با دوام ترین گیاه آپارتمانی ، در خانه اینستاگرامرها چه می گذرد!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

گیاهان خانگی: در دنیای متفاوت شبکه های اجتماعی هر فردی می تواند به یک سلبریتی تبدیل شود، حتی باغبان ها! 5 اینفلوئنسر و بلاگر مشهور در اینستاگرام با داشتن بیش از فالوورهای چند صد هزاری دنیای متفاوتی را وارد شبکه اجتماعی کرده اند. آنها باغبان تمام وقت نیستند، ولی مانند بسیاری از افراد دیگر این کار را به عنوان سرگرمی انجام می دهند که البته مورد استقبال زیادی هم قرار گرفته است. ihome.ir در این مطلب با دوام ترین گیاه آپارتمانی این افراد را معرفی می کند.

با دوام ترین گیاه آپارتمانی

برگ انجیری Swiss Cheese Plant

کریستین کلسو با صفحه ای به نام workhardplanthard بخشی از خانه خود را به این گیاه با نام علمی Monstera adansonii اختصاص داده است. این گیاه به دلیل حفره های درون برگ هایش شناخته شده، هم درون گلدان های معمولی و هم درون آویزها نگهداری می شود و یکی از با دوام ترین گیاه آپارتمانی محسوب می شود.

با دوام ترین گیاه آپارتمانی

پپرومیا  Green Peperomia

پپرومیا گیاه کوچک گرمسیری و بومی آمریکای مرکزی است، این گیاه به دلیل رشد روی چوب های فاسد و خراب شناخته می شود. نوع سبز آن که در تصویر نیز وجود دارد به نور متوسط نیاز داشته و رشد کمی دارد. این گیاه از گیاهان محبوب جنیفر تائو با نام صفحه اینستاگرامی jenssuccs محسوب می شود.

ساکولنت ها

تائو هم مانند بسیاری از افراد دیگر به ساکولنت های متنوع و کوچک نیز علاقمند است. این گیاهان به راحتی نگهداری می شوند و به عنوان با دوام ترین گیاه آپارتمانی می تواند مجموعه مناسبی برای شروع باغبانی در خانه باشند.

با دوام ترین گیاه آپارتمانی

آنتوریوم Anthurium Clarinervium

این گیاه بومی مکزیک بوده و دارلن زاوالا عاشق این گیاه با برگهای قلبی شکل است و به عنوان یکی از با دوام ترین گیاه آپارتمانی محسوب می شود. این فرد که صفحه darlinggreenthings را اداره می کند ادعا دارد که مادربزرگش توانسته است یک آنتوریوم را برای 40 سال نگهداری کند.

با دوام ترین گیاه آپارتمانی

Fire Ball Burning Bush

برندون جئون با صفحه شخصی mrplantdad اعلام کرده است که این گیاه، مورد علاقه او است. این گیاه قلبی شکل در پاییز گل می دهد و ظاهر بسیار زیبایی به برگ های او می بخشد و به عنوان با دوام ترین گیاه آپارتمانی محسوب می شود.

با دوام ترین گیاه آپارتمانی

هویا Hoya obovata

داتا هورتس با صفحه اینستاگرامی foliacollective اکسسوری های گیاهی زیبایی به فروش می رساند و با برگزاری ورکشاپ، دوره های آموزشی مخصوص نیز برگزار می کند. او گفته است که گیاه هویا به عنوان با دوام ترین گیاه آپارتمانی مورد علاقه او است و تعداد زیادی از آنها را نگهداری می کند.

شما به ما بگویید…
اگر شما هم اطلاعات بیشتری در رابطه با گیاهان آپارتمانی دارید، آن را با ما و سایر مخاطبان ihome از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب میان بگذارید.

 * در مطالب بعدی شما را با گیاهان خانگی و چیدمان گلدان بیشتری آشنا می کنیم، پس برای آشنایی و اطلاع از نحوه ی نگهداری انواع گیاهان خانگی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:‌‌ housebeautiful | مترجم: صدف حقیقت | در تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *