تزیین قاب عکس، به همین سادگی با میوه کاج هنرنمایی کنید!

تاریخ بروزرسانی : ۴ آبان ۱۳۹۶

در این مطلب قصد داریم به شما تزیین قاب عکس با میوه کاج و رنگ آمیزی میوه کاج را آموزش دهیم.

خودتان بسازید: بی شک یکی از المان های فصل پاییز که به وفور یافت می شود، میوه ی درخت کاج است. کاج ها به دلیل شکل ظاهری زیبایی که دارند به تنهایی و یا با کمی تغییر می توانند نقش یک المان دکوری زیبا را در فضای شما بازی کنند؛ به همین منظور در این مطلب از ihome  قصد داریم به شما تزیین قاب عکس با میوه کاج را آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید.

تزیین قاب عکس با کاج

وسایل مورد نیاز برای تزیین قاب عکس:

  • میوه کاج در اندازه های مختلف
  • قاب مربع شکل
  • چسب حرارتی
  • اسپری رنگ در رنگ های مختلف
  • فویل آلمینیومی

خلاقیت با میوه کاج

ابتدا همانند تصویر روی سینی فر را با فویل آلمینیومی بپوشانید و کاج ها را روی آن پخش کنید. فر را روشن کنید و اجازه دهید به مدت 15 دقیقه داخل فر با دمای 275 درجه حرارت ببیند تا کرم ها یا حشرات پنهان شده درون آن ها از بین برود، حتما در حین حرارت دیدن به آن ها سر بزنید تا کاج ها نسوزند.

رنگ آمیزی میوه های کاج

بعد از خنک شدن کاج ها با کمک اسپری رنگ شروع به رنگ آمیز ی کاج ها کنید، توجه داشته باشید که حتما رنگ های انتخابی شما با هم همخوانی داشته باشند تا بتوانید ظاهر جذابی را برای قاب شما ایجاد کند. در صورت نیاز می توانید قاب مورد نظرتان را هم رنگ آمیزی کنید.

در ihome بیشتر بخوانید: خلاقیت با وسایل دور ریختنی، چوب لباسی را دست کم نگیرید!

 

خلاقیت با میوه کاج

بعد خشک شدن قاب و کاج ها با کمک چسب حرارتی همانند تصویر شروع به چسباندن قاب ها کنید، حتما توجه داشته باشید که به صورت متغییر کاج های بزرگ و کوچک را در کنار هم بچسبانید تا قاب شما ظاهر جذاب تری داشته باشد.

ساخت قاب عکس

حالا تزیین قاب عکس شما به پایان رسیده است، می توانید عکس یکی از عزیزانتان که متولد پاییز است در آن بگذارید و به او هدیه کنید و یا می توانید به سادگی به عنوان یک آویز دیواری بامزه از آن استفاده کنید، توجه داشته باشید که اگر می خواهید از آن برای فضای بیرونی منزل مثل پشت درب استفاده کنید حتما روی آن اسپری فیکساتور بزنید تا تغییر رنگ ندهد.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای ساختن وسایل خلاقانه در خانه به شما می دهیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های خلاقانه و ساخت لوازم و وسایل بامزه چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *