بهترین مارک آون توستر ،این جدول قیمت را قبل از خرید ببینید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

بهترین مارک آون توستر در ایران عبارت است از بوش، فلر، هاردستون و تفال که می توانید بر اساس بودجه، ظرفیت و نیاز روزانه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید و از کارایی آن لذت ببرید.

راهنمای خرید: این روزها تعداد لوازم خانگی که در زندگی روزمره مان کاربرد زیادی دارد رو به افزایش است، چرا که با پیشرفت تکنولوژی و همچنین ماشینی شدن زندگی ما را وادار می کند تا هم به روز باشیم و هم از تکنولوژی غافل نمانیم و در نهایت اینکه دغدغه و سرعت انجام کار ما باعث می شود، وسایلی را انتخاب کنیم که سریع تر کار ما را انجام می دهند. به همین دلایل برخی از لوازم خانگی که در گذشته چندان مهم به نظر نمی آمدند، امروزه جز لاینفک لوازم خانگی مان به حساب می آیند. موضوعی که برای مطلب امروز در نظر گرفته ایم آون توستر و معرفی بهترین مارک آون توستر همراه با راهنمای خرید آن است. وسیله ای برقی که اگر در آشپزخانه نباشد، جای خالی اش به چشم می آید و احساس می شود، چراکه بخشی از پخت مواد غذایی و انجام کار های مربوط به امور آشپزی با آون توستر است. در این مطلب می خواهیم بهترین مارک توستر با قیمت آن ها را به شما معرفی کنیم تا قبل از خرید با آن آشنا شوید و خریدی ایده آل داشته باشید. همراه ihome.ir باشید.

بهترین مارک آون توستر

معرفی انواع آون توستر

آون توستر ها هم مانند دیگر لوازم خانگی انواع مختلفی دارند که خوب است با انواع آن ها آشنا شوید تا بعد از خرید پشیمان نشوید. قبل از خرید این وسیله آشپزخانه بهتر است ابتدا بدانید تفاوت توستر و آون توستر چیست؟ و سپس انتظار خود را از این دستگاه مشخص کنید ه می خواهید چه میزان از نیازتان را در آشپزخانه و درست کردن و طبخ غذا بر طرف کند و پس از این که به این سوال خود پاسخ دادید می توانید بین انواع آن یکی را انتخاب کنید.

بهترین مارک آون توستر

توستر ساده 

توستر های ساده همان هایی هستند که فقط برای گرم و تست کردن نان مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل نوع طراحی آن ها و اندازه شان برای مصارف دیگر مانند گرم کردن غذا و درست کردن بخشی از پخت غذا مورد استفاده نیستند. در ادامه بهترین مارک توستر را آورده ایم.

بهترین مارک آون توستر

آون توستر

آون توستر ها به جز گرم و تست کردن نان توانایی انجام کار های دیگری را نیز دارند مانند ذوب کردن پنیر روی غذا، گرم کردن تکه های کوچک غذا و از این دست وظایف را می توانید با خیال آسوده به این وسیله خانگی بسپارید. اگر انتظارتان از توستر چیزی بیشتر از گرم و تست کردن نان باشد، توستر های ساده را فراموش کنید و به فکر آون توستر باشید. در ادامه بهترین مارک آون توستر را آورده ایم.

بهترین مارک آون توستر

آون توستر به همراه چای ساز

مدل دیگری از از آون توستر ها هستند که به همراه چای ساز و نیمرو پز تولید می شوند که از این مدل دستگاه خیلی استفاده نمی شود و بیشتر مناسب فضا های کوچک و فضا هایی مانند خانه ای مجردی است که دستگاهی ادغام شده را خریداری می کنند.

بهترین مارک آون توستر

مزایا و معایب انواع  توسترها

آون توستر ها هم مانند هر وسیله دیگری دارای مزایا و معایبی هستند که بهتر است قبل از خرید آن ها را بدانید و بررسی کنید.

مزایای انواع آون توستر ها:

 • در آون توستر ها به دلیل المنت های بی خطری که در ساخت آن استفاده شده است، در حین پخت غذا هم می توانید درب آن را به راحتی باز کنید و از وضعیت پخت غذا با خبر شوید.
 • آون توستر ها به دلیل شفافیت شیشه ای که در ساخت آن به کار رفته و همچنین روشن شدن المنت ها، فضای توستر را نیز روشن می کند و شما به راحتی می توانید طبخ غذا را در آن مشاهده کنید.
 • امکان تنظیماتی مانند روشن شدن المنت بالایی یا پایینی وجود دارد و شما می توانید با توجه به طبخ غذایی که در آن قرار است انجام شود روشن شدن المنت را نیز تنظیم کنید.
 • آون توستر ها پس از اتمام کار با زنگی به شما خبر می دهد که طبخ غذا را در آن چک کنید که اگر نیاز است تایمر آن را مجدد تنظیم کنید و یا غذا را از توستر بیرون آورده و نوش جان کنید.
 • سرعت آون توستر ها نسبت به فر های گازی برای گرم کردن و یا تست کردن نان بسیار بیشتر است و در زمان کوتاه تری این کار را انجام می دهد.
 • اندازه کوچک آون توستر ها به نسبت فر های برقی باعث می شود زمان و انرژی کمتری صرف شود.
 • آون توستر ها بر خلاف فرهای برقی باعث افزایش دمای محیط نمی شوند و گرمای کمتری از خود تولید می کنند.
 • در زمان استفاده از این دستگاه دسترسی آسان تری نسبت به فضای دستگاه خواهید داشت و فرآیند پخت برای شما آسان تر خواهد بود.
 • به دلیل ابعاد کوچک تر، به آسانی نیز تمیز می شوند.

بهترین مارک آون توستر

معایب انواع آون توستر ها:

 • مصرف برق این دستگاه بالا است.
 • زمان طولانی تری را صرف می کند تا غذا و یا نان را گرم کند.
 • با توجه به اینکه دستگاه آون توستر کوچک است و بدنه خارجی آن با المنتی که در آن قرار گرفته است فاصله چندانی ندارد، بدنه دستگاه نیز داغ شده و این موضوع خود خطر ساز است.

بهترین مارک آون توستر

راهنمای خرید انواع توستر و آون توستر

 1. در نظر داشته باشید که آون توستر ها با توجه به کارایی که دارند قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت، پس توجه به قیمت محصول و البته وظایفی که دستگاه انجام می دهد فراموش تان نشود.
 2. مصرف برق از آن مواردی است که هنگام خریدن وسیله ای برقی باید به آن توجه کرد. آون توستر به نسبت فر برق زیادی را مصرف می کند، پس به دنبال وسلیه ای با برچسب انرژی A باشید.
 3. فضای آشپزخانه تان را برای قرار گیری لوازمی که قصد خرید آن را دارید، قبل از خرید بررسی کنید.
 4. میزان وات دستگاه بسیار مهم است. بهتر است سراغ دستگاهی بروید که حداقل 1000 تا 1500 وات باشد.

بهترین مارک آون توستر

نکات مهم هنگام استفاده از آون توستر

 1. از دور بودن کامل کابل برق هنگام روشن بودن دستگاه مطمئن شوید، چراکه در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی موجب آتش سوزی می شود.
 2. توجه داشته باشید دستگاه تان از دیوار فاصله داشته باشد.
 3. هنگامی که دستگاه روشن است درب شیشه آن نیز داغ می شود، پس از لمس آن خود داری کنید.
 4. آون توستر را بر روی سطحی صاف قرار دهید و از قرار دادن اشیا یا مواد غذایی بر روی آن بپرهیزید.
 5. بعد از اتمام کار توستر، سینی آن را بشویی تا مواد غذایی طی استفاده مکرر از آن به سینی آن نچسبد، زیرا شستشوی آن و تمیز کردن مواد غذایی بعد از چندین بار استفاده سخت تر می شود.
 6. مراقب باشید هنگامی که آون توستر داغ است، آب بر روی شیشه آن برخورد نکند زیرا موجب شکستن شیشه می شود.
 7. هرگز دستگاه را در محیط مرطوب و یا آتش زا روشن نکنید.
 8. زمانی که در آون توستر باز است، هرگز وسیله ای را بر روی درب شیشه ای آن نگذارید زیرا که امکان شکستن شیشه بسیار بالا است.

بهترین مارک آون توستر

معرفی بهترین مارک آون توستر

آون توستر هم مانند دیگر لوازم برقی و خانگی دارای انواع برند ها و موجود در بازار است که با توجه به بودجه ای که در نظر دارید و همچنینن میزان استفاده از دستگاه و بررسی عواملی مانند این ها، می توانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. از جمله بهترین مارک توستر ها می توانیم به بوش، فلر، هاردستون و تفال اشاره کنیم که به عنوان بهترین مارک توستر در بازار مطرح هستند.

بهترین مارک آون توستر

بورس  انواع خرید آون توستر

برای خرید این محصول پر کاربرد می توانید به بورس لوازم خانگی در تهران یعنی خیابان جمهوری و خیابان امین حضور مراجعه کنید و همچنین می توانید به فروشگاه های برند مورد نظر خود بروید و از نزدیک محصول مورد نظر تان را مورد بررسی قرار داده و خریداری کنید.

بهترین مارک آون توستر

جدول قیمت انواع تستر و آون توستر

در جدول زیر به بررسی قیمت بهترین مارک آون توستر ها و بهترین مارک توستر ها پرداخته ایم تا شما بتوانید خرید آسان تری داشته باشید. همراه ما باشید.

انواع آون توستر
نوع برند  مدل | کد محصول  قيمت  (تومان)
آون توستر فلر EOFR221 985.000
هاردستون OTM1011 450.000
پارس خزر VESTA 669.000
توستر ساده تفال TT3650 559.000
بوش TAT8611 1.338.000
فلر TO220 465.000

در مطالب بعدی شما را با قیمت روز سایر لوازم و وسایل منزل آشنا خواهیم کرد، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: شهرزاد چراغی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *