خانه تکانی سریع ، در سه سوت همه چیز را مرتب کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

خانه تکانی سریع در این روزهای پایانی سال بسیار حیاتی و مهم است، به خصوص برای افرادی که به هر دلیلی که تا امروز فرصت خانه تکانی را نداشته اند و می خواهد در زمان باقی مانده همه چیز را برق بیاندازند.

خانه داری: نرم نرمک میرسد اینک بهار و شما هنوز خانه تکانی رو شروع نکردید!!! اگر در کمپین روز شمار تا نوروز با تیم تحریریه آی هوم همراه بوده اید، جای هیچ نگرانی نیست. ما به شما راه کارهای خانه تکانی فوری فوتی را آموزش خواهیم داد. فقط 6 روز دیگر برای جمع بندی کارهایتان باقیست پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

خانه تکانی سریع

خانه تکانی آشپزخانه، از قلب خانه شروع کنید.

خانه تکانی آشپزخانه یکی از مهم ترین و شاید سخت ترین بخش های خانه تکانی عید باشد، اما ما در مطلب خانه تکانی آشپزخانه، از اینجا شروع کنید! شما را با خانه تکانی بی دردسر و مراحل آن آشنا کرده ایم، پس کافی است به آن سر بزنید و با ترفندهای ساده مختلف نظافت آشپزخانه آشنا کرده ایم.

خانه تکانی سریع

نظافت اتاق ها مرحله دوم خانه تکانی سریع!

برای خانه تکانی سریع به سراغ اتاق ها بروید و از مهمترین بخش های آن مثل تمیز کردن پنجره ها و کف اتاق خواب شروع کنید. مطلب چگونه اتاقمان را مرتب کنیم، دیگه به عید چیزی نمونده! شما را در این زمینه بهتر راهنمایی خواهد کرد، با کلیک روی این لینک به سادگی می توانید با جزییات تمیز کردن این بخش از خانه آشنا شوید.

خانه تکانی سریع

مرحله سوم خانه تکانی سریع، نظافت نشیمن!

برای یک خانه تکانی سریع کافی است، نکات ریز خانه تکانی را بدانید و به سادگی به نظافت بخش های مختلف خانه به خصوص پذیرایی که بیشتر در دید است به پردازید. ما در مطلب نکات ریز خانه تکانی، ساده ترین ترفندها برای نظافت نشیمن!  شما را با این نکات ریز و کاربردی آشنا کرده ایم، پس حتما به آن سر بزنید.

خانه تکانی سریع

آخرین مرحله خانه تکانی سریع، نظافت سرویس بهداشتی!

یکی از قسمت هایی هم که باید دائم تمیز شود و نظافت آن اهمیت ویژه ای دارد، سرویس های بهداشتی و حمام خانه است. این مکان علاوه بر این که بسیار آلوده است، در صورتی که به درستی و به موقع تمیز نشود، عاملی برای ایجاد بوی بد و زننده هم خواهد بود و تمام زحمات شما رو از بین خواهد برد، در مطلب نظافت سرویس بهداشتی، آخرین قدم از خانه تکانی امسال! شما را با ترفندهای مختلف نظافت آن آشنا کرده ایم که می تواند برای شما بسیار راهگشا باشد.

* برای همراهی با کمپین روز شمار تا نوروز و شرکت در آن کافی است از حال و هوای نوروز در منزلتان مثل خانه تکانی،، چیدمان سفره هفت سین، مراسم و آداب خاص تان در عید نوروز و یا هر آنچه که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و عکس خود را در صفحه اینستاگرام خود با  هشتگ #روزشمارتانوروز منتشر کنید و با ذکر نام و نام خانوادگی تان به صفحه اینستاگرام وبسایت ihome از طریق دایرکت ارسال کنید و ما را در لحظات خاطره انگیز خود همراه کنید.

در این روزهای پایان سال کانال تلگرام آی هوم  را فراموش نکنید!

 

نویسنده:‌‌ ساناز سردارنیا | تحریریه وبسایت ihome.ir

یک دیدگاه در “خانه تکانی سریع ، در سه سوت همه چیز را مرتب کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *