تغییر دکوراسیون چشمگیر ، راه حل های فوری فوتی!

تاریخ بروزرسانی : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷

برای یک تغییر دکوراسیون چشمگیر کافی است از ایده های خلاقانه کمک بگیرید و با ساده ترین راه حل ها به چیدمان متفاوت فضای داخلی تان بپردازید.

دکوراسیون داخلی: در بیست و پنجمین روز از کمپین روزشمار تا نوروز ihome با شما هستیم تا به معرفی ایده های ساده جهت تغییر دکوراسیون خانه تان در این مدت کوتاه باقی مانده بپردازیم. تا نوروز فرصت کمی مانده است و اگر شما هم در فکر تغییر دکوراسیون منزل خود در این مدت محدود هستید ، با مطالعه این مطلب از ihome ، با الهام از ایده های معرفی شده، شروع به تغییر دکوراسیون و خلق محیط منحصر به فرد خود کنید. ایده های معرفی شده بسیار ساده و سریع هستند و در دست یابی شما به محیطی تازه ، با حسی مملو از طراوت کمک شایانی خواهند کرد. پس با ما همراه باشید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

قفسه ها و دکوری ها را مرتب کنید!

اولین راه برای خلق محیطی جدید و سامان یافته ، مرتب کردن قفسه ها و دکورهایتان است. با مرتب کردن و تغییر اشیایی که به نمایش گذاشته اید ، تغییری بزرگ در محیطتان ایجاد خواهید کرد.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

دیوارهای خالی پر کنید.

جهت زینت بخشیدن به دیوارهای خالی تان نیاز به صرف مبلغ زیاد ندارید بلکه با چاپ تصویر دلخواه خود و قاب گرفتنش ، به این مقصود دست یابید . هم چنین می توانید با بهره گیری از لوازم موسیقی و هنری ، دیواری منحصر به فرد خلق کنید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

از روبالشی های جدید استفاده کنید.

با تغییر رنگ و طرح روبالشی های اتاقتان ، تغییری چشم گیر ایجاد کنید. در انتخاب رنگ و طرح شجاع باشید و از انتخاب رنگ های مکمل و متضاد نترسید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

از المان های تزیینی غافل نشوید.

با استفاده از شیشه های خالی و کمی خلاقیت ، عنصر دکوراتیو خود را بسازید . برای این منظور فقط کافی است کمی سلیقه به خرج داده و در ترکیب اشیا منزل خلاق باشید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

فضای خانه را نظم ببخشید.

هیچ چیزی به اندازه ی سامان یافتگی و نظم ، محیط شما را دگرگون نخواهد کرد . پس هر چیزی که به نظرتان بی استفاده است را دور ریخته و باقی را در کشوها و قفسه ها جای دهید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

گل ها و گیاهان طبیعی را فراموش نکنید.

سریع ترین راه تغییر دکوراسیون ، زینت بخشیدن محیط با گل های تازه و گیاهان همیشه سبز است. علاوه بر زیباتر کردن محیط ، با شمیم و بوی خوش آن ها ، محیط مملو از طراوت و انرژی مثبت خواهد شد.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

دکوراسیون خانه را گرم و صمیمی بچیند.

تا آن جا که می توانید از کوسن ها و نشیمن های گرم و نرم استفاده کنید . اگر هم امکان استفاده از شومینه را دارید ، این بهترین گزینه برای صمیمی تر کردن محیط و تزریق حس خوب به آن است.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

کتابخانه ها را دکور کنید!

زینت دادن خانه با کتاب ، یک روش کلاسیک و از طرفی همواره مد روز است . از کتاب های خود به عنوان دکور ، جهت زیباتر کردن و انتشار حس خوب در محیط بهره برید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

تغییر رنگ کوسن ها جدی بگیرید.

اگر نمی خواهید مبلمان خود را عوض کنید ، با تغییر طرح و رنگ کوسن ها ، ظاهرا ، به مبلمانی جدید دست پیدا کنید. جهت ایجاد تاثیری مثبت ، رنگ های همگام با فصل را انتخاب کنید.

تغییر دکوراسیون چشمگیر

از کاغذ دیواری های تازه استفاده کنید!

اگر فرصت و بودجه کافی برای بهره گیری از کاغذ دیواری ندارید ، با استفاده از تصاویر دلخواه خود و چسباندن آن ها بر دیوار، کاغذ دیواری منحصر به فرد خود را بسازید . اگر مضمون تصاویر منطبق بر فصل باشد ، تاثیری دو چندان بر محیط خواهد گذاشت.

* برای همراهی با کمپین روز شمار تا نوروز و شرکت در آن کافی است از حال و هوای نوروز در منزلتان مثل خانه تکانی،، چیدمان سفره هفت سین، مراسم و آداب خاص تان در عید نوروز و یا هر آنچه که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و عکس خود را در صفحه اینستاگرام خود با  هشتگ #روزشمارتانوروز منتشر کنید و با ذکر نام و نام خانوادگی تان به صفحه اینستاگرام وبسایت ihome از طریق دایرکت ارسال کنید و ما را در لحظات خاطره انگیز خود همراه کنید.

در این روزهای پایان سال کانال تلگرام آی هوم  را فراموش نکنید!

 

نویسنده:‌‌ مهزاد پور رکنی | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *