با این 10 ترفند دکوراسیون تان همیشه روی مد خواهد بود!

تاریخ بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

دکوراسیون روی مد همان چیزی است که بیشتر ما دوست داریم در فضای داخلی مان نمونه ای از آن را داشته باشیم، برای این منظور نیاز به صرف هزینه های گزاف ندارید کافی است ترفندهای تغییر دکوراسیون را به خوبی بشناسید!

دکوراسیون داخلی: اگر وسوسه شده ايد كه دكوراسيون نشيمن خود را تغيير دهيد و در عين حال نمي خواهيد هزينه زيادي را هم صرف اين كار نماييد حتما در اين مطلب از وب سايت ihome همراه ما باشيد. در اين مطلب با 10 مورد از شيوه هايي ساده براي ايجاد تغيير و تحولاتي در دكوراسيون نشيمن همراه شما هستيم، پس برای داشتن دکوراسیون روی مد اين مطلب را از دست ندهيد!

دکوراسیون روی مد

برای داشتن دکوراسیون روی مد كوسن هايتان را خودتان بسازید!

همانطور كه در اين تصوير مي بينيد شما مي توانيد با كمك رنگ هايي كه قبلا خريداري كرده ايد و مقداري از آنها هنوز باقي مانده است دست به كار هيجان انگيزي بزنيد. شما مي توانيد طرح هاي مختلفي را براي زيباتر كردن كوسم هاي سفيد و ساده خود ايجاد كنيد و خودتان بسازيد فوق العاده اي خلق نماييد.

دکوراسیون روی مد

گياهان خانگي مدرن را در دکوراسیون تان از ياد نبريد.

شما مي توانيد براي گياهان خانگي خود گلداني مدرن خلق نماييد. اين كار هم احتياج به مخارج بالايي نخواهد داشت. شما مي توانيد از گلدان هاي قبلي خود استفاده كرده و تنها با رنگ آميزي مجدد آنها، وسيله زيباي تازه اي خلق نماييد. اين كار مي تواند به زيباتر كردن دكوراسيون نشيمن شما تاثير خيره كننده اي داشته باشد و همیشه دکوراسیون روی مد داشته باشید.

دکوراسیون روی مد

با مجسمه هاي زيبا دکوراسیون تان را به روز کنید.

شما مي توانيد از تعدادي مجسمه زيبا و مناسب براي دكوراسيون نشيمن خود استفاده نماييد. همانطور كه در اين تصوير مشاهده مي كنيد شما مي توانيد خودتان هم دست به كار شده و مجسمه مورد علاقه خودتان را بسازيد. براي اين كار شما مي توانيد از لوله هاي وينيل، سيم و اسپري رنگ استفاده نماييد. وجود چنين وسيله اي كه خودتان ساخته ايد بر روي ميز و يا كتابخانه مي تواند براي دكوراسيون نشيمن شما جذابيت خيره كننده اي ايجاد نمايد.

دکوراسیون روی مد

با مجلات و روزنامه هايتان هم كار داريم!

شما مي توانيد با كمك مجلات قديمي كه در منزل خود داريد يك قفسه زيبا دست و پا كنيد و به سادگی دکوراسیون روی مد داشته یاشید. شما مي توانيد مانند اين تصوير عمل كنيد و بسته به رنگي كه در دكوراسيون منزلتان وجود دارد آنها را رنگ آميزي نماييد. براي اين كار مي توانيد از يك قفسه ساده كوچك ( مانند تصوير) براي قرارگيري كتابها و مجلات نيز كمك بگيريد.

دکوراسیون روی مد

از گیاهان آویزی استفاده کنید.

اگر احساس مي كنيد خانه تان تبديل به فضايي ساده و بي جان شده است مي توانيد دست به كار جالبي بزنيد. از گياهان خانگي استفاده نماييد. براي اين كار به سراغ يك گياه مناسب برويد و آن را در گلدان مخصوص و مناسب خود آويزان نماييد. اين كار مي تواند توجه مهمان هاي شما را به شدت به خود جلب كند! علاوه بر اين با اين كار شما مي توانيد باعث جريان يافتن هواي مطلوب تري در فضاي نشيمن خود شويد.

دکوراسیون روی مد

سبدهاي ساده خود را به روز كنيد.

همانطور كه در اين تصوير مي بينيد كار فوق العاده اي بر روي اين سبد ساده شكل گرفته است. شما مي توانيد از اين توپ هاي كاموايي استفاده كنيد و ظاهر ساده سبد خود را كمي متفاوت تر نماييد. تنها چيزي كه براي اين كار احتياج خواهيد داشت مقداري كاموا به علاوه يك قيچي است. شما مي توانيد بر حسب رنگ دكوراسيون و فصلي كه در آن به سر مي بريد به سراغ رنگ هاي متفاوتي از اين كامواها برويد، پس وقت را تلف نكنيد.

دکوراسیون روی مد

از يك آباژور مرمر و ارزان قيمت استفاده كنيد.

پيشنهادي كه برايتان داريم آن است كه به سراغ سنگ مرمر برويد و آباژوري از آن جنس تهيه نماييد. اين كار قطعا هزينه كمي به همراه دارد با اين حال بهتر است حتما در مورد قيمت آن به اطمينان خاطر برسيد. در كل اين انتخاب نيز مي تواند زيبايي فوق العاده اي به دکوراسیون روی مد شما ببخشد.

دکوراسیون روی مد

فرش تان را خودتان بسازيد!

يكي ديگر از راهكارهايي كه برايتان داريم آن است كه به سراغ ساختن فرش مورد نظر خودتان باشيد! شما مي توانيد براي شروع اين كار از يك پارچه و يا سطحي نه چندان گران قيمت استفاده كرده و بعد با كمك همان گوي و توپ هاي كاموايي كه در موارد قبل در موردش صحبت كرديم آن را زيباتر كنيد. همانطور كه در اين تصوير مشاهده مي كنيد شما مي توانيد با اين كار، خودتان فرشي را دست و پا كنيد كه هم كاملا مطابق با سليقه شماست و هم هزينه بسيار كمي را به دنبال دارد.

دکوراسیون روی مد

حواستان به شومينه هم باشد.

در اين قسمت مي خواهيم به شما يادآور شويم كه حتما به زيباتر كردن اطراف شومينه خود نيز دقت داشته باشيد. همانطور كه مشاهده مي كنيد شما مي توانيد براي اين كار به سراغ تابلوهاي متفاوتي برويد كه البته پيشنهاد ما برايتان آن است كه تابلويي را خودتان ساخته و در كنار شومينه قرار دهيد تا جلوه بي نظيري پيدا كند و دکوراسیون روی مد را برای شما به ارمغان بیاورد.

در ihome بیشتر بخوانید: تزیین شومینه خاموش، برای فصل تابستان آماده شوید!

دکوراسیون روی مد

با كتابخانه اي مخصوص دکوراسیون تان را روی مد کنید.

اينكه در منزل خود فضاي زيادي براي داشتن يك كتابخانه بي نظير نداريد كه دليل نمي شود به كل منصرف شويد! همانطور كه در اين تصوير مشاهده مي كنيد شما مي توانيد از يك كتابخانه باريك و ساده اي استفاده كنيد كه فضاي كمي را اشغال مي كند. شما مي توانيد در صورت تمايل اين كتابخانه را به هر رنگي كه مي خواهيد در آورده و كتاب هاي محبوب خودتان را نيز درون آنها قرار دهيد.

در مطالب بعدی شما را باترفندهای بیشتری از دکوراسیون و چیدمان منزل آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:ehow | نوشته شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *