بهترین رنگ های فصل تابستان ، این 10 رنگ را از دست ندهید!

تاریخ بروزرسانی : ۸ خرداد ۱۳۹۸

دکوراسیون داخلی:  فکر می کنید بهترین رنگ های فصل تابستان که می تواند حال و هوای خانه را تغییر دهد و نشانی از هوای تازه تابستانی داشته باشد کدام اند؟ رنگ شکوفه و گلها؟ نسیم خنک یا رنگ عصر آفتابی؟ این رنگ ها برای استفاده در فصل تابستان آرامش بخش هستند و اگر می خواهید در فصل جدید تغییر دکوراسیون کوچکی در فضای داخلی خانه خود ایجاد کنید یا ترجیح می دهید نشانی از فصل گرم و تابستان در خانه تان دیده شود، با ihome.ir همراه شوید:

رنگ مرجانی

رنگ صورتی را نباید فقط از یک بعد نگاه کرد. رنگ صورتی مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 بی نظیر و متفاوت است و زمانی که در کنار اشیای خاصی مانند مبلمان سیاه، سنگ مرمر و تابلوهای متالیک و گرافیکی قرار گیرد، جذابیت بیشتری پیدا می کند. در این تصویر دکوراسیون غذاخوری را مشاهده می کنید که رنگ مرجانی دیوار چه تاثیری در فضا گذاشته است.

رنگ زرد گل همیشه بهار

هیچ رنگی مانند رنگ زرد نماد آفتاب، نمی تواند نشان دهنده تابستان باشد. برای آنکه رنگ زرد تمام قدرت فضای خانه را در دست نگیرد بهتر است آن را در کنار رنگ سفید به کار ببرید و از رنگ های متضادی مانند سبز کدر و آبی روشن در کنار این رنگ زرد استفاده کنید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، وسایل سیاه رنگ هم می تواند فضا را متعادل کند. رنگ زرد را می توان به عنوان یکی از بهترین رنگ های فصل تابستان نام برد.

رنگ صورتی فلامینگو

به گفته یکی از طراحان هیچ رنگی مانند صورتی نمی شود! اگر می خواهید از رنگ صورتی روشن در فضا استفاده کنید، بهتر است از کوچکترین فضای خانه مانند یک فرورفتگی کنار پنجره شروع کنید. این رنگ می تواند فضا را رمانتیک تر کند.

بیشتر بخوانید: بهترین رنگ دیوار ، این 10 رنگ همیشه روی مد هستند!

بهترین رنگ های فصل تابستان

رنگ بنفش روشن

می توانید با استفاده از رنگ بنفش روشن فضایی زمستانی و خنک را برای تابستان به وجود آورید. در این تصویر مشاهده می کنید که رنگ روشن بنفش با بنفش تیره که نشان دهنده گلهایی مانند یاس بنفش است و همچنین با رنگ نارنجی و چوب های گرم فضایی سرزنده و بی نظیر به وجود آورده است.

بهترین رنگ های فصل تابستان

رنگ نارنجی

رنگ دیوار سفارشی در دکوراسیون ناهارخوری این تصویر به زیبایی طراحی شده است. این تصویر نمونه ای از استفاده رنگهای شاداب و جسورانه به گونه ای است که همچنان فضا را مرموز و لطیف نگه می دارد. اگرچه رنگ های نارنجی، ارغوانی روشن و آبی برجسته و چشمگیر هستند ولی الگوهای هندسی این رنگها حس طراحی مدرنی را به وجود آورده که به زیبایی در کنار معماری نئوکلاسیک قرار گرفته اند. همچنین می توان نارنجی را از جمله بهترین رنگ های فصل تابستان برای دکوراسیون داخلی معرفی کرد.

بهترین رنگ های فصل تابستان

رنگ سبز آبی

رنگ سبز روشن از جمله بهترین رنگ های فصل تابستان است که برای دیوار تابستانی انتخاب متفاوتی خواهد بود و می توانید آن را برای مبلمان و وسایل منزل نیز استفاده کنید. این آشپزخانه طراحی شده روشن، روح بخش، آرام و جذاب است. برای به روز رسانی تابستانی دکوراسیون خود صندلی و چهارپایه های آشپرخانه تان را رنگ کنید و مانند این تصویر به سراغ رنگ سبز آبی روشن بروید.

بهترین رنگ های فصل تابستان

رنگ بنفش پر رنگ

در این تصویر بخش بیرون آمده در فضا با رنگ متفاوتی دیزاین شده است. این رنگ شگفت انگیز درب کمد را بیش از اندازه مورد توجه قرار داده و زیبایی خیره کننده ای به آن بخشیده است. برای تغییر دکوراسیون تابستانه خود درب کمد یا دیواری از یک اتاق کوچک را با رنگهای جدید نقاشی کنید. این رنگ قوی و پر رنگ خاص و جسورانه است و با کاغذ دیواری دیوار کناری هم هماهنگ شده است.

بیشتر بخوانید: رنگ دیوار خانه، با این 14 رنگ به استقبال تابستان بروید!

بهترین رنگ های فصل تابستان

رنگ زرد کره ای

دکوراسیون این آشپزخانه را ببینید و از رنگ به کار برده شده در دیوارهای آن ایده بگیرید. استفاده از فرش کوچک به رنگ مرجانی ترکیب منحصر به فردی به وجود می آورد. لوستر آویز بزرگ سقفی با رنگهای سفید و طلایی در دل این چیدمان به خوبی نشسته است.

بیشتر بخوانید: رنگ دیوار آشپزخانه ، 14 ترکیب شگفت انگیز برای تمام فصول!

بهترین رنگ های فصل تابستان

رنگ نیلی

رنگ نیلی از جمله بهترین رنگ های فصل تابستان است که برای هر چه استفاده شود، از یک خانه ساحلی گرفته تا خانه های تفریحی، کلاسیک خواهد بود. این رنگ عمق و احساس شاهانه ای به اتاق نشیمن داده و یادآور اقیانوس نیز هست. این دکوراسیون پذیرایی با دیوارهای به رنگ آبی به زیبایی طراحی شده است.

دیوار آجری سفید رنگ

رنگ سفید

رنگ سفید بیشترین تاثیر را برای دکوراسیون تابستانه در فضای خانه می گذارد. همچنین می توان این رنگ را برای فصول دیگر نیز به کار برد. در دکوراسیون نشیمن این تصویر پالت سفید در لایه های مختلف دکوراسیون از فرش گرفته تا لوازم دکوری به چشم می خورد.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

منبع: housebeautiful | مترجم: صدف حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

یک دیدگاه در “بهترین رنگ های فصل تابستان ، این 10 رنگ را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *