آموزش ترمیم بند کشی کاشی، در کمتر از نیم ساعت انجامش بده!

تاریخ بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۸

آموزش ترمیم بند کشی کاشی یکی از آموزش های پرکاربردی است که همه باید آن را یاد بگیرند، چرا که در صورت عدم اقدام به موقع در تعمیر شکاف ها ممکن است به زیر سازی دیوار آسیب جدی برسد.

تعمیرات منزل: همه ما معایبی را در گوشه و کنار منزلمان داریم، که معمولا خواهان آن هستیم که خودمان آنها را تعمیر و بازسازی کنیم. این بار قصد داریم که شکاف کاشی در گوشه حمام را خودمان تعمیر کنیم، این شکاف اگر تعمیر نشود، قابلیت نفوذ و جذب آب به سمت آجر و زیرسازی را دارد، پس باید زودتر دست به کار شویم. این تغییر در کمتر از 30 دقیقه انجام می گیرد، پس تا انتهای این مطلب با ihome همراه باشید.

آموزش ترمیم بندکشی کاشی

وسایل مورد نیاز برای ترمیم بند کشی کاشی:

  • وسیله برش (کاتر )
  • چسب کاشی
  • تفنگ مخصوص چسب کاشی

آموزش ترمیم بندکشی کاشی

ترمیم بند کشی کاشی

ابتدا گرد و خاک اطراف ترک را رفع می کنیم و با وسیله برشی که در اختیار داریم شکاف را کاملا از گچ و سایر مصالح پاک کنید.

آموزش ترمیم بندکشی کاشی

حالا زمان استفاده از چسب کاشی است، بصورت یکنواخت در مسیر حرکت ترک چسب را استفاده کنید. بهتر است زمان خرید چسب کاشی به رنگ سیمانی که قبلا برای درزگیری کاشی استفاده شده دقت کنید، اگر لازم بود از یک کارشناس در این مورد کمک بگیرید.

آموزش ترمیم بندکشی کاشی

با استفاده از یک پارچه چسب های اضافه که روی سطح کاشی رفته را پاک کنید.

آموزش ترمیم بندکشی کاشی

اجازه دهید تا کاملا خشک شود، حالا با یک پارچه نمدار مابقی سطح را تمیز کنید. این حرکت راحت و سریع به کمک شما می آید تا بتوانیم به بهترین حالت ممکن مشکل رفع شکاف کاشی را انجام دهیم.

در مطالب بعدی آموزش های بیشتری برای تعمیرات منزل با شما در میان می گذاریم، بس برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون و ساده ترین روش های تعمیرات منزل  چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

نویسنده:‌‌ راضیه ضمیری | تحریریه وبسایت ihome.ir

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *