بهترین محل برای قرار دادن میز ناهارخوری ،کجا مناسب تره؟!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

بهترین محل برای قرار دادن میز ناهارخوری در نزدیکی آشپزخانه است، اما نقاط ممنوعه ای در فضای داخلی منزل وجود دارد که قرار دادن میز غذاخوری در چنین فضاهایی ابدا مناسب نمی باشد، برای شناخت این فضاها با ما همراه باشید.

پرسش و پاسخ :  میز ناهارخوری امروزه به عنوان یکی از عناصر جدا نشدنی در کنار مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد، به همین دلیل انتخاب جای میزناهارخوری در پذیرایی به خصوص در آپارتمان های امروزی بسیار مهم است؛ به همین منظور در این مطلب از ihome  قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در رابطه با بهترین محل برای قرار دادن میز ناهارخوری در دکوراسیون منزل آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین محل میز ناهارخوری

سوال: منزل ما 60 متر است و به تازگی میز ناهارخوری خریداری کرده ایم، می خواستم در مورد بهترین محل قرار دادن میز ناهارخوری راهنمایی ام کنید.

پاسخ: قبل از انتخاب محل مناسب میز غذاخوری باید به تناسب ابعاد میز و فضای داخلی تان توجه ویژه ای داشته باشید، چرا که عدم انتخاب فضای متناسب می تواند آرامش شما را در زمان استفاده از آن سلب کند، پس از انتخاب ابعاد مناسب باید به سراغ محل مناسب قرار دادن میز غذاخوری بروید که در ادامه شما را بهترین فضاهای قرار دادن میزناهارخوری آشنا خواهیم کرد.

بهترین محل میز ناهارخوری

بهترین محل برای قرار دادن میز ناهارخوری

  • در انتخاب جای میز غذاخوری در پذیرایی دقت داشته باشید که در محل های پر رفت و آمد نباشد، چرا که مسیرهای پر رفت و آمد بدون شک مشکلات فراوانی را برای شما در هنگام چیدمان و سرو غذا ایجاد خواهد کرد.
  • بهترین محل قرار گیری میز غذاخوری در نزدیکی آشپزخانه است، چرا که میز غذاخوری به لحاظ عملکرد بسیار با آشپزخانه مرتبط است پس نیازمند نزدیکی به این محل است.

بهترین محل میز ناهارخوری

  • توجه داشته باشید قرار دادن میز غذاخوری در نزدیکی فضای تلویزیون  چندان مناسب نیست، حضور تلویزیون سبب عدم تمرکز در زمان صرف غذا می شود، با دور کردن این فضا از فضای تلویزیون به خوبی می توانید لحظات صرف غذا را منحصر به فرد کنید.
  • قرار دادن میز غذاخوری بیشتر از 4 نفر در فضای آشپزخانه ابدا مناسب نیست، حتی اگر فضای آشپزخانه ی شما بسیار وسیع باشد باید بین فضای آشپزی و فضای غذاخوری خود حدفاصل معقولی قائل شوید.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *