دکوراسیون اتاق مهمان ،این 10 وسیله را هر اتاقی باید داشته باشد!

تاریخ بروزرسانی : ۱۰ آبان ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی: معمولا هنگامی که خانه تان را دکوراسیون می کنید، اتاق مهمان آخرین مرحله است. با این وجود چرا وسایل مورد علاقه تان را در اتاقی می گذارید که کمتر می بینید؟ باقی گذاشتن فضای مناسب در اتاق مهمان به کسی که پیش شما می ماند این فرصت را می دهد تا در آن فضا احساس راحتی بیشتری کند. اگرچه این به این معنی نیست که اتاق باید ساده و بدون تجمل باشد.

چند مورد ضروری درباره دکوراسیون اتاق مهمان وجود دارد که می تواند به خوش آمدگویی به مهمانان ها و راحتی آن ها کمک کند. در ادامه ihome.ir لیستی از 10 مورد ضروری درباره اتاق مهمان را آورده است. این عناصر را به اتاق اضافه کنید تا اتاقی ایده آل برای مهمان هایتان ایجاد کنید.

پتوی اضافی

اگر تجربه شب ماندن در اتاق سردی را داشته باشید، قطعا تمایل به داشتن پتویی اضافه را داشته اید. پس مطمئن باشید که مهمان هایتان آن را در اتاق پیدا می کنند. یک پتوی نرم که در پایین تخت پهن شده و یا روی صندلی قرار داده شده این اطمینان را به شما می دهد که مهمان هایتان شب راحتی را خواهند گذراند.

دکوراسیون اتاق مهمان

پارچ آب

هیچ مهمانی دوست ندارد تا نصف شب برای یک لیوان آب به آشپزخانه برود. حتی اگر چراغ خوابی را نیز روشن کرده باشید، پیدا کردن یک لیوان در تاریکی آشپزخانه کاری سخت است. پس برای اینکه مهمان تان این کار عذاب آور را انجام ندهد بر روی میز کنار تختی شیشه آب قرار دهید.

دکوراسیون اتاق مهمان

ساعت

اگرچه امروزه گوش های هوشمند همه جا بکار می آید، اما هنوز چک کردن ساعت بدون روشن کردن صفحه موبایل دلچسب است. یک ساعت کوچک در اتاق مهمان زندگی را کمی برای آن ها راحت تر می کند و یکی از وسایل ضروری دکوراسیون اتاق مهمان است.

دکوراسیون اتاق مهمان

آینه

اگر اتاق مهمان حمام اختصاصی ندارد، باید یک عنصر دیگر به لیست موارد ضروری در اتاق خواب مهمان اضافه کنید: آینه. بدون آینه، شما مهمان هایتان را وادار می کنید تا صبح با چهره ناخوشایند با شما روبرو شوند. بعلاوه آینه بزرگتر به روشنایی بیشتر اتاق کمک می کند.

دکوراسیون اتاق مهمان

آباژور کنار تخت

هیچ کس دوست ندارد تا برای خاموش کردن چراغ و خوابیدن از تخت پایین بیاد. آباژوری در کنار تخت قرار دهید تا مهمان هایتان بر روی تخت راحت بمانند. بعلاوه، می توانید با استفاده از تکنولوژی، مهمان نوازی تان را بهتر کنید. آباژورهای مجهزی ساخته شده اند که پورت USB دارند و مهمان هایتان می توانند گوشی خود را شارژ کنند. این موارد کوچک هستند که تفاوت را بوجود می آورند.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: اتاق مهمان، 13 وسلیه ضروری که هر اتاقی باید داشته باشد!

پسورد وای فای

نگذارید مهمان هایتان از اینترنت دور بمانند. پسورد وای فای خود را بنویسد و در قابی روی میز کنار تختی قرار دهید. پس این عنصر ضروری دکوراسیون اتاق مهمان را فراموش نکنید!

دکوراسیون اتاق مهمان

سطل زباله

اگرچه ممکن است سطل زباله در لیست موارد ضروری برای اتاق مهمان مناسب نباشد، اما مسافرت کردن اغلب تولید زباله می کند. قرار دادن سطل زباله در جایی مناسب به مهمان هایتان اجازه می دهد تا زباله های خود را دور بریزند .

دکوراسیون اتاق مهمان

شمع

در حالیکه برخی از موارد ضروری در دکوراسیون اتاق مهمان کاربردی هستند، برخی دیگر تنها خوب هستند. یک شمع روشن و آرامش بخش، از مسافران خسته راه استقبال می کند. قبل از رسیدن مهمان ها شمع زیبایی روشن کنید. شعله گرم و عطر خوش شمع به آنها اجازه می دهد تا به راحتی استراحت کنند.

دکوراسیون اتاق مهمان

جای چمدان

مسافران با چمدان می آیند. مجبورشان نکنید تا چمدان هایشان را بر روی زمین باز کنند. یک قفسه برای چمدان و یا وسیله مجهزتری به اتاق مهمان اضافه کنید. قرار دادن یک سطح مرتفع که مهمان ها بتوانند به کیف ها و چمدان هایشان دسترسی داشته باشند، بودن در اتاق را برای آنها راحت تر می کند.

دکوراسیون اتاق مهمان

چوب لباسی

بخشی از کمد و یا تمام آن را خالی کنید و تعدادی چوب لباسی در آن قرار دهید. آین کار به مهمان ها اجازه می دهد تا از فضا استفاده کنند و در اتاق مستقر شوند.

دکوراسیون اتاق مهمان

این 10 مورد ضروری در دکوراسیون اتاق مهمان به شما کمک می کند تا اتاقی راحت و فضایی دلپذیر برای کسی که به ملاقات شما می آید، ایجاد کنید. اما این فهرست به هیچ وجه جامع نیست و شما می توانید وسایلی که از دید خودتان ضروری است را نیز به آن اضافه کنید.

مهمان نوازی و مهمان داری یکی از خصلت های برجسته ی همه ی ما ایرانیان است که با رعایت نکات ساده و کم هزینه می توانیم این صفت خوب را بهتر به نمایش بگذاریم. در مطالب بعدی شما را با نکات بیشتر خانه داری آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده ها و نکات خانه داری چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:‌‌ hunker | مترجم: حدیث حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *