آموزش دوخت کوسن فانتزی، این بالش هندوانه ای جذاب را بسازید!

تاریخ بروزرسانی : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷

آموزش دوخت کوسن فانتزی ممكن است در نگاه اول برايتان سخت به نظر برسد؛ اما با طی کردن مراحل گفته شده در این مطلب می توانید به سادگی آن را انجام دهید و یک کوسن هندوانه ای جذاب برای خود و عزیزانتان بسازید.

خودتان بسازید: براي خيلي از ما داشتن وسايل رنگارنگ و پرانرژي در منزل، اهميت و لذت فراواني دارد. در اين مطلب از  ihome همراه ما باشيد تا با كمك هم دست به ساخت يكي از همين وسايل بزنيم. در اين مطلب مي خواهيم در رابطه با ساخت كوسني با طرح هندوانه صحبت كنيم. ممكن است ظاهر اين كوسن برايتان سخت به نظر برسد؛ اما اگر با ما همراه باشيد در خواهيد يافت كه خيلي ساده تر از چيزي است كه فكرش را مي كنيد. فقط كافي است كمي از مهارت هاي خياطي خودتان استفاده كنيد.

از آنجايي كه اين بالش به صورت نيم دايره اي است مي تواند انتخاب و گزينه مناسبي براي پشت گردن شما باشد. علاوه بر اين اين كوسن به شما كمك مي كند كه حس و حال مثبت و خوبي را به خانه خود منتقل نماييد. براي شروع مي توانيد به سراغ انتخاب پارچه هاي مناسب برويد. به نسبت رنگ دكوراسيون منزلتان مي توانيد طيف هاي مختلفي از رنگ سبز( پررنگ يا كمرنگ) را انتخاب كنيد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

وسايل مورد نياز برای دوخت کوسن فانتزی

  • پارچه صورتي و سبز
  • چرخ خياطي
  • قيچي
  • سوزن
  • الگو
  • مداد

آموزش دوخت کوسن فانتزی

مراحل آموزش دوخت کوسن فانتزی

با كمك وسيله دايره شكلي مثل سيني يك دايره روي پارچه صورتي خود طرحي بكشيد. آن را از وسط تا كنيد و به تقارن كامل آن دقت نماييد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

با كمك نيم دايره خود،‌نيم دايره ديگري بكشيد تا لبه هاي سبزرنگ شما نيز طراحي شود. با كمك همين روش براي لبه ديگر هندوانه نيز همين كار را تكرار كنيد. براي فهم بهتر اين كار مي توانيد به اين تصوير نگاه كنيد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

شكل هايي كه در مرحله دوم كشيده ايد و شبيه به ماه هستند را همانند تصویر بالا بر روي طرح اصلي خود گذاشته و سوزن بزنيد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

 در اين مرحله مي توانيد ار چرخ خياطي خود استفاده كنيد و ماه هاي خود را بدوزيد، در اين قسمت سعي كنيد پارچه هاي صورتي را بپوشانيد تا دو قسمن سبز بتوانند به راحتي روي هم قرار بگيرند. درست مثل همان چيزي كه در اين تصوير مشاهده مي كنيد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

حالا با كمك فضاي كوچكي كه هنوز ندوخته ايد پارچه را بگردانيد و آن طرفي كنيد. حالا مي توانيد درون آن را پر كنيد. فقط مراقب باشيد كه به صورت متناسب و يكدستي پر شود. حالا قسمتي كه هنوز دوخته نشده را نيز بدوزيد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

حالا با كمك يك ماژيك مشكي دانه هاي هندوانه را نيز روي كوسن بكشيد.

آموزش دوخت کوسن فانتزی

به همین سادگی از زيبايي كوسن دست ساز خود لذت ببريد.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای ساختن وسایل خلاقانه در خانه به شما می دهیم، پس برای اطلاع از به روزترین ایده های خلاقانه و ساخت لوازم و وسایل بامزه چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نوشته شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

[scrolling_box title=”بیشتر بخوانید ” display=”category” category=”88″ count=”10″]

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *