آپارتمان در شهرک راه آهن (گلستان) چند؟

تاریخ بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

شهرک راه آهن یا شهرک گلستان نام محله‌ای در شمال غرب شهر تهران است. این شهرک یکی از محلات منطقه ۲۲ شهرداری تهران می‌باشد.

قیمت روز آپارتمان: تاریخچه پیدایش شهرک به سال‌های ۶۰–۱۳۵۹ و تشکیل تعاونی کارکنان شرکت راه‌آهن بازمی‌گردد. با فروش زمین‌های مسکونی به مردم عادی ساخت و ساز بسیاری در این شهرک انجام شده است.

شهرک از شمال به بزرگراه همت غرب، از شرق به بزرگراه آزادگان شمال، از غرب به میدان ساحل و دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر محدود می‌گردد.

بلوار امیرکبیر و خیابان هوانیروز اصلی‌ترین خیابان شهرک است که بیشتر داراری کاربری تجاری-اداری می‌باشد. بلوارهای گلها، کاج و هاشم‌زاده ،اقاقیا و خیابان‌های اصلی و یاس، بنفشه، سروستان، قائم و… خیابان‌های فرعی شهرک می‌باشند.

شهرک راه‌آهن همچون بافت گیاهی شایع تهران، کلونی‌ای از درختان انار بوده است. باتوجه آب و هوای خنک و خشک این منطقه، بصورت سنتی در گوشه و کنار شهرک درختان انار به چشم می‌خورد. هم‌اکنون در زیباسازی فضای سبز منطقه، بیشتر از درختان توت کاکوزا، سرو، افرا و کاج سوزنی استفاده شده است.

در این گزارش، براساس اطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، خرید آپارتمان در شهرک راه آهن (گلستان) را معرفی کرده ایم.

توجه: برای مشاهده فایل‌ها، به صفحه خرید آپارتمان در شهرک راه آهن (گلستان) تهران مراجعه کنید.

 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شهرک راه آهن (گلستان) کلیک کنید

متراژ

خواب

سن بنا

طبقه

قیمنت (تومان)

135

2

5

۱,۰۵۳,۰۰۰,۰۰۰

74

1

بازسازی شده

5

۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰

158

3

2

1

۹۴۸,۰۰۰,۰۰۰

130

2

نوساز

3

۹۱۰,۰۰۰,۰۰۰

170

3

7

۱,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰

برای اطلاع از به روزترین قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران می توانید همین حالا در کانال تلگرام آی هوم به ما بپیوندید.

نویسنده: فائزه برمخ شاد | تحریریه وبسایت ihome.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *