بهترین رنگ ها برای آشپزخانه کدام است؟

تاریخ بروزرسانی : ۱۶ شهریور ۱۳۹۶

یک تغییر رنگ ساده میتونه آشپزخونه رو از این رو به اون رو کنه. به عنوان مثال رنگ خاکستری اتاق رو از حالت شلختگی خارج می کنه و بهش نظم میده یا رنگ قرمز آشپزخونه رو از بی روحی و کسل کننده درمیاره.

به گزارش مجله خبری ihome.ir یک تغییر رنگ ساده میتونه آشپزخونه رو از این رو به اون رو کنه. به عنوان مثال رنگ خاکستری اتاق رو از حالت شلختگی خارج کنه و بهش نظم میده یا رنگ قرمز آشپزخونه رو از بی روحی و کسل کننده درمیاره.

این طیف خاکستری روشن نه زیاد به سبز میزنه نه به آبی. رنگ تقریبا پیچیده و جدیده که مثل خیلی از طیف های خاکستری کسل کننده نیست. استفاده از این رنگ برای کابینت های آشپزخونه همراه با دستگیره های برنجی عالی میشه.

آبی تیره علاوه بر براقیت به آشپزخونه استایل کلاسیک میده. از این رنگ برای کابینت های پایین آشپزخونه استفاده کنید و برای کابینت های بالای آشپزخونه رنگ سفید به کار ببرید. برای این ترکیب رنگ هم میشه از دستگیره های برنجی و هم دستگیره های نیکلی استفاده کرد.

این رنگ برای دیوار آشپزخانه و متعادل کردن کابینت های سفید رنگ عالی است. البته برای کابینت ها هم مناسبه و هم با رنگ های سرد و هم با رنگ های گرم قابل ترکیبه.

استفاده از این رنگ به آشپزخانه جلوه ای دراماتیک میده.

یکی دیگه از رنگ های بینظیر برای آشپزخونه که ترکیبی از رنگ های طبیعته. این رنگ رو میشه با رنگ های سبز، خاکستری و یاسی ترکیب کرد. ترکیبی دراماتیک و در عین حال آرام بخش.

رنگی عالی برای دیوارهای آشپزخونه که همراه با این رنگ بهتره برای کارهای چوبی آشپزخونه از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

اگه می خواید این رنگ زیاد آشپزخونه رو تیره نکنه از کابینت های بلوطی استفاده کنید.

آشپزخونه تیره همیشه زیبایی خودش رو داره و به عنوان رنگ پایه برای آشپزخونه استفاده میشه.

سبز تیره معمولا برای خونه های قدیمی و کابینت های سنتی مناسبه.

این رنگ آبی تیره که کمی هم هاله بنفش داره برای کابینت های آشپزخونه خیلی مناسبه و اگه براق باشه تاثیر و زیبایی بیشتری داره. برای زیبایی بیشتر از پیشخوان سنگی برای کابینت ها استفاده کنید.

این طیف خاکستری در ترکیب با سفید عالی میشه.

رنگ سبز خزه ای رو برای کابینت ها همراه با دستگیره های برنجی به کار ببرید.

رنگ سفید رو با رنگ های آبی، سبز و خاکستری ترکیب کنید. ترکیب سفید و سبز حس روزهای اول فصل بهار و سبزیجات تازه باغ رو منتقل میکنه.

این رنگ عالی رو میشه هم برای آشپزخونه و هم برای هر اتاق دیگه ای به کار برد که تاثیرش با نور اتاق و رنگ های دیگه ای که در اتاق به کار برده شده تغییر میکنه.

این رنگ زرد روشن کابینت های سفید رو تکمیل میکنه و حتی کابینت های چوبی رو جذاب تر و زیباتر میکنه. این رنگ یکی از طیف های سفید خنثی هست که معمولا با هر رنگی میشه ترکیبش کرد.

امروزه اکثر آشپزخونه ها سفیده یا خاکستری. رنگ هایی که زرد بهترین تکمیل کننده اونهاست. رنگ زرد در کنار کابینت های سفید رنگ عالی میشه.

معمولا صاحبخونه ها رنگ سفید رو برای کابینت ها میپسندن و سفید کرمی هم برای این منظور انتخاب خوبی میتونه باشه.

خاکستری برای آشپزخونه رنگ آرامش بخشیه که هر چی زمان میگذره علاقه بیشتری بهش پیدا می کنید. برای ترکیب بندی با این رنگ از طیف های تیره تر خاکستری استفاده کنید.

این رنگ برای آشپزخونه هایی که کفپوش چوبی دارن عالی میشه و برای نور بیشتر و مدرن شدن آشپزخونه تا جایی که می تونید از رنگ براق استفاده کنید.

یکی دیگه از طیف های زیبای خاکستری برای آشپزخونه.

سفید به ما این اجازه رو میده که بیشتر بتونیم روی مبلمان و دکوری های خونه مانور بدیم و به علاوه با اضافه کردن رنگ های دیگه حال و هوای آشپزخونه رو تغییر بدیم.

آبی دریایی بهترین رنگ برای هر وسیله ای در دکور خونه.

این رنگ یکی از ایده آل ترین رنگ ها برای استفاده در دکوراسیون داخلی منزل هست که ترکیب خیلی خوبی با رنگ های برنجی میسازه.

به کسانی که میخوان از طیف گرم سفید استفاده کنن این رنگ رو پیشنهاد میکنم. این رنگ به همراه آبی برای کابینت های پایین آشپزخونه عالی میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *