15 دکوراسیون آشپزخانه که بهار امسال از مد افتادند!

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

دکوراسیون آشپزخانه مدرن یکی از ترندهای امروزی طراحی و دکوراسیون منزل خانه های ایرانی است ⁣در این مطلب تصمیم داریم 15 ترفندهای دکوراسیونی ای را بیان نماییم که از نظر طراحان، امروزه بسیار دور از مد بوده و به درد دکوراسیون آشپزخانه نمی خورد!

آشپزخانه: زمان طی می شود و سال ها پشت یکدیگر می گذرند. طبیعتا انتظار نمی رود که هر ایده و ترفندهای دکوراسیونی همیشگی باشد و تا ابد دلنشین و دوست داشتنی و درست بماند! در این مطلب از وب سایتihome تصمیم داریم ترفندهای دکوراسیونی ای را بیان نماییم که از نظر طراحان، امروزه بسیار دور از مد بوده و به درد دکوراسیون آشپزخانه مدرن نمی خورد. این مطلب را از دست ندهید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه با قفسه های باز

سابرینا سوتو، شخصیتی تلویزیونی و هم چنین طراح فضاهای تجاری بوده و اطلاعات خوبی از طراحی دکوراسیون دارد. از نظر او دیدن چنین تصاویری فقط در حد یک تصویر زیباست و در واقعیت دیگر نمی توان چنین چیزی را داشت. وی معتقد است که در صورت داشتن چنین فضایی می توانید صرفا تعدادی از وسایل تزئینی خود را بر روی طبقاتش قرار دهید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

کاشی هایی با یک ترتیب در دکوراسیون آشپزخانه

فرانسیسکو بیلوتو به عنوان یک طراح دقیقا نمی داند که چرا در گذشته کاشی هایی با این شکلی که در تصویر مشاهده می کنید نصب می شده است. امروزه در دکوراسیون آشپزخانه مدرن ترجیح بر این است که از قطعات بزرگ تری استفاده شود که از جنس فلز و یا سنگ مرمر و یا چنین چیزهایی باشد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

نورپردازی زیاد در دکوراسیون آشپزخانه

از نظر طراح دیگری نورپردازی ای مانند چیزی که در این تصویر مشاهده می کنید می تواند بسیار زیاد تلقی شده و چشم شما را بزند. چنین نورپردازی ای بیشتر شبیه فروشگاه های لوستر فروشی است تا آشپزخانه!

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

جداسازی قفسه قابلمه ها در دکوراسیون آشپزخانه

طراح دیگری به نام اب فنیمور با دیدن این عکس معتقد است که چنین چیزی هم دیگر درست نیست. او می گوید که امروزه در دکوراسیون آشپزخانه مدرن معمولا کابینت هایی عمیق و با ابعاد مناسبی ساخته می شود که شما می توانید قابلمه و ماهی تابه های خود را با خیال راحت در آنها قرار دهید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

تابلوهای گرافیکی در دکوراسیون آشپزخانه

طراح دیگری معتقد است که در دکوراسیون آشپزخانه های امروزی به جای استفاده از تابلوهای گرافیکی می توان از جملات زیبا و امیدبخش استفاده کرد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه با سبک فرنچ کانتری

طراح دیگری معتقد است که این سبک از دکوراسیون آشپزخانه دیگر منسوخ شده است. او می گوید داشتن چنین وسایلی که به صورت سرگردان از دیوار و سقف آویزان هستند دیگر زیبایی خود را از دست داده اند و به درد نمی خورند. او معتقد است که یک آشپزخانه زیبا در فرانسه دارای بافت های زیبا و به جایی است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه با درهای چوبی روستایی

بیلوتو معتقد است که داشتن دری با سبک و سیاق روستایی برای تقسیم بندی کردن آشپزخانه دیگر برای شما نفعی نخواهد داشت و بیش از حد قدیمی است. او به شما توصیه می کند که زودتر از شر چنین چیزی خلاص شوید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

استفاده از کابینت های نامتناسب در آشپزخانه

طراحانی هستند که معتقدند وجود کابینت هایی که تناسبی ندارند و بالا و پایین هستند می تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را نامتناسب جلوه دهند! انگار که هیچ طراحی و اندازه گیری ای صورت نگرفته است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

استفاده از فلزهای براق در دکوراسیون آشپزخانه

طراحی به نام وارن شیتس معتقد است که فلزاتی که در گذشته براق می شده اند و سپس در وسایل منزل مورد استفاده قرار می گرفتند دیگر به درد شما نمی خورند. او می گوید که امروزه شما می توانید به سراغ فلزاتی بروید که خودشان براق هستند؛ چیزهایی مثل مس، برنج و برنز.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

سینک های فلزی بسیار بزرگ در آشپزخانه

بیلیتو معتقد است که داشتن سطوحی بزرگ همیشه درست و مناسب نیست. او می گوید که برای سطوح فلزی ای مثل سینک آشپزخانه بهتر است که دیگر از انتخاب ابعاد بسیار بزرگ دست بکشید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

استفاده از گرانیت قهوه ای در دکوراسیون آشپزخانه

یک طراح می گوید که استفاده از این سنگ در دکوراسیون آشپزخانه می تواند فضا را بسیار سنگین و سخت جلوه داده و صراحتا ارزان جلوه دهد. او معتقد است که گزینه های مناسب بسیار دیگری وجود دارند که می توانند دکوراسیون آشپزخانه شما را دگرگون کرده و شگفت انگیز سازند.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با جزئیات صنعتی

نانسی فایر معتقد است که استفاده از وسایل و جزئیات صنعتی دیگر تکراری شده اند به جای آن بهتر است به سراغ گزینه های خوش آب و رنگ تر و ساده و سبک تر بروید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

انتخاب کابینت های بیش از حد لوکس

طراح دیگری معتقد است که اگر از خیلی لوکس جلوه دادن کابینت های آشپزخانه تان دست بکشید می توانید به سراغ گزینه های بسیار دیگری بروید که می تواند در زیباتر کردن دکوراسیون آشپزخانه تان موثر باشد. کابینت هایی که بیش از حد آراسته و لوکس هستند دیگر از مد افتاده اند!

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه با طرح های زیگزاگی

فایر می گوید که استفاده از طرح های زیگزاگی دیگر برای دکوراسیون آشپزخانه شما مناسب نیستند. در عوض شما می توانید طرح های بسیار زیبای دیگری را پیدا کنید که در دلنشین تر شدن دکوراسیون آَپزخانه شما موثرتر باشند.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

استفاده از کابینت های چوبی قرمز

طراحی معتقد است که استفاده از کابینت هایی که طیف رنگی قرمز دارند می تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را بیش از حد قدیمی، سنگین و دلگیر جلوه دهد. او می گوید که شما می توانید در عوض به دنبال کابینت هایی بروید که ظرافت بیشتری دارند و فضای آشپزخانه شما را زیباتر و دلنشین تر و در عین حال ظریف تر جلوه می دهند.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *