در بزرگترین سمینار تخصصی مشاوران املاک چه مباحثی مطرح شد؟ (ویدیو)

تاریخ بروزرسانی : ۵ بهمن ۱۳۹۵

بزرگترین سمینار تخصصی مشاوران املاک، با حضور بیش از 400 مشاور املاک فعال در تهران، شمیرانات و ری، و با حضور «حسام عقبایی» رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران، در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به‌گزارش وبلاگ ihome.ir، در این همایش که با عنوان «زبان بدن، مذاکره، فروش و تبلیغات» و با حضور بیش از 400 مشاور و مدیر آژانس‌های املاک و با سخنرانی استادان برجسته دانشگاه در این حوزه برگزار شد، «حسام عقبایی»، رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران ضمن ابراز خرسندی از ورود جوانان تحصیل‌ کرده با ایده های جدید به صنف مشاوران املاک، اظهار داشت: به همین منظور برای نخستین بار در کشور بیش از 160 دانشجو در رشته مشاوران املاک در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
وی بیان کرد: در حال حاضر در کشور 24 سایت در فضای مجازی در بخش املاک فعال هستند، اما فعالیت 4 و یا 5 سایت نظیر وبسایت ihome.ir در این زمینه بسیار گسترده است .
عقبایی با بیان اینکه ما در اتحادیه مشاوران املاک همواره مسوول حفظ حقوق همکاران صنفی خود هستیم، افزود: استفاده از فضاهای مجازی نباید بدون حذف مشاوران املاک باشد، هرچند که تا یک دهه آینده 70 درصد معاملات مسکن در کشور در فضای مجازی به صورت دیجیتالی انجام خواهد شد، لذا با بودن مشاوران املاک در این عرصه مردم با اطمینان خاطر بیشتری معاملات خود را انجام خواهند داد.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور بر ضرورت نظارت بیشتر برای خرید و فروش مسکن در فضاهای مجازی تاکید کرد و گفت: اتحادیه مشاوران املاک مخالفتی با فعالیت سایت های مجازی ندارد، اما داشتن پروانه کسب، نظارت کافی بر فعالیت سایت ها و حذف نکردن مشاوران املاک به عنوان واسطه معاملات زمین و مسکن در کشور سه شرط مهم ما است.
گزیده‌ای از این سمینار را می‌توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

تدوین: امید رحمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *