جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا ، بهترین ها کدامند؟!

تاریخ بروزرسانی : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی: استفاده از دیوارپوش در طراحی داخلی خانه می تواند فضا را از یکنواختی خارج کرده و تاثیر مثبتی در فضای کلی داشته باشد. در این میان زمانی که از کاغذ دیواری با الیاف طبیعی و گیاهی استفاده کنید، تاثیر بیشتر از حد انتظار به وجود می آید. این مدل از کاغذ دیواری با بافت کم و خطوط ظریف ناشی از الیاف خود هم از شلوغ شدن فضا جلوگیری می کنند و هم می توانند یک اثر هنری دیواری را به زیبایی به رخ بیننده بکشد، در واقع با یک تیر دو هدف را نشانه می گیرند. ihome.ir در ادامه جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا را معرفی می کند که در منازل مختلف به کار برده شده است.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

کاغذ دیواری براق و درخشنده

در این نمونه از جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا ، کاغذ دیواری براق می تواند کل فضا را روشن و درخشان کند. استفاده از تابلوهای دیواری به سبک معاصر و کوسن های خردلی رنگ فضا را متفاوت تر کرده است.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

کاغذ دیواری سیاه

کاغذ دیواری سیاه رنگ با الیاف گیاهی طراحی بی نظیری را در دکوراسیون نشیمن به وجود آورده است. در این تصویر قاب پنجره و درب هم با رنگ مشابه دیده می شود و در کنار رنگ های روشن توجه بیشتری را به سمت خود جلب می کند و انعکاس نور را بیشتر از آنچه هست، نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: مدل کاغذ دیواری پذیرایی ، چی بخرم که خونم شیک باشه!

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

کاغذ دیواری بافت دار

نیازی نیست تمام دیوار را با کاغذ دیواری بپوشانید تا مزایای آن نشان داده شود. در این فضای کوچک که در تصویر مشاهده می کنید قفسه های نگهداری با رنگ قهوه ای بر روی دیواری قرار گرفته اند که با چارچوب چوبی طراحی شده است. کاغذ دیواری بافت دار در این فضا در میان قفسه ها و در سطح پشتی آنها نصب شده اند.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

تقابل سنت و مدرنیته

در این مدل از جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا ، کاغذ دیواری به رنگ سبز لجنی کدر در پس زمینه شلف های دیواری مدرن و هندسی به چشم می خورد. میز عسلی چوبی استوانه ای شکل و مبل راحتی فضا را دنج تر کرده است. این المان های طراحی در کنار هم ترکیبی از طراحی معاصر و سنتی را به وجود آورده اند.

بیشتر بخوانید : رنگ یا کاغذ دیواری ، شما در این مورد چی فکر می کنید؟!

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

یک رنگ و چند متریال !

سقف براق آبی رنگ، کاشی های بین کابینتی آبی رنگ و رنگ سرمه ای در عناصر مختلف در کنار کاغذ دیواری با الیاف طبیعی با رنگ مشابه فضایی شاد و متفاوت را در آشپزخانه به وجود آورده که برای صرف صبحانه و صحبت های صمیمی ایده آل است.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا الهام گرفته از دریا

در دکوراسیون اتاق خوابی که مشاهده می کنید رنگ آبی در تکرارهای متنوع به کار برده شده است و می توانید رگه هایی از آن را در کاغذ دیواری هم مشاهده کنید. رنگ آبی در میز پاتختی و کوسن هم به آرام شدن این فضا کمک کرده است.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا برای دیوار پنجم

در دکوراسیون نشیمن این تصویر نمونه ای از جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا در سقف فضا به کار برده شده است. در حالی که تابلوی عکس روی دیوار سبک معاصر را یادآوری می کند، کاغذ دیواری سقف نشانی از سنت و گرمابخشی برای این طراحی به شمار می رود.

بیشتر بخوانید: رنگ سقف، به فکر دیوار پنجم خونه بودید؟!

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی

در این تصویر کاغذ دیوار سرمه ای رنگ در سرویس بهداشتی و متفاوت از دیگر فضاها به کار برده شده است. کاشی های کلاسیک آبی فضا را روشن تر کرده و با شیرآلات و آینه زیبایی خاصی به وجود آورده است. کاشی های به طور استراتژیک کنار روشویی قرار گرفته اند تا از پاشیدن آب روی کاغذ دیواری و احتمال آسیب دیدن آن جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید: کاغذ دیواری سرویس ها‌‌ ، با این 10 مدل فضای خود را دگرگون کنید!

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا به سبک روستیک

اگر دوست دارید فضای طراحی شده تان کمی حس و حال روستیک داشته باشد، جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا را با الیاف طبیعی و گیاهی را انتخاب کنید. رنگ روشن خنثی در طراحی دکوراسیون این اتاق خواب آرامش و انرژی خاصی به وجود آورده و در کنار میز پاتختی سیاه و فلزی جلوه دیگری پیدا کرده است.

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا

جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا در فضاهای کاربردی

می توانید در انتخاب جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا به دنبال رنگ های خنثی یا رنگهای پر رنگ و برجسته باشید. صرف نظر از رنگی که انتخاب می کنید، کاغذ دیواری با الیاف گیاهی به دلیل طبیعی بودن جلوه و زیبایی خاصی در فضای شما به وجود می آورد. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، نور ورودی به فضا باعث متفاوت شدن رنگ کاغذ دیواری می شود. این کاغذ دیواری برای اتاق رسانه مناسب است چرا که می تواند با تیره شدن فضا به افزایش کیفیت صدا کمک کند.

در مطالب بعدی شما را با نمونه های بیشتری از جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:‌‌ housebeautiful | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

۲ دیدگاه در “جدیدترین کاغذ دیواری روز دنیا ، بهترین ها کدامند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *