آموزش ساخت پاکت پول ساده ،جذاب تر عیدی بده!

تاریخ بروزرسانی : ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

آموزش ساخت پاکت پول ساده  همان چیزی است که این روزها همه به دنبال آن هستیم، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

خودتان بسازید: اگر به دلیل مشغله های خانه تکانی و خرید عید و نوروز، فراموش کرده اید که پاکت پول تهیه کنید، در این مطلب از ihome، با آموزش گام های ساده، ساخت پاکت پول را به شما یاد خواهیم داد. در این آموزش، شما نیازی به چسب نخواهید داشت و تنها با استفاده از یک کاغذ مربع شکل به مقصود خود خواهید رسید. با ما همراه باشید.

آموزش ساخت پاکت پول ساده

برای درست کردن پاکت پول (البته می توانید درست کردن پاکت نامه نیز در نظر بگیرید) گوشه ی سمت راست را بر روی گوشه ی سمت چپ برگردانید . مرکز را با فشار ناخن کمی تا بزنید. گوشه ی پایینی را به سمت بالا برده و یک خط تا دیگر می اندازیم. این حرکت علامتی مثل x به شما خواهد داد. گوشه های چپ و راست را تا کنید تا روی مرکز x قرار گیرند.

نکته: اگر از کاغذهای 2رنگ استفاده کنید ، پاکت پول زیباتری خواهید داشت.

آموزش ساخت پاکت پول ساده

گوشه بالایی را به سمت مرکز ببرید و یک علامت بگذارید. باید یک تقاطع به شما بدهد. گوشه ی پایینی را تا خط تا بالا ببرید ،لبه های چپ و راست را صاف نگه دارید، حالا کاغذ را باز کنید.

آموزش ساخت پاکت پول ساده

در این مرحله از آموزش ساخت پاکت پول (درست کردن پاکت نامه) لبه سمت راست بخش پایینی را به سمت داخل بچرخانید، آن را با علامت تا که در مرحله ی 7 ایجاد کردید ، همگام کنید و بعد کاغذ را باز کنید. حالا سمت چپ را به همین روش تا کرده و بعد کاغذ را باز کنید. گوشه ی پایینی را به سمت علامت تا بزنید. بخش پایینی سمت راست را دوباره تا بزنید.

آموزش ساخت پاکت پول ساده

بخش پایین تر را باز کنید ، یک تا جدید از مرکز برگه بزنید ، قسمت راستی را در زیر بخش مرکزی تا کنید. همین مراحل را در سمت چپ انجام دهید.

آموزش ساخت پاکت پول ساده

قسمت پایینی را دوباره تا کنید . بخش های چپ و راست را در داخل بخش مرکزی بگذارید. برای محکم کاری از چسب استفاده کنید، بخش بالایی را به پایین تا کنید تا پاکت پول ساده شما شکل بگیرید.

آموزش ساخت پاکت پول ساده

حالا پاکت شما آماده است از این روش نیز می توانید برای ساخت پاکت نامه هم استفاده کنید، کافی است پول های عیدی داخل آن قرار دهید و عزیزانتان را خوشحال کنید.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای ساختن وسایل خلاقانه در خانه به شما می دهیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های خلاقانه و ساخت لوازم و وسایل بامزه چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع: thespruce | مترجم: مهزاد پور رکنی | تحریریه وبسایت ihome.ir

یک دیدگاه در “آموزش ساخت پاکت پول ساده ،جذاب تر عیدی بده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *