جریمه ساکنان یک مجتمع مسکونی به دلیل پرتاب زباله از پنجره!

تاریخ بروزرسانی : ۲۹ آذر ۱۳۹۵

آپارتمان‌نشینی هم مانند شهرنشینی فرهنگ خاص خود را دارد چرا که تمام رفتارهای ناپسندی که امروزه در جامعه شاهد آن هستیم، ریشه در رفتار فردی و خانوادگی شهرنشینان دارد. برخی رفتارها تا جایی هنجارشکنی محسوب می‌شود که مسدولان شهری را ناچار به وضع قوانین سرسختانه می‌کند.

به‌گزارش وبلاگ ihome.ir، به‌نقل از جام‌جم آنلاین، ساکنین یک مجتمع مسکونی در چین 360 یوان چین به دلیل پرتاب بطری از پنجره جریمه شدند.

636176610885905285

یک دادگاه در چین، 448 نفر از ساکنان یک مجتمع را ملزم به پرداخت جریمه کرد. این جریمه که به دلیل مصدوم شدن دختربچه ای براثرپرتاب بطری از پنجره یکی واحد های این مجتمع به والدین وی پرداخت می شود.

این حادثه زمانی رخ داده که این کودک در محوطه ساختمان به بازی مشغول بود. بطری به جمجمه دختربچه برخورد کرد، که در اثر آن او بیهوش شد و در شرایط جسمی بد در بیمارستان بستری شد. والدین این کودک برای درمان وی بیش از هشتاد هزاریوان هزینه پرداخت کردند.

آنها برای یافتن شخصی که بطری را از پنجره پرتاب کرده بود به دادگاه مراجعه کردند و خواستار 300 هزار یوان خسارت از ساکنان این ساختمان شدند؛ و دادگاه هریک از ساکنان این ساختمان را به پرداخت 360 یوان بابت خسارت ملزم ساخت، به گزارش اسپوتنیک ساکنین این مجتمع با پرداخت این جریمه موافقت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *