بهترین رنگ برای دیوار هال و پذیرایی چیست؟

تاریخ بروزرسانی : ۲ دی ۱۳۹۵

هال و اتاق پذیرایی، در واقع نقطه کانونی خانه است که طراحی و دکور آن، باید با سلیقه همه اعضای خانواده هماهنگ باشد.

به‌گزارش وبلاگ ihome.ir، اتاق پذیرایی، جایی است که همه اعضای خانواده را دور هم جمع می‌کند؛ مهمان‌ها نیز در این محل می‌نشینند. پس این نقطه از خانه، اهمیت بسیاری دارد. از رنگ دیوارها گرفته تا مبلمان و چیدمان هال و پذیرایی، همه نشان دهنده حال و هوای اعضای خانواده است.

یکی از مهمترین مواردی که روی زیبایی بصری و در کل حس و حال اعضای خانواده تاثیر می‌گذارد، رنگ دیوارهای هال و پذیرایی است. در این گزارش، به شما جذاب‌ترین رنگ‌ها برای دیوار پذیرایی را معرفی می‌کنیم.

آبی آسمانی

آبی همیشه رنگ آرامش است پس چه جایی بهتر از پذیرایی برای این رنگ؟

gallery-02-hbx-kravet-ottoman-0315

صورتی ملایم

شاید برای بسیاری از ما، استفاده از رنگ صورتی در خانه خط قرمز باشد. بسیاری از ما این رنگ را کاملا زنانه و نهایتا منحصر به اتاق خواب می‌دانیم. اما استفاده هوشمندانه از این رنگ، تاثیر فوق‌العاده‌ای در زیبایی هال و پذیرایی دارد. اگر باور نمی‌کنید عکس زیر را ببینید.

gallery-1429828486-pink-living-room-0109

قهوه‌ای

من هم مثل شما عاشق رنگ‌های گرمی مثل کرم-قهوه‌ای هستم. این رنگ، جلوه‌ای کلاسیک به فضای هال و پذیرایی می‌بخشد ضمن اینکه همیشه هم مد است. رنگ قهوه‌ای همچنین همخوانی بسیار خوبی با مبلمان خانه دارد.

54c7004147208_-_01-hbx-farrow-ball-tanners-brown-0215-de

نارنجی روشن

نارنجی، رنگ جوانی و شور و هیجان است. استفاده از این رنگ برای دیوار هال و پذیرایی، انرژی خوبی به افراد خانواده می‌بخشد و خستگی یک روز کاری سخت را از تن آنها در می‌آورد.

gallery-1429829936-orange-living-room-0515

سبز نعنایی

همیشه رنگ‌هایی که از طبیعت الهام گرفته می‌شوند، حس و حال خوبی به ما می‌بخشند. سبز و طیف‌های مختلف این رنگف فضای خانه را آرامش بخش و ملایم می‌کند. همانطور که در تصویر می‌بینید، استفاده از سبز ملایم یا سبز نعنایی، علاوه بر اینکه رنگ و روح خوبی به دیوارها بخشیده، فضای پذیرایی را هم روشن‌تر نشان می‌دهد.

gallery-54c03e7eb5110-b-hbx-marble-curtains-living-room-0312-galli-bngsex-xln

آبی تیره

رنگ‌های تیره خصوصا طیف آبی تیره و سرمه‌ای، همیشه جزو رنگ‌هایی هستند که برای دیوارهای هال و پذیرایی کمتر مورد استفاده واقع می‌شوند. اما بیایید کمی ساختارشکن باشید و از این رنگ بسیار جذاب برای دیوار پذیرایی استفاده کنید و از ترکیب آن با مبلمان‌های قهوه‌ای و طلایی لذت ببرید.

gallery_1424378297-hbx070109_087_1_0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *