جرم گیری توالت فرنگی ، به فکر تمیزی همه جا باش!

تاریخ بروزرسانی : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

جرم گیری توالت فرنگی یکی از فعالیت های نسبتا سخت است و در اکثر اوقات نتیجه ی رضایت بخش ندارد، اما در این مطلب شما را با روش تازه ی تمیز کردن سرویس بهداشتی آشنا خواهیم کرد.

نکات خانه داری: اکثر اوقات افراد از تمیز کردن لکه های سخت سرویس بهداشتی داخل منزل خود گله مند هستند. گاها بعضی لکه های بزرگ و سخت را نمی توان با آب به راحتی از بین برد و محلول های تمیزکننده نیز در مبارزه با این لکه های سخت بازنده می شوند. امروز در این آموزش به شما راهکارهای خانگی را ارائه می کنیم تا با کمک آن لکه های سخت را از کاسه های توالت محو کنید و به جرم گیری توالت فرنگی بپردازید، پس برای دیدن این آمورش خانه داری با مجله ihome  همراه باشید.

جرم گیری توالت فرنگی

وسایل مورد نیاز برای جرم گیری توالت فرنگی

  • سرکه سفید
  • دستمال توالت (حوله های کاغذی)
  • اسفنج
  • جوش شیرین
  • نمک

جرم گیری توالت فرنگی

مراحل جرم گیری توالت فرنگی

تعداد 4 الی 6 حوله کاغذی را در سرکه سفید خیس کنید.

جرم گیری توالت فرنگی

دستمال های خیس شده در سرکه را روی لبه ی سنگ توالت قرار دهید. برای لبه های داخلی، حوله های کاغذی را رول کنید و زیر لبه ها قرار دهید و کمی فشار دهید.10 الی 20 دقیقه محیط را رها کنید و بعد از بازگذشت حوله های کاغذی را برداشته و دور بی اندازید.

جرم گیری توالت فرنگی

اسفنج را به جوش شیرین آغشته کنید و یک قاشق نمک را به روی اسفنج بریزید.

جرم گیری توالت فرنگی

با کمک اسفنج لایه های باقی مانده از رسوبات و لکه ها را از بین ببرید. وقتی اسفنج آغشته شده به جوش شیرین را روی لک های موجود قرار می دهید لکه ها کم کم محو می شوند.

جرم گیری توالت فرنگی

اگر لکی همچنان به قوت خود باقی مانده، می توانید مجددا روی آن سرکه اسپری کنید و باکمک اسفنج آغشته به جوش شیرین آن نقطه را تمیز کنید. بعضی از نقاط لکه های سخت و قدیمی تر را دارند، برای آن ها یک پیشنهاد دیگر را ارائه می کنیم، یک فنجان سرکه را روی لک ریخته و اجازه دهید به مدت یک شب بماند. صبح روز بعد حدود 4/1 فنجان جو شیرین به آن اضافه کنید و با کمک اسفنج به جنگ با لک ها بروید.

در مطالب بعدی شما را با نکات بیشتر خانه داری آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده ها و نکات خانه داری چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: ehow | مترجم: راضیه ضمیری | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *