خرید آپارتمان در مجیدیه ، امسال قیمت خانه در این محله چند است؟!

تاریخ بروزرسانی : ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

قیمت روز آپارتمان:  محله مجیدیه از شمال با بزرگراه شهید زین‌الدین و از جنوب با مسیل باختر همسایه است، ضمن اینکه همسایه شرقی مجیدیه خیابان کرمان و همسایه غربی آن بزرگراه صیاد شیرازی است. محله مجیدیه به وسیله‌ی بزرگراه رسالت به دو بخش مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم شده است. نکته جالب در مورد این محله تفاوت منطقه است، به اینصورت که مجیدیه شمالی جز منطقه 4 و مجیدیه جنوبی جز منطقه 8 شهرداری تهران به حساب می‌آید.

محله مجیدیه

محله‌ ی مجیدیه یا محله استاد حسن بنا یکی از محلات پرطرفدار افرادی است که خواهان سکونت در شرق تهران هستند. این محله که درصد عمده ای از ساکنان هموطنان ارامنه می‌باشند، دسترسی بسیاری مناسبی به چند بزرگراه اصلی شهر دارد و با توجه به آپارتمان‌هایی با متراژ متنوع همواره مورد استقبال شهروندان تهرانی قرار گرفته است. این محله به وسیله بزرگراه رسالت به دو بخش شمال و جنوبی تقسیم شده است و جالب اینکه هر کدام جز یک منطقه از شهرداری تهران می‌شوند. از جمله مهمترین و پر طرفدارترن محله ها برای خرید آپارتمان در مجیدیه است. با توجه به اهمیت این محله برای سکونت در این مطلب از ihome.ir  قصد داریم شما را با قیمت روز آپارتمان در محله آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

محله مجیدیه

مشخصات عمومی محله مجیدیه در یک نگاه

 • نام محله: مجیدیه
 • منطقه: منطقه 4 و 8 شهرداری تهران
 • محل استقرار: شمال شرقی شهر تهران
 • شهرت محله: محل سکونت ارامنه شهر تهران
 • بافت محله: تراکم بالای جمعیت و ساختمان‌های نوساز
 • همسایه های محلی: شرق به خیابان کرمان | غرب به بزرگراه صیاد شیرازی | از شمال با بزرگراه زین الدین| جنوب مسیل باختر
 • دسترسی های محلی: بزرگراه صیاد شیرازی، بزرگراه زین الدین، بزرگراه همت، بزرگراه رسالت
 • ایستگاه مترو : دارد
 • ایستگاه BRT: دارد
 • سطح قیمت: متوسط رو به بالا
 • نرخ ملک : از متری 7 تومان الی 15 تومان

محله مجیدیه

آشنایی بیشتر با محله مجیدیه

اگر قصد دارید با جزییات بیشتری از محله ی مجیدیه آشنا شوید بد نیست پیش از هر موضوعی به تورهای محله گردی ihome.ir  سر بزنید، در تورهای محله گردی ما به بررسی دقیق تر و گزارش جامع تری از محله های تهران پرداختیم و شما را با صفر تا صد جزییات هر محله آشنا کرده ایم تا بتوانید محله ی مناسب برای سکونت تان را بهتر بشناسید، با کلیلک روی محله مجیدیه به سادگی به صفحه ی مربوطه وصل خواهید و با اطلاعاتی نظیر تراکم جمعیت، دسترسی ها، مدارس، بیمارستان ها و مراکز درمانی محله، مراکز خرید و مراکز تفریحی این محله آشنا خواهید شد.

محله مجیدیه

قیمت روز خرید آپارتمان در مجیدیه

حالا که به خوبی با محله مجیدیه آشنا شده اید، نوبت به بررسی دقیق تر سطح قیمت و فایل های خرید مسکن در این محله رسیده است. در جدول زیر سعی کرده ایم شما را با تعدادی از فایل های به روز خرید خانه در محله شهران آشنا کنیم قطعا این فایل ها نمونه های موردی از فایل های موجود در این محله است که با سر زدن به بخش خرید آپارتمان در مجیدیه از وبسایت ihome.ir  می توانید با گزینه های بیشماری مناسب با بودجه ی خودتان آشنا شوید.  توجه داشته باشید با کلیک روی هر محدوده می توانید به اطلاعات جامع تری از ملک مانند تصاویر، سایر امکانات موجود و اطلاعات تماس مشاورین املاک مربوطه دست پیدا کنید.

قیمت روز آپارتمان در مجیدیه
محدوده  سن بنا  متراژ‌‌ (مترمربع)  تعداد اتاق خواب طبقه پارکینگ انباری  آسانسور  قيمت  (تومان)
شهید همایی 20 ساله 93 2 4 دارد دارد ندارد 980.000.000
نوساز 95 2 2 دارد دارد دارد 1.330.000.000
گلبرگ غربی 1 55 2 2 دارد دارد دارد 715.000.000
3 47 1 2 دارد دارد 600.000.000
نوساز 52 1 4 645.000.000
کرمان نوساز 80 2 2 دارد دارد دارد 1.300.000.000
8 70 2 5 دارد ندارد دارد 1.000.000.000
8 50 1 2 دارد دارد دارد 750.000.000
16 متری دوم نوساز 150 3 دارد دارد دارد 2.500.000.000
رسالت 85 2 دارد دارد دارد 1.300.000.000
اثنی عشری 16 58 1 1 دارد 750.000.000


حالا شما به ما بگویید: 

اگر شما هم تجربه مفیدی از فروش و یا خرید ملک از طریق ihome.ir را دارید برای غنی تر شدن هر چه بیشتر این مطلب آن را از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب با ما و سایر مخاطبان در میان بگذارید. همچنین به ما بگویید در مطالب بعدی شما را با قیمت آپارتمان های کدام محوده از پایتخت و یا سایر شهرها بیشتر آشنا کنیم.

*همچنین با مراجعه به بخش مشاورین املاک وبسایت ihome.ir  به سادگی می توانید با فهرستی از متبحرترین مشاورین املاک هر منطقه آشنا شوید و از بهترین آنها برای فروش منزل خود کمک بگیرید.

در مطالب بعدی شما را با قیمت های بشتری از بازار مسکن ایران آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از جامع ترین اطلاعات و اخبار مسکن ایران و جهان چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *