تمیز کردن لوازم استیل، این طوری مثل روز اول برق می زنن!

تاریخ بروزرسانی : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

تمیز کردن لوازم استیل شاید در نگاه اول کمی دشوار باشد، اما با کمک مواد طبیعی و غیر شیمیایی می توانید در زمان کوتاهی سطح این وسایل استیل را برق بیاندازید.

نکات خانه داری: لوازم برقی و خانگی استیل ظاهری شیک و مدرن به آشپزخانه می بخشند. یکی از مزیت های این وسایل این است که اثر انگشت، کثیفی و لکه ها را کمتر از مدل های سفید نشان می دهد. در مطلبی که از ihome.ir می خوانید، با کمک مواد طبیعی و غیر شیمیایی می توانید در زمان کوتاهی سطح این وسایل استیل را برق بیاندازید.پس با ترفند تمیز کردن لوازم استیل همراه باشید.

تمیز کردن وسایل استیل

وسایل مورد نیاز برای تمیز کردن لوازم استیل

  • بطری خالی اسپری
  • یک پیمانه آب
  • یک پیمانه سرکه سفید
  • روغن زیتون
  • حوله تمیز
  • دستمال میکروفایبر

تمیز کردن وسایل استیل

مرحله اول تمیز کردن لوازم استیل : محلول را آماده کنید.

با کمک پیمانه اندازه گیری یا قیف، یک پیمانه سرکه . یک پیمانه آب را درون بطری بریزید. سپس درب بطری را گذاشته و خوب تکان دهید تا مایعات با هم مخلوط شوند.

تمیز کردن وسایل استیل

تمیز کردن وسایل استیل

مرحله دوم تمیز کردن لوازم استیل : اسپری کنید و دستمال بکشید.

در این مرحبه از تمیز کردن لوازم استیل ، محلول تمیز کننده را روی سطح استیل لوازم برقی خانه اسپری کنید. سپس با یک حوله تمیز، آن را تمیز کرده و هر گونه لکه یا اثر انگشتی را پاک کنید. با توجه به بافتی که سطح وسایل دارد، جهت دستمال کشی را همسو با آن انتخاب کنید.

تمیز کردن وسایل استیل

مرحله سوم تمیز کردن لوازم استیل : با روغن زیتون جلا دهید.

چند قطره از روغن زیتون را روی دستمال نرم میکروفایبر بریزید. سپس با آن سطح استیل را برق انداخته و جلا بدهید. دوباره جهت یکسان با بافت بدنه را انتخاب کنید.

تمیز کردن وسایل استیل

20 دقیقه صبر کنید و اگر لکه چربی می بینید، آن را دستمال پاک کنید. تغییر بزرگی روی سطح وسیله استیل خود مشاهده می کنید. دیگر لکه ای وجود ندارد و مانند روز اولش شده است.

ویدئو تمیز کردن لوازم استیل

برای اینکه بتوانید با روند تمیز کردن لوازم استیل بیشتر آشنا شوید بهتر است ویدئو بالا را کامل ببینید.

در مطالب بعدی شما را با نکات بیشتر خانه داری آشنا می کنیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده ها و نکات خانه داری چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:‌‌ ehow | ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *