ترند سال 2019 ، از همین حالا روی مد باشید!

تاریخ بروزرسانی : ۱۴ دی ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی:  طراحی دکوراسیون داخلی در هر دوره ای به گونه ای پیش می رود که با داشتن ویژگی های بخصوص و بارز، گویای زمان خود است. ترندهای دکوراسیونی که هر سال مد می شوند، به گونه ای استفاده می شوند که از طرف مردم نیز محبوبیت بسیاری پیدا می کنند. با توجه به آغاز سال جدید 2019 ، ihome.ir نظر برخی از طراحان در رابطه با ترندهایی که پیش بینی می شود در سال 2019 محبوبیت بیشتری پیدا کنند، شرح می دهد، پس با ترند سال 2019 همراه ما باشید:

ترند سال 2019

سبک تلفیقی

یکی از طراحان می گوید: ” نمی دانم در چه زمانی سبک تلفیقی به ترند دکوراسیون تبدیل می شود ولی من شخصا دوست دارم سبک تلفیقی وینتیج و جدید و زیاد و کم را بیشتر در طراحی داخلی ببینم.” این سبک از دکوراسیون با خواسته های افراد هماهنگی بیشتری دارد و با مشاهده آن می توانید بفهمید که ساکنان خانه به چه وسایلی علاقه بیشتری دارند.

ترند سال 2019

کاشی های فشرده

یکی دیگر از طراحان می گوید که مایل است در سال 2019 به جای کاشی های معمول استفاده شده در دیوار و کف با چیدمان شبیه آجر، کاشی های فشرده در طراحی های مختلفی را ببینید. البته که سبک معمول کاشی و دیوارپوش سرامیکی در هر دوره زمانی به کار برده می شود ولی می توان آنها را خاص تر نیز کرد. کاشی هایی که در جهت افقی فشرده تر هستند و نیز مدل هایی که در جهت عمودی فشرده ترند، در سال 2019 محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. به گفته این طراح دکوراسیون این مدل از کاشی ظاهر مدرن تری دارد و باید در فضای صحیح مورد استفاده قرار گیرد تا زیبایی خود را به طور کامل نمایان کند.

بیشتر بخوانید: دکوراسیون سال 2018 ، با برترین ترندهای این سال خداحافظی کنید!

ترند سال 2019

سنگ های طبیعی تر

به گفته طراحان داخلی، مشتریان برای دکوراسیون آشپزخانه و سرویس بهداشتی جدید خود به دنبال سنگهای مرمر و طبیعی تری هستند که رگه و طرح های روی آن خیره کننده باشند. این طرح و نقش می تواند مربوط به سنگهای واقعی باشد و یا حتی از سنگ های مصنوعی باشد که بسیار نزدیک به مدل های طبیعی ساخته شده اند. این سنگ ها را می توان در صفحه روی کابینت یا سنگ بین کابینت به کار برد. این نوع از سنگ های طبیعی علاوه بر اینکه زیبایی را به حد عالی می رسانند، از متریال لوکس و ترند سال 2019 به شمار می روند .

ریسک بیشتر در رنگ و استفاده از هنر

در سال 2019 با رنگ کرم و خاکی خداحافظی می کنیم و به سراغ رنگ های متنوع تر و پر رنگ تری در دکوراسیون می رویم تا عمق و بافت بیشتری در فضا ایجاد شود. البته این نکته تنها مربوط به رنگ نیست، بلکه طرح و نقش نیست به میزان بیشتری وارد فضای داخلی می شود. افراد در رابطه با طراحی دیوار، کفپوش و استفاده از هنر ریسک بیشتری می کنند. طراحی ها حساب شده تر می شود و به جای تنها جمع آوری وسایل زیاد و دکوری های بیش از حد، با وسواس و دقت بیشتری به سمت انتخاب اکسسوری ها پیش می رویم. در این دوران گیاهان نقش بسیار مهمی دارند. طبیعت را به طریقه های مختلف مانند گیاهان آپارتمانی، گلدان و درختچه های خانگی مشاهده می کنیم.

ترند سال 2019

جزییات جدید در سرویس بهداشتی

یکی از طراحان داخلی که تجربه های بسیاری در دکوراسیون سرویس بهداشتی خاص و متفاوت داشته است، برخی از جزییات و ویژگی هایی که می تواند در سال 2019 به ترند تبدیل شود را اینگونه بیان می کند: شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی ساخته شده از نیکل براق (گرمتر از فلز کروم)، کاشی های دراز و باریک به جای مدل های معمولی و استفاده از شیشه هایی که از زمین تا سقف ادامه پیدا کرده اند.

منبع: hunker | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *