ، باید گفت که رنگ گل اسطوخودوس (صورتی هزارساله) رنگ سال 2018 خواهد بود. در ادامه این مطلب از ihome تعدادی از طراحان داخلی در مورد دکوراسیون های پرطرفدار سال جدید سوال شد و بر اساس این 15 مورد، می توانید در دکوراسیون منزل سال 2018 پیشتاز باشید.

 صورتی بنفش ملایم رنگ سال 2018

 صورتی بنفش ملایم رنگ سال 2018

نانسی فایر، مدیرعامل یک شرکت طراحی دکوراسیون می گوید: “رنگ صورتی هزارساله همچنان طرفداران خود را دارد و من نیز عاشق آن هستم ولی باید بگویم در حال تغییر به سمت بنفش کمرنگ است. مردم در ابتدا در مورد این رنگ طعنه آمیز صحبت می کردند ولی در حال حاضر رنگ صورتی هزارساله زیبایی و لطافت را به همراه دارد که تاثیر بیشتری دارد.”

*در ihome  بیشتر بخوانید: رنگ سال 2018، قرمز دلربا معرفی شد!

الگوی دایره ای در دکوراسیون سال 2018

الگوی دایره ای در دکوراسیون سال 2018

به نظر طراح دکوراسیون دیگر، نقوش هندسه ای با زوایای بسیار در دکوراسیون کاربرد بسیاری داشته است و نقوش دایره وار هندسه جدیدی محسوب می شود. استفاده از الگوهای دایره ای را می توانید در پارچه های کوسن و یا بر نقوش کاغذ دیواری شروع کنید.

دکوراسیون سال 2018 با فلز برنج

دکوراسیون سال 2018 با فلز برنج

یک طراح حرفه ای می گوید: ” در سال جدید از فلز نقره براق فاصله گرفته و به سمت فلز برنج و به رنگ طلایی می رویم که لطیف تر و گرمتر است. این فلز جایگزین خوبی برای استیل ات که در حال حاضر بصورت پیش فرض در شیرآلات استفاده می شود.”

ترکیب رنگی خشن در دکوراسیون سال 2018

ترکیب رنگی خشن در دکوراسیون سال 2018

در سال 2018 از ترکیب رنگی پرقدرت تر و همچنین فلزات با رنگ های متنوع مانند رنگهای جواهری، مبلمان مخملی و مرمهای سیاه و سفید براق استفاده می شود. پنل دیواری لاک الکل زده شده به جای پنل های چوبی گذشته استفاده می شوند تا با انعطاف بیشتری با سطوح و رنگ های مختلف هماهنگ شود و به راحتی در همه فضاها قابل استفاده است.

دکوراسیون سال 2018 با سبز زیتونی

دکوراسیون سال 2018 با سبز زیتونی

رنگ سبز در مسیر متفاوتی بازگشته است ولی از نوع سبز زیتونی! این تنالیته رنگ سبز لطافت بیشتری دارد و خواسته افراد برای فضای دنج در دکوراسیون منزل را برآورده می کند.

استفاده از عناصر طبیعی در دکوراسیون سال 2018

استفاده از عناصر طبیعی در دکوراسیون سال 2018

یکی دیگر از طراحان دکوراسیون می گوید: “برای من مهم است فضایی را طراحی کنم که با معماری محیط و محلی که در آنها قرار دارد، هماهنگی داشته باشد و به نوعی انعکاس دهنده جغرافی موقعیت مکانی خود باشد. به عنوان مثال استفاده از سنگ آهک و یا استفاده از چشم انداز و مناظر زیبای اطراف می تواند این مهم را در خود بگنجاند. انتخاب عناصر طبیعی و استفاده از مصالح پایدار در زیباتر شدن فضای دکوراسیون شده اثرگذار بوده و طول عمر آن را افرایش می دهد.”

دکوراسیون سال 2018 با بافت حصیری

دکوراسیون سال 2018 با بافت حصیری

انتظار می رود سبد و دیگر اکسسوری های طبیعی هنر دست بتواند دکوراسیون منزل را در سال 2018 بین المللی کند.

کاغذ دیواری طرح عقیق در دکوراسیون سال 2018

کاغذ دیواری طرح عقیق در دکوراسیون سال 2018

کاغذ دیواری هایی با طرح ژئود و عقیق که از سنگ های معدنی هستند،  در این بازار پر ازدحام محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند. شاید در حال حاضر این نوع از نقوش کاغذ دیواری را در مغازه های کوچک مشاهده کنید ولی با توجه به اهداف سال جدید، در سراسر جهان شایع تر خواهد شد.

لوازم دکوری با رنگ متفاوت در دکوراسیون سال 2018

لوازم دکوری با رنگ متفاوت در دکوراسیون سال 2018

سطوح لوازم دکوری مثل لعاب در سال جدید دکوراسیون خانه ها را گرم می کند. در این تصویر می بینید که میز طوسی رنگ و زغالی، رنگ سفید فضا را می شکند ولی چندان ترکیب رنگی را هم منحرف نمی کند.

دکوراسیون سال 2018 با کاشی های بزرگ

دکوراسیون سال 2018 با کاشی های بزرگ

کاشی های کوچک برای دیوار پوش اغلب به عنوان یک متریال مطمئن برای نوسازی فضاها مورد استفاده قرار می گیرد. اخیرا نوع دیگری از کاشی ها ترند روز شده است. این کاشی ها در ابعاد بزرگتر حتی به اندازه ورق های بزرگ سرامیک هستند. این تغییر نه تنها از نظر ظاهری زیبا هستند، بلکه در عملکرد کاشی های بزرگتر دوغاب کمتری مصرف می کنند و نصب و نگهداری ساده تری هم دارند.

رنگ های گرم در دکوراسیون سال 2018

رنگ های گرم در دکوراسیون سال 2018

حس بسیار خوبی است که ببینیم رنگ قرمز به طراحی دکوراسیون بازگشته است. پیش از این اغلب مردم برای استفاده از این رنگ قرمز و نارنجی در دکوراسیون احساس راحتی نمی کردند. اغلب افراد به رنگ های سرد یا رنگهای خنثی تمایل دارند.

دکوراسیون سال 2018 با مبلمان مخمل

دکوراسیون سال 2018 با مبلمان مخمل

ظاهر مبلمان مخملی طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ هرچند به نظر نمی رسد به مدت زمان طولانی ترند روز باقی بماند! در این تصویر می بینید که کاناپه مخملی برای دکوراسیون نشیمن خریداری شده است. اگر می خواهید انتخاب مطمئن تری داشته باشید به سراغ رنگ طوسی بروید.

نقوش برجسته در دکوراسیون سال 2018

نقوش برجسته در دکوراسیون سال 2018

فایر می گوید: ” من شادابی و سرزندگی بخض زنانه طرح و نقش های گلدار را دوست دارم. این نقوش به نوعی از سبک بوهو می آید که سبک راحت تری محسوب می شود.” او همچنین نقوش هندسی را خصوصا در کاغذ دیواری دوست دارد.

 دکوراسیون سال 2018 با وسایل دست ساز

دکوراسیون سال 2018 با وسایل دست ساز

یک طراح داخلی که از طرفداران روشنایی و وسایل نورپردازی دست ساز است، می گوید: “من تغییر بزرگی را در صنعت تولید روشنایی و لوازم نورپردازی دست ساز محلی دیده ام. حتی در میان منابع مختلف نورپردازی، از لامپ های ال ای دی هم استفاده می شود.”

 برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نوشته شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *