دکوراسیون اتاق نوجوان، 10 ایده برای یک چیدمان تمام عیار!

تاریخ بروزرسانی : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

دکوراسیون اتاق نوجوان شما می تواند بر اساس  علاقه، روحیات و نیازهای متنوع فرزندتان چیدمان شود، به همین منظور در این مطلب شما را با 10 ایده برای چیدمان ایده آل دکوراسیون اتاق نوجوان شما در نظر گرفته ایم.

دکوراسیون داخلی: دوران نوجوانی به عنوان یک مرحله گذر از کودکی به جوانی دوران نسبتاحساسی است. در این زمان فرزند شما نه کودک است و نه یک جوان بالغ، پس طرز رفتار شما با او کاملا باید بر مبنای عواطف و احساسات و در نظر گرفتن موارد متعدد دوانشناسی باشد. اتاق خواب به عنوان مامن و فضای خصوصی فرزند شما، یکی از مهمترین بخش هایی است که باید در رابطه با آن چیدمان آن حساسیت زیادی به خرج دهید. به همین منظور در این مطلب از وب سایت ihome.ir تصمیم داریم 10 مورد از بهترین ایده های دکوراسیون اتاق نوجوان را با هم ببینیم. پس با ما همراه باشید.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب به سبک بوهو

این اتاق خواب شامل تمام عناصر و وسایل بوهو می شود. یعنی شما می توانید برای طرح فرش، کوسن و عثمانی ها از سبک بوهو استفاده نمایید. این کار به شما کمک می کند که اتاق مشترک فرزندانتان را به بهترین شکل ممکن چیدمان نمایید.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب با کمک الگو

معمولا پسر بچه ها خیلی به دنبال اتاق خوابی رنگ و وارنگ نیستند، اما شما می توانید با کمک و با استفاده از الگوهای طرح داری که در این تصویر هم در سر تخت خواب و کوسن آنها مشاهده می کنید، دکوراسیون اتاق نوجوان شما می تواند تا همین حد ساده باشد.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب عجیب و غریب

این نوع دکوراسیون شامل کاغذدیواری طرح دار، ملحفه های رنگارنگ و فرشی رنگی می شود که باعث می شود اتاقی رنگی و شاید عجیب و غریب ایجاد شود. مطمئن باشید که این اتاق قطعا تمام شخصیت فرزندان شما را در بر می گیرد.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب مدرن

یک اتاق خواب مینیمال هنوز هم که هنوز است می تواند شخصیت های بسیاری را راضی و خوشنود نگه دارد، پس در تزیین دکوراسیون اتاق نوجوان خود زیاده روی نکنید.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب جنوب غربی!

روتختی های طرح دار، عثمانی چرمی و فرشی که در این تصویر مشاهده می کنید می تواند دکوراسیون اتاق خواب جذاب و زیبایی را به شما هدیه دهد که در عین حال، حس و حال راحتی مناطق جنوب غربی را هم به دنبال دارد.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب تیره و بداخلاق!

داشتن دکوراسیونی مانند این تصویر باعث می شود که نوجوان شما به همراه دوستانش هیچ احتیاجی به آمدن به نشیمن خانه نخواهند داشت!

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب خنثی

در تزیین اتاق نوجوان که در بالا مشاهده می کنید، از رنگ های سرد و خنثی ای استفاده شده است می توانید از یک چراغ خواب نئونی استفاده کنید که برجستگی و توجه اتاق خواب را از آن خود می کند.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق نوجوان با تخت خواب های معلق!

در این اتاق، سه نوجوان در کنار هم زندگی می کنند. تخت خواب هایی که در این تصویر مشاهده می کنید باعث شده اند که دکوراسیون اتاق خواب جالبی داشته باشیم!

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خواب رنگارنگ

اتاق خوابی جذاب، رنگی و همراه با مقداری دیوانگی می تواند چنین جذابیتی داشته باشد که در این تصویر نیز به خوبی مشاهده می کنید.

تزیین اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق خوابی شیک

دکوراسیون اتاق نوجوان شما می تواند داشتن چنین اتاق خوابی مثل یک رویا می ماند، اینطور نیست؟

* در مطالب بعدی شما را با ترفندهای بیشتری از دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کودک چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: goodhousekeeping | شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *