تزیین تراس آپارتمان با تم پاییزی ، فقط سلیقه می خواد و دقت!

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ مهر ۱۳۹۸

دکوراسیون خارجی: وقتی فصل پاییز می رسد و زیبایی های طبیعت خود را به رخ ما می کشند لذتی توصیف نشدنی تمامی وجودمان را در بر می گیرد. رنگ های گرم زیبای برگ ها و بوی نم نم باران زیبایی این فصل را چندین و چند برابر می کند. آیا تا به حال فکر کرده اید در زمانی که در خانه هستید چگونه می توانید حس و حال پاییزی را حفظ کنید؟ آیا برای لذت بردن از این فصل زیبا فقط باید از خانه بیرون رفت؟ قطعا این طور نیست. در این مطلب از ihome.ir با شما هستیم تا بگوییم که شما می توانید با اندکی تغییر در دکوراسیون بالکن خود پاییز را به خانه تان بیاورید. پس این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا با تزیین تراس آپارتمان با تم پاییزی آشنا شوید.

تزیین تراس آپارتمان

تزئینات ساده و خودتان بسازید.

اولین مسئله ای که باید بدانید این است که برای ایجاد تغییرات در بالکن و تزیین تراس آپارتمان با تم پاییز نباید حتما هزینه خیلی زیادی را صرف کرد. این که شما بخواهید وسایل زیبا و شاید گران قیمتی را بخرید زیباست، اما لازم نیست! شما می توانید با به کار گیری سلیقه و هنر خود و استفاده از روش های خودتان بسازید وسایل و تزئینات بسیار زیبایی بسازید تا در شکلگیری دکوراسیون بالکن با تم پاییزی به کمک شما بیاید.

تزیین تراس آپارتمان

برای مثال در تصویری که مشاهده می کنید از یک تخته چوب ساده استفاده شده و با اندکی هنر و ذوق بر روی آن طرح هایی کشیده شده است. قطعا به انجام رساندن چنین کارهایی خیلی سخت نیست و احتیاج به ذوق و حوصله دارد. شما می توانید با بررسی نمونه های مشابه و ایده هایی در این زمینه الهامات بسیاری دریافت کنید.

تزیین تراس آپارتمان

چیدمان وسایل تزئینی

در بسیاری از مواقع وسایلی در خانه وجود دراند که شما نمی دانید با آنها چه باید بکنید. حالا فرصت خوبی است که به سراغ این وسایل بروید و در تزیین تراس آپارتمان با تم پاییزی خود از آن کمک بگیرید. همان طور که در این تصاویر مشاهده می کنید شما می توانید با چیدمان برخی از وسایل خیلی معمولی در بالکن خود، تم پاییزی آن را فراهم آورید. قرار دادن چند جعبه رنگ آمیزی شده، شمع، فانوس، کدو حلوایی و… ترندهای دکوراسیون بالکن پاییزه هستند. شما می توانید با چیدمان این وسایل در گوشه ای از بالکن خود علاوه بر تزئین کردن آن شرایط خوبی را برای دکوراسیون بالکن با تم پاییزی فراهم کنید.

تزیین تراس آپارتمان

علاوه بر این شما می توانید از هر وسیله تزئینی دیگری که به نظرتان خوب می آید استفاده کنید. نصب ریسه نوری در گوشه و کنار بالکن، استفاده از کدو حلوایی، مجموعه ای از برگ های خشک و زرد و… نیز ایده های خوبی هستند که به زیباتر شدن دکوراسیون بالکن پاییزی شما کمک بسیاری می کنند.

مبلمان در بالکن پاییزی

یکی از کارهایی که به محض رسیدن فصل پاییز باید در بالکن خود انجام دهید استفاده از مبلمان مناسب است. مبلمان فضای بیرونی مربوط به فصل پاییز باید دارای تشک و پشتی باشد تا گرمای خوبی را به شما القا کند. برای این کار می توانید از مبلمانی با روکش رنگ های پاییزی مثل نارنجی، زرد، قرمز و…استفاده نمایید. این کار باعث می شود که گرمای این رنگ ها بر جان شما نفوذ کرده و لذت هوای پاییزی چندین و چند برابر شود.

اگر مبلمان فضای بیرونی فعلی شما دارای تشک و پشتی نیست و صرفا یک صندلی معمولی است هم هیچ عیبی ندارد. شما می توانید با داشتن چند پتوی زیبای پاییزی در تزیین تراس آپارتمان خود در کنار صندلی هایتان حس و حال پاییز را به همراه داشته باشید. با این کار به محض آن که هوا کمی به نظرتان سرد شد پتو را دور خود می پیچید و از استشمام هوای لذت بخش بارانی لذت می برید.

تزیین تراس آپارتمان

حالا که صحبت از مبلمان در تزیین تراس آپارتمان با تم پاییز شد بد نیست اشاره ای هم داشته باشیم به صندلی های راکینگ یا همان راکینگ چیر. نشستن بر روی این صندلی ها تاب خوردن در هوای خنک بالکن پاییزی می تواند تجربه فوق العاده ای باشد. توصیه ما این است که اصلا داشتن پتو بر روی این صندلی ها را از قلم نیندازید تا لذت و کیفتان نصفه و نیمه باقی نماند.

تزیین تراس آپارتمان

میز غذاخوری در بالکن پاییزی

احتمالا شما در بالکن خود صندلی و میز غذاخوری نیز دارید و برخی از وعده های غذایی تان را بر روی آنها صرف می کنید. حالا که فصل پاییز رسیده فرصت خوبی است که از این میز و صندلی استفاده مفیدتری داشته باشید و به تزئینات پاییزی بر روی آن بپردازید. می توانید از قرارگیری گل و گلدان های پاییزی شروع کنید. استفاده رنگ های گرم و پاییزی مثل زرد، نارنجی و قرمز نیز برای تزئین میز و وسایلی مانند رومیزی، ظروف، دستمال سفره و… ایده خوبی به حساب می آید.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی و تزیینات فضای بیرونی منزل چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *