به آسانی روکش صندلی ها را عوض کنیم!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

شاید بد نباشد این بار به سراغ روکش صندلی های برویم و نحوه عوض کردن آن ها را به شما نشان دهیم.پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری ihome.ir چه اشکالی دارد که آدم همه فن حریف باشد و از پس هر کاری بر بیاید؟ خیلی از کارها هستند که به راحتی می شود آن ها را در منزل انجام داد و در هزینه ها صرفه جویی کرد، کارهایی مثل هواگیری شوفاژ خانه، پر کردن سوراخ های کوچک و بزرگ دیوار و حتی رفو کردن روکش مبلمان ها . خیلی از کارهای دیگری که ما در بخش های مختلف چیدانه مثل تعمیرات منزل آن ها را به شما نشان داده ایم که اتفاقا با بازدید های خوبی هم مواجه شده اند. به همین دلیل  شاید بد نباشد این بار به سراغ روکش صندلی های برویم و نحوه عوض کردن آن ها را به شما نشان دهیم.پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

وسائل مورد نیاز:

انبر دست
پیچ گوشتی
چسب مایع و نواری
پارچه
فوم برای نشیمن گاه ( در صورت نیاز)
دستگاه منگنه صنعتی

در مرحله اول باید نشیمن گاه صندلی را به صورت کامل از آن جدا کنید برای این کار صندلی را بر عکس کنید و از انبر دست و پیچ گوشتی کمک بگیرید. البته نحوه برداشتن رویه صندلی برای شما می تواند متفاوت تر باشد باید ببینید که صندلی شما چگونه است.

حالا نوبت آن رسیده است که رویه اصلی صندلی را حذف کنید. اگر روکش صندلی شما به وسیله منگنه به سطح اصلی چسبیده است از پیچ گوشتی و یا وسیله مخصوص این کار کمک بگیرید، منگنه ها را باز کنید و روکش را کاملا جدا کنید.

پس از برداشتن روکش صندلی باید بررسی کنید که ایا ساختار خود نشیمن گاه سالم است و یا احتیاج به تعویض دارد.

پس از این که سطح نشیمن گاه را تمیز کردید به سراغ پارچه مورد نظرتان بروید، و آن را روی سطح نشیمن گاه بکشید. البته می توانید قبل از آن یک تکه فوم هم روی آن بگذارید و سپس پارچه ها را نصب کنید.

پارچه ها را به وسیله دستگاه منگنه صنعتی به سطح نشیمن گاه وصل کنید و از ثابت ماندن و محکم ماندن آن اطمینان حاصل کنید.

به همین راحتی و با طی این مراحل می توانید روکش صندلی های تان را عوض کنید و ظاهری جدید به آن ها بببخشید. اصلا می توانید برای هر کدام یک پارچه متفاوت با رنگی متفاوت در نظر بگیرید و داشتن صندلی های رنگی در خانه را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *