بهترین رنگ وسایل برقی آشپزخانه، چرا سفید بهتر است؟!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

بهترین رنگ وسایل برقی آشپزخانه تا حد زیادی به سلیقه افراد و هماهگی آن با رنگ کابینت ها و کفپوش آشپزخانه بستگی دارد. به طورکلی رنگ کابینت ها و کفپوش آشپزخانه به رنگ خنثی انتخاب می شود که می توانید هر رنگی را ا آن ست کنید.

پرسش و پاسخ : انتخاب جهیزیه برای خیلی از افراد فرآیندی دشوار و مشکل است به خصوص اگر پای انتخاب رنگ وسایل برقی آشپزخانه به میان بیاید این دغدغه دو چندان خواهد شد؛ به همین منظور در این مطلب از  ihome  قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد بهترین رنگ برای وسایل برقی آشپزخانه آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین رنگ وسایل برقی آشپزخانه

سوال: من به تازگی در حال خرید جهیزیه هستم و در مورد انتخاب رنگ وسایل برقی آشپزخانه مردد هستم ، لطفا در مورد بهترین رنگ برای وسایل برقی آشپزخانه راهنمایی ام کنید.

پاسخ: انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه عروس تا حد زیادی به سلیقه افراد و هماهگی آن با رنگ کابینت ها و کفپوش آشپزخانه بستگی دارد. به طورکلی رنگ کابینت ها و کفپوش آشپزخانه به رنگ خنثی انتخاب می شود که می توانید هر رنگی را ا آن ست کنید.

بهترین رنگ وسایل برقی آشپزخانه

بهترین رنگ وسایل برقی آشپزخانه عروس

رنگ سفید برای وسایل برقی آشپزخانه عروس بسیار پرطرفدارتر است چرا که رنگ سفید به لحاظ خنثی بودن با رنگ های مختلف کابینت در آشپزخانه به سادگی هماهنگ می شود. هم چنین در صورت ضربه خوردن و یا ایجاد خط و خش احتمالی، آسیب دیدگی ها کمتر به چشم می آیند؛ بنابراین رنگ سفید برای وسایل برقی آشپزخانه پر طرفدارتر است، اما رنگ سیلور ظاهر مدرن و زیبایی خاصی را برای آشپزخانه به همراه می آورد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

*در مطالب بعدی شما را با پاسخ سوالات بیشتری از کاربران ihome آشنا می کنیم، شاید این سوالات دغدغه ی شما عزیزان هم باشد بس برای اطلاع از پاسخ آن ها چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *