دکوراسیون حمام، پنج مد پرطرفدار 2017 را بشناسید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

در این مطلب می خواهیم شما را با 5 مد پرطرفدار امسال برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی آشنا کنیم تا به توانید از به روزترین ایده های طراحی روز دنیا برای منزل خود استفاده کنید.

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی: حمام و سرویس بهداشتی به عنوان خصوصی ترین فضای دکوراسیون داخلی در میان سایر فضاهای منزل همیشه مهجور مانده است. اما امروز در این مطلب از ihome می خواهیم شما را با پنج مد پرطرفدار امسال برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی آشنا کنیم تا به توانید از به روزترین ایده های طراحی روز دنیا برای منزل خود استفاده کنید، پس با ما همراه باشید.

طراحی حمام

دکوراسیون حمام با استفاده از کاشی های بزرگ

اولین ترندی که در طراحی حمام و سرویس بهداشتی امروزی بسیار به چشم می خورد، استفاده از کاشی هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ است. این نوع کاشی کاری ها علاوه بر این که با سرعت بالاتری انجام می شود، به دلیل نصب ساده تر هزینه های اجرایی شما را تا حد زیادی کاهش می دهد، همچنین روند تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی را بسیار ساده تر می کند، پس پرطرفدار شدن آن در طراحی امروزی چندان دور از ذهن نیست.

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

انتخاب روشویی های متفاوت در دکوراسیون حمام

مد تازه ی دیگری که در طراحی حمام و سرویس بهداشتی به چشم می خورد، استفاده از روشویی های متفاوت با طراحی های خاص و چشم نواز است. در طراحی های امروز حمام و سرویس بهداشتی روشویی به عنوان یکی از المان های اصلی چنین فضاهایی محسوب می شود و انتخاب طرح های متفاوت با متریال های طبیعی مثل گرانیت های طرح دار در این فضاها بسیار پرطرفدار شده است.

دکوراسیون حمام 2017

طراحی حمام به صورت پلان باز

طراحی حمام های باز مد پرطرفدار دیگری است که هرچند درایران به علت مسائل فرهنگی و حفظ حریم خصوصی طرفداران چندانی ندارد، اما حس همجواری با طبیعت و لذت بردن از نور طبیعی در هنگام استحمام می تواند تا حد زیادی وسوسه انگیز باشد. برای حل موضوع حفظ حریم خصوصی، در کنار لذت بردن از نورطبیعی، طراحان شیشه های مات را پیشنهاد داده اند که این ایده تا حد زیادی بر طرفداران این مد افزوده است.

طراحی حمام

دکوراسیون حمام با وان های منحنی شکل

بعد از روشویی های متفاوت انتخاب وان های سرامیکی منحصربه فرد با طراحی های منحنی مد برتر طراحی و دکوراسیون حمام است. انتخاب فرم منحنی برای وان های امروزی به دلیل ایجاد حس آرامش بیشتر و هماهنگی وان ها با آناتومی بدن است. تحقیقات نشان داده است طراحی های زاویه دار با آناتومی بدن سازگار نیستند و در طولانی مدت مشکلات عدیده ای را برای مصرف کنندگان به وجود می آورد.

طراحی سرویس بهداشتی

استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون حمام

به طور کلی استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون داخلی منزل را نمی توان به عنوان مد برتر امسال دانست، اما انتخاب گیاهان طبیعی برای فضای حمام و سرویس بهداشتی مد پرطرفداری است که به تازگی برای دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب بعدی شما را با مدهای بیشتری از طراحی و دکوراسیون داخلی آشنا می کنیم، بس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *