بهترین رنگ دیوار ، این 10 رنگ همیشه روی مد هستند!

تاریخ بروزرسانی : ۶ اسفند ۱۳۹۷

دکوراسیون داخلی: باید اعتراف کنیم که انتخاب یک رنگ مناسب و البته فریبنده برای دکوراسیون منزل کار سختی است، حتی برای حرفه ای ها! به همین دلیل نیز همه افراد دوست دارند به دنبال رنگی برای خانه خود باشند که آن را همیشه دوست داشته باشند و حس خوبی از آن بگیرند. در این مطلب از ihome.ir به معرفی 10 رنگی بپردازیم که همیشه به عنوان بهترین رنگ دیوار مطرح می شوند و همه طراحان نیز بارها و بارها و شاید بتوان گفت همیشه از آن استفاده می کنند.

رنگ خاکستری

طراحی به نام Devi Dutta معتقد است که این رنگ می تواند گزینه بی نظیری برای دکوراسیون منزل به شمار می آید. او می گوید که این رنگ می تواند باعث ایجاد آرامش در خانه شود و در عین حال که فضایی سرد را به وجود می آورد می تواند حال و هوای گرم و پیچیده ای نیز به دنبال داشته باشد. شما می توانید از این رنگ برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک خود استفاده نمایید.

اطلسی نقره ای

Meghan Hackett-Cassidy و Erin Hackett دو خواهری هستند که در کمپانی طراحی خود فعالیت می کنند. این طراحان بر این باورند که این رنگ می تواند برای هر بخشی از خانه شما گزینه مناسب باشد و به قول معروف به آن بیاید. علاوه بر این آنها معتقدند که این رنگ می تواند هم ترکیب مناسبی برای رنگ های گرم باشد و هم رنگ های سرد و آن را بهترین رنگ دیوار می شناسند.

بهترين رنگ ديوار

صورتی مرواریدی

Kristin Gunnette طراح دیگری است که معتقد است این رنگ می تواند برای پرژه های دکوراسیونی مختلفی گزینه مناسبی باشد. سایه ظریفی از رنگ سفیدی که در این رنگ هستن باعث آرامش آن شده است. علاوه بر این، چنین رنگی می تواند فضای خانه را به گرما کشانده و حس و حال خوبی در آن ایجاد نماید. شما می توانید از این رنگ برای دکوراسیون های مدرن، کلاسیک و… استفاده نمایید.

بهترين رنگ ديوار

سفید خالص

Maureen Stevens معتقد است که شما می توانید از این رنگ برای هر فضایی استفاده نمایید. فرقی نمی کند که آشپزخانه را انتخاب کنید یا حمام را، با کمک کف و دیوارهایی متناسب و هم خوان می توان ترکیبی فوق العاده از این رنگ ایجاد کرد و این رنگ همواره بهترین رنگ دیوار محسوب می شود.

طوسی روشن فرانسوی

Sherwin-Williams با طراحی چنین فضایی موافق است و بر این باور است که شما خیلی سخت می توانید رنگ طوسی روشن خالصی را پیدا کنید، ولی این همان رنگی است که می شود انتخاب کرد!

بهترين رنگ ديوار

دریایی

اگر به سر زدن به اعماق دریا علاقه دارید قطعا این رنگ نیز رنگ مورد علاقه شما خواهد بود. بسیاری از طراحان معتقدند که این رنگ با زمینه تیره ای که در فضا ایجاد می کند کاملا مناسب برای به نمایش گذاشتن آثار هنری بر روی دیوار است و می تواند دکوراسیون زیبا و شیکی را برای شما ایجاد کند، فرقی هم نمی کند که این رنگ را برای کدام بخش از منزل خود در نظر گرفته باشید.

بهترين رنگ ديوار

صورتی لوسیونی

و حالا وقت آن می رسد که با دید دیگری به رنگ صورتی نگاه کنیم. استفاده از چنین رنگی می تواند دکوراسیون منزل شما را متنوع تر کند. استفاده از آن را به عنوان بهترین رنگ دیوار پشت گوش نیندازید.

سفید گچی

طراح دکوراسیونی به نام Courtney Thomas معتقد است که چنین رنگی می تواند مکمل مناسبی برای مرمر در دکوراسیون منزل شما باشد. این رنگ می تواند برای استفاده در دکوراسیون آشپزخانه و همین طور حمام ایده آل باشد. علاوه بر این همان طور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید ترکیب این رنگ با آبی نیز فضایی خارق العاده ایجاد کرده است. با توجه به تمامی این مسائل شما می توانید به راحتی پالت رنگ مناسبی را برای این رنگ در نظر بگیرید.

بهترين رنگ ديوار

طوسی- سفید

Christie Leu این رنگ را به عنوان خاکستری روشن گرم متمایل به سفید معرفی می کند و معتقد است که استفاده از آن باعث گرم شدن فضای خانه می شود. با این حال شما می توانید از این رنگ به عنوان رنگی خنثی استفاده کنید و وسایل و مبلمان مورد نظر خود را هر رنگی که دوست دارید انتخاب نمایید. این رنگ همواره به عنوان بهترین رنگ دیوار محسوب می شود.

بهترين رنگ ديوار

مفرغی

Lauren Maggio بر این عقیده است که شما می توانید از این رنگ جذاب برای فضاهای مختلف و به خصوص برای دیوارهای آشپزخانه و کابینت های آن استفاده نمایید. این رنگ می تواند فضایی خنثی ایجاد کند و در عین حال نور فضا را نیز حفظ نماید. با این حال شما می توانید در صورت علاقه مقداری رنگ تیره نیز به چنین فضایی اضافه کنید و آن را به تعادل برسانید.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

 

منبع: hunker | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *