دکوراسیون آشپزخانه 2018، پنج مد پرطرفدار امسال چیست؟

تاریخ بروزرسانی : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶

برای دکوراسیون آشپزخانه 2018، مدهای پر طرفداری وجود دارد که امروز در این مطلب شما را با پنج نمونه از پرطرفدارترین آن ها آشنا خواهیم کرد.

آشپزخانه: همه می دانیم که قلب یک خانه آشپزخانه آن خانه است و با عوض شدن سال همه به فکر بازسازی، تعمیر و طراحی جدید  و متنوع برای آشپزخانه هستند. امروز در این گزارش از ihome.ir  می خواهیم شما را با 5 نمونه از مدهای جدید آشپزخانه در سال 2018 آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

دکوراسیون آشپزخانه 2018

کابینت آبی و سبز در دکوراسیون آشپزخانه 2018

این طرح الهام گرفته از اقیانوس آرام است و حس آرامش و زیبایی خاصی را در آشپزخانه ایجاد می کند. طراحی کابینت ها با رنگ سبز و آبی  مدلی است که در سال 2018 یکی از انتخاب هاب آشپزخانه است. این دو رنگ هایی هستند که به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شوند. می توانید این رنگ ها را به صورت ترکیبی در کابینت ها استفاده کنید و یا به صورت رنگ تنها از آن استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه 2018

رنگ بنفش در آشپزخانه 2018

رنگ بنفش به عوان رنگ سال 2018 برای طراحی لوازم و دکوراسیون منزل انتخاب شده است . یکی از صاحبان برند ظروف و لوازم آشپزخانه می گوید استفاده از رنگ های جیغ و تیره و جسورانه یکی از کدهای سال 2018 خواهد بود. این رنگ ها ظرافت و لطافت خاصی به آشپزخانه خواهد بخشید.

*در ihome  بیشتر بخوانید: رنگ سال 2018، پانتون بنفش شگفت انگیز را معرفی کرد!

دکوراسیون آشپزخانه 2018

دکوراسیون آشپزخانه 2018 با کابینت های تیره

در طراحی جهانی رنگ های تیره و  عمیق رنگ های مناسبی برای طراحی آشپزخانه در سال 2018 هستند. صاحب خانه ها علاقه مند به استفاده از کاشی های سنگی با رنگ مشکی، سبز تیره و ترکیب چند رنگ  هستند. طراحان به دنبال ساختن میزهایی با طراحی مشابه بودند تا به سمت و سوی علایق مردم رفته باشند. کاشی های بازالت طراحی شده با این شرایط یکی از انواع سنگ های رومیزی و کاشی هایی است که امسال به عنوان مد در آشپزخانه ها استفاده خواهد شد.

دکوراسیون آشپزخانه 2018

دکوراسیون تلفیقی آشپزخانه 2018

روزهای طراحی آشپزخانه های تک رنگ گذشته است. به گفته یکی از مدیران بازاریابی رنگ در شرکت شروین ویلیامز امسال سال تکیب و تطابق دادن رنگ هاست. دیگر نباید از رنگ تک استفاده کنید. استفاده از چند رنگ مد امسال در آشپزخانه هاست. به طور مثال نقاشی دیوار ها و کابینت ها با رنگ ذغالی تیره و کابینت ها و دیواره ای بالایی با رنگ کرم  ویا تناژ سفید نوعی از طراحی است که امسال بسیار شاهد آن بوده ایم.

دکوراسیون آشپزخانه 2018

استفاده از سنگ های مرمر در آشپزخانه 2018

یک طراح داخلی می گوید استفاده از سنگ مرمر در آشپزخانه بسیار دراماتیک است. استفاده از این سنگ به صورت متضاد با رنگ پایه برای میزهای آشپزخانه و سایر قسمت ها بسیار مناسب و دیدی لطیف و زیبا ایجاد می کند و این مدل مدلی است که تا سال ها به روز خواهد بود .

*اگر برای طراحی کابینت های آشپزخانه و داشتن آشپزخانه ای به روز،‌ نیاز به گروه حرفه ای دارید کافی است به وبسایت متین کیا سر بزنید و با نمونه کارهای آن ها بیشتر آشنا شوید.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: housebeautiful |مترجم: معصومه دیانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *