جا ادویه دیواری ، 8 روش هوشمندانه برای نظم‌دهی به چاشنی‌ها !

تاریخ بروزرسانی : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷

طبقه بندی و نظم دهی:  درحال درست کردن سوپ مرغ معروف مادرتان هستید و به مرحله ای می رسید که باید برگ بو اضافه کنید. می دانید که یک شیشه برگ بو دارید و آن را در جایی گذاشته اید، اما کمد ادویه شما مرتب و منظم نیست. اکنون نه تنها سوپ شما در حال جوشیدن بدون برگ بو است بلکه کمد ادویه خود را حتی بیشتر از قبل بهم ریخته اید. پس با ihome.ir همراه باشید و یکی از جا ادویه دیواری را که در ادامه آورده شده انتخاب کنید و ظروف ادویه خود را به بهترین شکل نظم دهید.

جا ادویه دیواری

لوله آزمایشگاهی

برای کسانی مناسب است که مهارت های آشپزی خود را به مهارت های آزمایشگاهی شبیه می کنند. این لوله ها و قفسه نگهدارنده آن ها را از فروشگاه های تجهیزلات آزمایشگاهی تهیه کنید. پس تمام آنچه باید انجام دهید این است که لوله ها را پرکنید و آن ها را روی کانتر آشپزخانه قرار دهید.

جا ادویه دیواری

جا ادویه برچسبی

اگر در آشپزخانه کشوی اضافه دارید، چند شیشه مربا با سایز و اندازه یکسان برای نگهداری ادویه در آن قرار دهید. برچسب های تمیز و مرتب بر روی آن ها بچسبانید تا بتوانید براحتی ادویه مورد نظر خود را پیدا کنید.

جا ادویه دیواری

جا ادویه دیوارکوب

هنگامی که در کابینت فضای کافی ندارید این جا ادویه دیواری جذاب به همراه تعدادی نگهدارنده، شامل تمام آنچه است که برای نگهداری ادویه لازم دارید.

جا ادويه ديواري

قفسه فلزی

اگر از این نوع جا ادویه دیواری قفسه ای شکل استفاده می کنید و در معرض دید است، چرا به رنگ رز گلد نباشد؟

جا ادویه دیواری آهنربایی

به این مدل جا ادویه دیواری بسیار جدید خوش آمد بگویید. این شیشه های کوچک درهایی دارند که به سطوح مغناطیسی می چسبند. پس می توانید آن ها را به در یخچال یا پشت گاز بچسبانید و یا یک صفحه مغناطیسی بخرید و به دیوار آویزان کنید.

جا ادویه دیواری

قفسه های کشویی برای جای ادویه

طراحی این قفسه های کشویی که داخل کابینت قرار می گیرند به گونه ای است که هنگام بیرون آمدن از کابینت می توانید هر چیز که درون آن است را ببینید. این روش بهترین گزینه برای جای ادویه جات در کابینت است.

جا ادویه مکرومه بافی شده!

آشپزخانه سبک بوهمی و رویایی شما تنها این نوع جا ادویه دیواری را کم دارد.

جا ادویه دیواری

جا ادویه چینی

اگر فضای نگهداری ادویه تان محدود است می توانید از این نوع قفسه های دست ساز استفاده کنید. این قفسه در آن واحد هم به عنوان نگهدارنده ادویه و هم به عنوان یک نمای هنری زیبا بکار می آید.

* در مطالب بعدی شما را باسایر روش های نظم بخشیدن به خانه آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: hunker | مترجم : حدیث حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *