جدیدترین مدل فرش پذیرایی ، پرطرفدارترین مدهای 2018!

تاریخ بروزرسانی : ۵ فروردین ۱۳۹۸

جدیدترین مدل فرش پذیرایی همواره برای همه ی دوست داران صنعت مد و دکوراسیون داخلی جذاب بوده است. زمانی که مبلمان در دکوراسیون منزل به عنوان یک نقطه عطف ظاهر می شود، آنچه که در زیر آنها و در سطح زمین قرار می گیرد، فرش است که زیبایی چیدمان را بیشتر می کند.

دکوراسیون داخلی: زمانی که مبلمان در دکوراسیون منزل به عنوان یک نقطه عطف ظاهر می شود، آنچه که در زیر آنها و در سطح زمین قرار می گیرد، زیبایی چیدمان را بیشتر می کند. فرش های دارای تصویری چاپ شده از یک حیوان باشد ظاهری مدرن به همراه دارد  و یک فرش به رنگ روشن ظاهری رسمی تر به جای می گذارد، در واقع این طرح های معمول قابلیت این را دارند که یک فضا را به کلی تغییر دهند. iHome در ادامه این مطلب نکاتی در مورد دکوراسیون زمین را بیان می کند. با این 11 مدل فرش فضایی فراموش نشدنی خلق کنید.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

مدل فرش پذیرایی به رنگ نیلی

رنگ آبی تیره یکی از مدهایی است که همه جا به چشم می خورد. زمانی که این وسیله در ترکیب با ابریشم لوکس قرار می گیرد، بسیار زیبا خواهد بود. می توان گفت این قالیچه جدیدترین مدل فرش برای پذیرایی است.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

مدل فرش پذیرایی با طرح پوست حیوانات

فرش با طرح پوست حیوانات این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد و در همه رنگ دیده می شود. رنگ طوسی این طرح فرش، ظاهری مدرن و جدید دارد.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

راه پله با فرش های جدید 

برای اینکه راه پله خانه خود را فرش کنید، فرش و موکت با طرح هندسی راه پله ها را به یک نقطه عطف در خانه تبدیل می کند.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

مدل فرش پذیرایی به سبک مراکشی

فرش های مراکشی از جمله فرش های زیبا برای پذیرایی اسن که علاقمندان بسیاری دارد. این فرش با طرح های لوزی و پیوسته، فضای اتاق را صمیمی و دنج می کند. این فرش خصوصا در دکوراسیون اتاق خواب بسیار مناسب است چرا که آن را گرم تر می کند.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

استفاده از طرح چوب برای موکت پذیرایی

استفاده از چوب در دکوراسیون به هر گونه ای می تواند فضای خانه را زیبا کند، حتی به شکل بافت چوب در موکت! اگر از کاغذ دیواری و دیوارپوش های دیگری با طرح چوب هم استفاده کنید، فضای خود را ارگانیک می کنید. این طرح جدیدترین مدل فرش 97 نیز هست.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

موکت منزل با طرح چهارخانه

طرح های چهارخانه طوسی رنگ که از زمان های قدیم در بافت پارچه ها مورد استفاده قرار می گرفتند، هرگز از مد نمی افتند. این طرح های خاص و جذاب در فضای خانه هم زیبایی بیشتری به همراه می آورند خصوصا اگر به شکل غیر منتظره مورد استفاده قرار گیرند. همانطور که در تصویر می بینید، این طرح در موکت روی پله ها غوغا به پا کرده است.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

مدل فرش پذیرایی با طرح پوست حیوانات

رنگ سبز در دکوراسیون در هر مبلمان و وسیله ای زیباست. فرش طرح گور خری که در تصویر می بینید، در کنار رنگ سبز دیوار جلوه بیشتری دارد.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

 

مدل فرش پذیرایی رنگی

رنگ در زندگی و در خانه بازتاب دارد. خصوصا رنگ های برجسته زمانی که در کنار چوب قرار بگیرند، جلوه بیشتری پیدا می کنند. در این تصویر که از فرش رنگی استفاده شده است، به خوبی می توانید جلوه آن را ببینید.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

مدل فرش پذیرایی به رنگ خنثی

هیچ چیز مانند یک اتاق به رنگ خنثی و پر از بافت های مختلف نیست. برجستگی این دکوراسیون در اصل وابسته به موکت با بافت گیاهی است که با رنگ خنثی خود باقی وسایل را نمایان تر کرده است. موکت و فرش با رنگ خنثی همیشه زیبا و شیک است.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

موکت منزل با طرح ببری

طرح پوست حیوانات یکی از ترندهای اصلی در طراحی فرش است. در این تصویر مشاهده می کنید که این موکت و فرش با طرح ببری به رنگ سبز و سیاه و در کنار کاغذ دیواری با طرح گل چه نتیجه ای بر جای گذاشته است.

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

مدل فرش فانتزی برای راه پله ها

استفاده از فلز در فرش هم جالب به نظر می رسد. زمانی که می خواهید از فرش و موکت برای پله ها استفاده کنید، دکمه های پونزی برای محکم کردن موکت روی پله، این عنصر را متفاوت می کند.

در کانال تلگرام آی هوم شما را با ترفندهای بیشتری برای طراحی دکوراسیون داخلی آشنا کرده ایم، پس همین حالا در تلگرام به ما بپیوندید و از به روز ترین ایده ها و ترفندهای دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

 

منبع:‌‌ elledecor | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *